bugün

milli takımin içine siçtı evet 96 da ilk kez avrupa şampiyonasına götürdü.
milli takımın içine siçtı evet dünya kupasında üçüncü olan takımın iskeletini kurdu.
milli takımın içine siçtı evet deplasman golü kuraliyla 2006 dünya kupasini kaçırdı.
milli takımın içine siçtı evet euro 2008 de son dakika golüyle finali kaçırdı.
milli takımın içine siçtı evet hollanda'yi geçip euro 2016 ya katıldı.

türk futbol tarihi böyle sıçış görmedi evet.Fatih terim olmadan her turnuvaya gidip final oynuyoruz.Geldiği zaman sıçıp gidiyor.
8 yıl gsyi yönetmiş 6 kez şampiyon olmuş ve uefa kuza mış adam başarısızsa kim başarılı mk.
Bu herif gidene kadar gs adı bana haram olsun.
Millet havaya sıkar, biz resmen kafamıza sıktık.

Son beş yılın en başarısız td' sini tekrar gs' ye musallat ettiler.

Birde Soruyor ' nerde kalmıştık': ebenin kırık kirmeninde...
golotosoroylo hor zomon tokomono dostoklor. lan şu goy goy da bir bitmedi ha. her takım taraftarı aynı şeyi söylüyor kendisi için.
“ biz de gitme diye yalvaracaktık, ne olur kal “ denilesi kişi beyanı.
Giden gider biz buradayız ve Galatasaraylıyız arkadaş. isteyen gitsin, hadi kapı orada. Yeter ki sevenleri rahat bırakın.
fenerbahçeli olarak haklı haykırıştır. gel kardeş sen fb li ol. zaten herkes bir gün olacak zorlanmassın.
kulübü dağıtın beyler. bu adam sevmiyorsa benim içinde bitmiştir bu kulüp.
(bkz: neyin kafasını yaşıyosun amına koyim)
sonsuza kadar gs liyim. üc bes tayyip yalakasinin yüzünden insan sevdigini birakir mi soruyorum?
Üzerinden tüyü bitmemiş yetimin hakkını atan insanın serzenişi.
en cahil cühela futbola aklı basmayan kişilerin gs taraftarı olduğu bir ülkede çoğunluk olmalarına da şaşmamalıdır ve bu arkadaşa saldırılar önlenmelidir.
(bkz: kurtuldu gariban)
(bkz: artık erkek değilim pipimi kestirdim) söylemiyle benzer nitelikler taşıyan, muhtemelen galatasaraylı olmayan bir trollün provoke amaçlı serzenişidir efenim. Kaale almayınız.
sebeplerinizi alın götünüze sokun ve siktir olun gidin denilesi söylemdir.

artık galatasaraylı değilmiş, siktir git puşt!
(bkz: Siktir git)
siyasetin futbola dahi alet edildiğini göstermiştir. Sonumuz hayrolsun.
delikanlı taraftar söylemidir. evet.
ultraslan a kızıp yorgan yakmış taraftar sözüdür.

şunu söylemeliyim ki.

öncelikle hepimizin yükseleni çarşı iken , fenerbahche* yi kenara bırakmak olmaz ve nihayetinde bir tek yumruk vardır ki istanbul united'ın sac ayaklarından biridir.

"acz içindekiiiii" sözüne ıslık çalamayanların oluşturduğu ultraslanı ciddiye almamak lazımdır.

bir de takım tutsam neler yazardım var sen düşün.

http://www.tekyumruk.com/
http://solacik.org/
çarşıya gerek var mı?
bir gereksizden daha kurtulunduğunu gösteren açıklama. komik olan açıklama sahibi rte'ye yapılan protestodan dolayı bu tepkiyi vermiş destek olanlar ise ultraslan gezi direnişine katılmamış diye. şimdi soruyorum çarşı grubu hariç gezi eylemlerine taraftar örgütü olarak başka kim katıldı 3 büyüklerden. öyle tkp yanlısı taraftar oluşumlarını saymayın.

bu çarşılar cartlar curtlar sitelerindeki forumlarda stad galatasaray'dan alınsın diye kampanya yapmadı mı?
Böyle bir şey olmamalıdır, nolursa olsun kimse tuttuğu takımından vazgeçmemelidir.
içimizdeki çürük elmalar dökülüyordur.
saçmasapan bir genellemenin yarattığı yanılgıdan ötürü söylenen cümledir. bu cümleyi söyleyen, gezi parkı direnişine destek veren ne kadar fazla galatasaraylı olduğunu unutmaktadır, bu yüzden de hata yapmaktadır.
bir adet taraftar grubunun yaptıkları bütün galatasaray taraftarlarını bağlamaz. bunu düşünen de önyargılı ve hoşgörüsüzdür. genellemelere kapılmayalım. lütfen.

edit: ayrıca gezi parkı direnişi gibi değerli bir tepkiyi belli futbol kulüplerini rencide etmek amacıyla kullanmak da kırıcıdır, yanlıştır.
ultraslan'ın tavrından sonra artan durum.
(bkz: hayırlısı be gülüm)
pireyi kızıp yorgan yakmakla aynı kapıya çıkan eylemin itirafıdır. hayır kıçınız başınız açıkta kalacak ona üzülüyorum.
mümkünse fenerbahçeye de gelme o zaman, beşiktaşa da...
kimse istemez seni.
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
(bkz: içimizdeki irlandalılar)