bugün

galatasaray'ın türlü başarıları, o efsane kadroyu geride bıraktığını gören, jübilesi yapılmamış onca futbolcuyu, en son da, beyinlerinden zoru olduklarını düşündüğüm birtakım galatasaray taraftarının, ahlaksız ve utanmazca ve de görgüsüzce başbakan'a yaptıkları rezalet eylemlerinden dolayı artık her insaf sahibi galatasaraylı'nın, insaf ederek ve de empati yaparak bu fanatizmden vazgeçmesi ile söyleyebilecekleri bir söylemdir. hepimiz bilmekteyiz ki, gerçek anlamda takımdan vazgeçmeyecek kimse, sadece gözümüzden düştü iyice takım, bu son olay da bardağı taşıran son damla olmuştur.

hıncal uluç'un söyleminden farklı olarak bu bizzat bana ait olan bir söylemdir. haklıyımdır.
birisi bana bir neden söylesin ulan, birisi bana güzel bir neden söylesin ki şu içler acısı takımı tutayım, destekleyeyim, tutmaya devam edeyim...

son 3 senedir ne lig ne kupa ne de avrupa'da bir başarı elde ettin mi? yok..
son 3 sene ne amına koyim? lig ne lan? avrupa'da bir başarın var mı? yok..
uefa'yı kazandın, süper kupanı da kazandın sonra ne bok oldu? şampiyonlar liginde çeyrek final oynamayı kendine bir övünç kaynağı olarak düşündün, düşündün de devamı nerede? avunalım mı bu başarılarınla? hadi lan ordan!..
sikim böyle işin amına koyim, seni uefa-süper kupaya taşıyanlara daha bir jübile yapmadın ulan?

böyle taraftar olmaz olsun lan! en karaktersiz taraftar, takımına en güvenmeyen taraftar da bizde, en çabuk satan da bizde. lanet olsun lan! harbi. ne zaman yenildik, o zaman kıymetten düştük, ne zaman yendik, o zaman "cimbom booooommmm" olduk...

bir maç kaybedildi, yönetim istifa denildi.
bu karaktersiz taraftar "o" taraftar olamaz.

en son da aynı malum taraftar, beyinsizler ordusu gitti, *birisini yuhaladı!
lan yuhaladı lan! bu kadar iğrenç bir şey olabilir mi? ayıp denen bir şey var olm!..
fenerli diye mi? başbakan diye mi? ne diye?..
orada atatürk yuhalansa ben görürdüm bu özgürlük, yuhalama hakkımız vardır diyenleri.
şimdi eksiye abanın lan!..

edit: takım tutmayı din olarak gören yavşaklara diyecek sözüm yok. umurumda değil lan takım tutmak.

edit 2: olm.. bir de galatasaraylılık filan öğretmeye kalkanlar oldu..
ulan ben şampiyonlar ligi maçları için, yurtdışında zaman ileride diye gece kalkıp mahmur gözler ile maç izlemiş adamım. uefa kupasını izlerken gözyaşı dökmüş adamım, lan siz kimsiniz de bana neyin ne olduğunu öğretiyorsunuz. okumaya yeltendiğiniz belli, ki ne anladığınızdan ben şüpheliyim...
rte protestosunun belki de en güzel sonucu. kimin ne mal olduğu biliniyor artık. sözde galatasaraylılar ortaya çıkmaya başladı.

(bkz: yavşakların ayıklanması)
yuhalamanın, protesto amaçlı yapıldığını ve protestonun demokratik ülkelerde yapılabileceğinin farkında olamayan kişi söylemi. eh aslında pek de demoktratik değiliz. zira diktatörle yönetiliyor gibiyiz.
(#10506651)
taraftarligi yanlis anlayan birisi daha.

