bugün

entry'ler (130)

hava durumu

Ben bu hava durumunu kafama cok takarim. Yagmurlu havada pacalarimin islanmasindan nefret ettigim icin etek giyerim gunesli havalarda da koyu renk giymem. Psikolojim bile hava durumuna gore degisir.Psikologa mi gitmem lazimki?

sözlük yazarlarının istekleri

Babamın canımız pahasına da olsa iyi bir işte çalışmamızı istemesini bugün öğrenmemin üzerine * böyle düşündüğü için pişman olduğu günleri görmeyi çok isterdim.

eylül ayının hatırlattıkları

1) artık yaşayamayacağım okul başladı heyecanı :( okul hayatım bitti be. severdim ben okumayı.
2) doğum günüm. *

wifi şifresi istemek

hemen hemen hepsinin şfresi mekanın adı ve acilis tarihinin kombinasyonu zaten. bugün yine denedim yine oldu. yanımdaki bayanın wifi şifresini öğrenebilir miyiz acaba sorusuna garsonun verdiği "yalnız biz kimseye vermiyoruz şifreyi" demesine de totomla güldüm. orjinal olun da başka bi şifre girin. hee bu arada mekan yeme içme yeri değil küçük bi otelin toplantı salonuydu.

türk hava yolları

Verdiğiniz ilanda belirttiğiniz koşulları doldurduğumuz formda kontrol etmeyip * 3 gün öncesinden haber verip sınava çağırıp üstüne üstlük yapacağınız sınavla ilgili en ufak bi bilgi vermeden yds gibi sınavını önümüze koyup nasıl bir işe alma süreci geçirdiğinizi anlamak mümkün değil. Çağırmışsın 200-300 kişiyi sınava. Henüz sizinle seyahat edemedik. O konuda yorum yapamicam ama işe alım konusunda daha titiz olabilirsiniz*

sözlük yazarlarının öğrenim gördüğü üniversiteler

Ankara,gazi,boğaziçi,odtü,bilkent,tobb,itü gittim gördüm gezdim. Bogazici guzel siz de oraya gidin bence. Okuduklari veya bitirdikleri dedin de ankara üniversitesi demedik mi canisi.

depresyondan ilaçsız kurtulma yolları

Öncelikle depresyon sebebiniz sağlık değilse sağlıklı olduğunuz için bi şükredin. Sonra olabilme ihtimali yüksek sizi mutlu edecek şeyleri düşünün. Mesela ben zengin olduğum günleri düşünüyorum. Yakında olacağım çünkü. Boşverin sevgiliyi falan. Zaten kimse kıymetinizi bilmez. Yalnızca gerçekten kıymetinizi bilenlerle ilgilenin. Nasıl olsa sonunda herşey olacağına varıyor sen istesende istemesende.

sözlük yazarlarının hayata söylemek istedikleri

Azicik adaletli insafli merhametli ol be.

türk hava yolları

Bilişim teknolojileri ilanına başvurdum ve başvurumu kabul edip pazar günü istanbulda yapacakları yazılı sınava çağırdılar. Daha önce sınava girenler varsa yardımlarını bekliyorum.

mühendislik ve mimarlık bölümlerine baraj gelmesi

Ben bölüme girdikten sonra sıralama 40000e kadar düşmüştü. Bırakın dersleri anlamayı, bilmeyi adam hala çöpünü sıranın altına koyuyordu. Destekliyorum sonuna kadar.

girişi mükemmel olan şarkılar

Anathema-one last goodbye dan baslayin bütün anathema sarkilari oyledir. *

yazarların dinlediği radyolar

Radyo voyage'dir.

bayiliyorum.

töre için 8 5 aylık hamile kadının öldürülmesi

Insallah hapisanede kuşbaşi olarak doğrarlar seni ne idüğü belirsiz mahluk. Lan bu kadar kötü olmayı nasıl başarabiliyonuz. Bok çukurlarında boğul lan. Tabiki suç kadında kesin tahrik edici giyinmiştir dimi ama.

yazarların babalarıyla olan en son diyalogları

Babam: burasi cok kalabalik bagir duymuyoruuumm... neydi bu sarkinin devami? ( gulsen-bangir bangir soylemeye calisiyor)
Ben: baba?

sözlük yazarlarının itirafları

Mahmut tuncerle fotografim var. Hem de sahneye atlayarak cektirdigim fotograf. Kucuktum sozluk :/

yazarların şu an en çok istediği şey

insanlık geri gelsin. işkence katliam savaş ne varsa son bulsun. Bunlar ütopya sanırım. En az 4000 lira maas alabilecegim bir ise mülakatsız girebileyim bari. Bu da mı ütopya oldu be :(

prozac

öss sınavı sırasında konsantrasyon eksikliği nedeniyle doktorun bana verdiği ilaç. birşey yaptığı yok. zaten siz psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. yani ilaç bana bunu yapacakmış diyip kendinizi ona odaklıyorsunuz ve oluyor. herşey sizde bitiyor yani. ben 1 kutu kullandım.

bir ölü diriltme hakkı verilse diriltilecek kişi

babaannemi diriltmek isterdim. ellerini öper ona gereken değeri vermediğimiz için başta çocukları olmak üzere bizi affetmesini isterdim. çocuklarının çekmesi gerektiği vicdan azabını onların yerine benim çektiğimi de söylerdim. hep de öyle olacak :(

sözlük yazarlarının itirafları

şöyle bir insan olamadığım için kendime çok kızıyorum -> https://onedio.com/haber/...cek-super-kahraman-527935

teoman

her zamanki gibi yeni albümüyle de duygularımıza tercüman olmuştur. müziği hiç bırakmaması dileğiyle.