bugün

allah'tan babasına söylememiş diyen kız. bir ara başlığını açmıştım sanırım o şeklini de. neyse. annesine söylerse annesi çok daha mantıklı bir hareket yapacaktır. misal;

-anne, ben bugün sevgilimle kalacağım.
+bey bey koş, kızın or.spu olmuş.
-yuh, keşke babama deseydim.
anne ben ölmek istiyorum demekle aynı seyi söyleyen kızdır.
kaşardır. sevgilisinde değil sevgilisi onda kalıcaktır. *
cesaretine 1 saat alkış tutacağım kızdır.
annesi tipik bir türk kadınıysa birazdan osmanlı tokatının ineceği şahsiyettir.
annesi xxl olan kızdır.
+ anne ben bugün sevgilimde kalacağım.
- korunuyosun dimi
+ anne yaa!
- atalarımız nur içinde yatalarımız ne demiş -ateşle barut yanyana durmaz- evladım.
+ peki o zaman
türkiye'de nadir rastlanan kızdır. çünkü kızlar, bu cümleyi sarf ettiklerinde olabilecekleri düşündüklerinde, kendilerini bir gerilim filminin içindeymiş gibi hissederler. ve bu cümle mutasyona uğrayarak "anne ben ayşelerde kalacağım" olur.

(bkz: tahmin etmek)
annesinin yaşamını finanse eden kızdır. çok canı çekerse annesinin önünde sevgilisiyle sevişebilir bile. anne kişisi buna sesini çıkaramaz. hayat böyle birşey.
"sağlam vurdur kızım" şeklinde cevap alabilecek kız.
eğer bu soruyu sorabileceği bir anneyse "aman kızım sakın erken gelme, babanla işimiz var" gibi bir cevap ta alabilir.
bildiğimiz türk anne ve türk babanın olmayan kızıdır.
Alacağı uyarı şudur:
-göster ama elletme.
(bkz: ellet ama verme)
olsaa olsaa bunu içinden der, dışına yansıtma olasılığı yoktur.
deli cesaretine sahip kızdır.
http://www.capsverlan.com...gur-karikaturleri-178.jpg
(bkz: baba ben sevgilimle eve çıkacağım diyen kız)
muhtemelen her hangi bir Avrupa ülkesinde ya da Amerika'da yaşayan kızdır. Zira bu tip muhabbetler ülkemizde ancak şu sonla biter;

-anne ben bugün sevgilimde kalacağım!
.( üç gün sonra)
+rahmetliyi nasıl bilirdiniz?!
kesin izmirli kızdır.yazık annesinin de ''yavaş sevişin'' demekten başka elinden bir şey gelmez.
annesi de kısa sarı saçlı ve tombuldur.
anne ben mervelerdeyim diyip parklarda türban üstü sevişip gelip burada ahlak bekçiliği yapan kız değildir.
hayır şunu anlamıyorum,cinsel hayatı sağ elinden ibaret olan ergen abazaların burda gelip muhafazakar olmayan kadınlarla ilgili fantezilerini sıçtıkları başlıkar neden bu kadar çoğaldı?
ulan yavşak, gel sevişelim dese ananın böbreğini satıp uçarak gidecek karakterde adamsın kime neyin ahlak ahkamını kesiyorsun sığır.
kabul edin oğlum artık bu ülkenin kadınları ve erkekleri istedikleri zaman istedikleri insanlarla istedikler gibi sevişiyorlar.
siz insan olmadığınız için zorunuza gidiyor olabilir o da sizin sorununuz.
hadi çekil,gölge etme de yengenle iki seksin belini kıralım.
Ailesi kızına bu cümleyi sarfedebilecek cesareti genişliği vermişse aynı aile bu olaya da onay verir.
Babasına diyemeyen kızdır. Babasına dese alacagı cevap "gelsin beni de s.ksin kızım" olurdu
izmirlidir.