bugün

entry'ler (32)

yaran anne diyalogları

a:bu akşam ne maçı var böyle, amannnn hiç de eksik olmuyo bu maçlar
b:şampiyonluk maçı var hem de fenerin
a:heeee fener şampuan mı olcak yaneee
b:yok şampuan olmicak şampiyon olcak annee
a:amannnn neyse nehhh
b:..........

kıyamet koptuktan sonra açılacak başlıklar

yardım adı altında cehenneme kişi başı 40 torba kömür takviye eden iktidar.

kahveyi şekersiz kremasız sütsüz içmek

akşam yemeği için şık bir restorana ekürisiz,takısız, topuksuz ayakkabısız gitmek gibi bişe.

çocuk babası olarak hayal edilmeyen erkek

hiç evlenilmeyecek erkek, nesli tükensin diye dualar edilecek erkek, ''bir çocuğa sahip olacak yetiye sahip değilsen senin bu dünyadaki vasfın ne be adam?'' dedirtecek erkek.

osmanlı padişahlarının estetik tipinin kötü olması

ilk etapta dikkat çeken kemikli burunlarını gözardı edersek ve sivri yüzlü olmalarını da gönül gözümüzle bakarak egale edersek aslında hiç fena tipler değiller. hatta son osmanlı padişahlarından sultan V. mehmet reşat buram buram karizma kokan bir adammış, öyleki boylu poslu, kirli sakallı, atletik yapılı bir beyzadeymiş kendisi. nerde şimdiki zamane bürokratlarında böyle bir caka ahh ahhh bitti ortayaş bitti.

cem yılmaz a gülmeyenlerin ortak özellikleri

zeki, çevik ve çalışkan olmalarıdır.

niyetli misin sorusuna alternatif cevaplar

- niyetli misin??
+ evlenmeden olmaz tabikide şapşal şey.
- hönkk!!! ama ben daha yıllık iznimi kullanmadım ki.

her gün iç çamaşırını değiştiren kız

bi de günlük ped kullandımı en makbul kızdır. 7/24 hijyenn.

sözlükte siyaset konuşmanın sakat olduğu gerçeği

şşşşşşşş amann haaaa...

hayatin gercek tadi

annemin abimi çağırırkenki hitap şekli. eeee o kadar parayı bana da verse ben de derim hayatın gerçek tadı.

faili malum

yazarlığa adım attığım bu ilk anlarımda benim buralara gelmeme vesile olan arkadaşım sydney carton'a teşekürü bir borç bilirim. kendisi desteğini benden hiç esirgememiş ve soğuk kış günlerinde içimizi ısıtmayan iğrenç esprilerime ehehehe koptum ya diyerek eşlik etmiştir. yüce insan sydney duy sesimi kontürüm bitti çağrı attığım zamanlarda bana geri dön tamam.

pazarda kaybolan çocuk

hemennn en yakın emniyet amirliğine götürülecek çocuk. yakını yoksa sempatikse evlat edinin gitsin.

anne ben bugün sevgilimde kalacağım diyen kız

olsaa olsaa bunu içinden der, dışına yansıtma olasılığı yoktur.

yemek duası

cocuklara öğretilen dua:

yemeğimi yemeden
el actım Allahım sana,
akıl, kuvvet, sağlık
iyi huylar ver bana
yemezsen büyüyemem
okuluma gidemem
çabuk çabuk yiyelim
okulumuza gidelim.
bizi yaratan Allaha
her zaman şükredelim.

internet filtresi

hitler zamanında düşünmeyi engellemek için önce kitaları yaktırmıştı aynısı bizde 80 ihtilali zamanında da oldu. aynı davranışın 2011 versiyonudur. düşünceyi engelle, hapse at, sustur. sonumuzun nereye gideceği merak konusudur.

giden sevgilinin ardından kurulacak cümle

sen şimdi gidiyorsun ya...cehennemin dibine git.

grease

abd menşeili hababam sınıfı. bizdeki hababam sınıfındaki ahmet karakteri de bu filmde sandy adlı hanım kızcağız olarak karsımıza cıkar. bizdekinden farklı olarak hanım kız sandy film sonunda hababam olur.

sekizinci nesil çaylak

40 karakterden daha kısa entry giremeyen ama mücadeleyi elden bırakmayan bennnn burdayım.

koca bulma yolunda emin adımlarla ilerleyen kız

koşsa daha iyi olur zira evde kalmaya ramak kalmıştır.

fotoğrafçıda profil resmi çektiren kız

kızın kırosu işte. fotoshopla tüm kusurlarını gizlemeyen çalışan kızdır. ne diye facebook için resim çektirirsin ki.