bugün

entry'ler (427)

öyle bir geçer zaman ki

bu soner surekli ingiltereye gidiyor ya - belli ki cocuklugunda ve gencliginde de gitmistir- orda gencken hugh grant'in annesini gebe birakmis olabilirmi acaba? Yani senaristler bunu dusundu gibi me geliyor. *

türkçe isimlerin yabancı karşılıkları

dilek - des'ree

izdivaç

http://tvarsivi.com/playe...p;z=2012-02-02%2014:46:00

14:46:35 'ten itibaren iyi dinleyince adayin kendine kufrettiren bir program oldugunu dusundum.

türklerin meslek yorumları

daha yasli bi teyzenin bolume olan tepkisi:

-" ne okuyosun kizim?"
+ psikoloji
- (elini agzina koyarak, karsisindaki cok kotu bisey demis gibi uzunca bi ic ceker)"hiiii!....olsun...."

en kötü erkek isimleri

(bkz: selçuk)

isim kötü degil ancak flamancada 'u' harfi 'ü' harfi olarak okundugu icin, Belcika veya Hollanda'da yasayan gurbetcilerin kullanmasinda cocugun kucuk yasta travma gecirmesi muhtemel.

esra erol

Programinda birsuru kanal kanal gezen insan oldugu halde, 'benim programima diger evlilik programlarina cikanlar gelemez' diyen, yeni anne olmus * sunucu.

altın günü

bugünki bölüm de yarismacilarin arasindaki su ve bardak muhabbetiyle 'misafir umdugunu degil buldugunu yer' sozunu aratmistir:

(ev sahibi turk kahvesinin yanina buyuk bardaklarda (bkz: su bardagi) su getirir)

(misafir bayan): "ben hic te sevmem buyuk bardak ta su icmeyi biliyomusun? Hic zevk alamam.Kucuk yokmu?"
(arka planda ayni bayan): "gelen su bardaklarina gercekten de cok sasirdim. Hayatimda ilk (!) defa o kadar buyuk su (!) bardaginda su ictim. Suyu mecburiyetten ictim. Aslinda hic icemezdim."

E be demezlermi adama, su bulamayanlar var diye?

(bkz: hey allahim)

http://tvarsivi.com/playe...p;z=2011-11-04%2014:57:00

anthropologie

Neredeyse iki haftada bir alisveris yaptigim, tamamen tarzimi yansitan, inanilmaz guzel kiyafetleri olan amerikan magazasi.

ayakkabı çanta uyumu

http://newsforwoman.com/s...ination-of-bags-and-shoes-

bana her şey yakışır

hergun yeni kelimeler ve deyimler uretip turkceyi zenginlestiren(!) katilimcilarin oldugu program.

tiki yarismaci: "Aslinda karamsarliga kapanmistim..."

bana her şey yakışır

bugun 13.43'te soyle bir konusma gecen, yarismaci secerken zeka seviyesine anlasilan bakmayan program.

tiki1: (mecazi anlamda) "topukla rahatim,topukla ata bile binebilirim"
tiki2: ozamanniye topukla gitmemis alisverise bididididi
tiki3: ben o kadar da rahat degilim bididididi
tiki4: bence at'a topukla binilmez (!) (ve yarar)

çok güzel hareketler bunlar

murat eken'in senaryolarini ozlettiren ve eksikligini hissetiren skec programi.

leonardo dicaprio

blake lively gibi biriyle ciktigina inanamadigim yetenekli oyuncu. Galiba Bar'dan sonra bu bir 'rebound' iliski olsa gerek. uzun surmez.

bana her şey yakışır

Daha moda'nin anlamini bilmeyen, klonlasmis gibi hepsi birbirine benzeyen, zengin, kokos veya simarik kadinlarin katildigi program.

Mesela ayakkabi-canta uyumu hakkinda israr etmeleri bunu kanitliyor.
(#11915233)

ayakkabı çanta uyumu

Gerekmeyen bir uyumdur: hatta bazi dünyaca ünlu modacilar tam tamina uyumu 'moda'ya aykiri olarak yorumlar.

Avrupa da artik pek fazla olmayan, ama nedense turkiye de hala kullanilan anlamsiz ve gereksiz bir uyguluma. Tamamen farkli bile olabilir, herkesin kendi moda anlayisina ve stiline bagli olan birsey bu.

antalya televizyon ödülleri

Bana ocak ayini * hatirlatan odul toreni. Diyecek pek bisey kalmiyor aslinda sundan baska: bu da size kapak olsun!

esra erol da evlen benimle

an itibariyle iki tane nurcu'nun konustugu program. *

öyle bir geçer zaman ki

analari kizlarindan guzel olan dizi.

muhteşem yüzyıl

bu hafta yeni degil kolaj bolumu yayinlanacak olan dizi.

carolineciler vs cemileciler

(bkz: team caroline)
(bkz: team cemile)