Ataturk yuhalansa, gorurdum demis: alakayi anlayamadim. birkac galatasarayli yuhaladi diye, takimini birakmak biraz abartili degilmi? Sen yapmassin olur biter.
galatasaray sefilliğinden cahillinden kurtulmuş insan söylemi.

aklın yolu birdir.
"Neden taraftar 'yönetim istifa' diye bağırdığında 'bu karaktersiz' taraftar topluluğundan ayrılmadında, başbakanı protesto ettiklerinde ayrılıyorsun?" diye bir soruyu akla getiren saçma sapan bir itiraf. (bkz: yalıyor)
bana yalıyor diyenler, okuma özürlüler, okuduğunu anlama engelliler şunu duysun:

-bardağı taşıran son damladır bu.
üstte de yazıyor.
ilk paragrafın son cümlesi demi?
(bkz: bardagi kucuk olanlar)
galatasaray'ın pipisinde.
çünkü zaten hiç olmamışsın. (bkz: yalakasaray)*
söyleyince de kızıyorsunuz;

(bkz: bir gün herkes fenerbahçeli olacak)
(bkz: ama siz uefa kupasını aldınız)
(bkz: türk olmanın dayanılmaz hafifliği)
"daha önce de değildim." diye devam ederek, sonunda şükür ettiğim cümle.
bir an adnan polat söyledi sandım ve mutlu oldum. lakin gerçek hiç de öyle değilmiş.
yalakalık ile bağdaştırılmaya çalışılan söylem.
(bkz: hahaha)
lan oğlum bak dinle.
başbakan ile anlaştım, yakında hesabıma 10000000000000 dolar yatıracak, benden bu başlığı açmamı rica etti. ben de kıramadım, dedim ki:

"para kalsın başbakanım, siz bize yetersiniz", dedim.
çoluk çocuk ile uğraşıyoruz ya resmen, okuma özürlüler ile uğraşıyoruz..
emin olun şu sözlükte yazar olmayı sizden daha çok hak ediyorum.
yalayan yazarın haykırışıdır. adama demezler mi "hocam takım tutmak gönül işi öyle kolay kolay bırakılmaz." ama tabi yalamak söz konusu olunca pardon haklısın.
zaten medine idman yurdu sporlu olan trolun propaganda yazısı.

dip not: Ağlayarak yazmıştır
(bkz: açıkcası pek de umrumda olmadı)
gerçek galatasaray taraftarı olmak demek özhan canaydına ve galatasaraya dil uzatan toki başkanını alkışlamak, ben hediye ettim diyen bi başbakanı yalamak demekse ben gerçek galatasaray taraftarı değilim.

gerçek galatasaray taraftarı kredi kartı yada cep telefonu hattını kullanmayansa yine ben galatasaray taraftarı değilim. güneydoğuda keita formalı çocukda misal galatasaray taraftarı değil.

stadyumdaki 40 bin kişi değil 3bin ultrayalakalar gerçek galatasaray taraftarı.

bugün gelinen durumda kolpa bir galatasaray taraftarı olarak sahadaki ruhsuzlarda içinde olmak üzere tüm galatasaray yönetim kadrolarından nefret etmekteyim. o gün stadyumda başbakanı ıslıklayan kolpa galatasaray taraftarlarından gurur duyuyorum.

kimse kabul etsede etmesede * galatasaray halkındır.

alın stadyumunuzu güle güle kullanın.

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=500276186560&set=a.275092316560.153476.274324061560
(bkz: ellerimi açaydımda s gideydin daha önce diyeydim)
insan olan herkes yuhalar bu adamı. asıl yuhalamayan insan değildir yalakadır. düzen adamıdır. Fenerbahçeli olarak galatasarayın bu haraketinden guru duydum.

O stattaki bütün taraftara teşekkür ederim. Diktatöre Demokrasiyi ve halkı hatırlattığınız için.
(bkz: tesekkürler galatasaray taraftari)
sen zaten yanlış gelmişsin be koçum, buralar delikanlı insanların yeri denilesi ifade.

(bkz: safraları atıyoruz kaptan tam yol ileri)