bugün

6 haziran'da ankara'da başlayacak festivaldir...

"yok böyle bir şey kardeşim" dedirtendir... zira katılanlara bakar mısınız sayın uuserlar. * ...

erkin koray, pentagram, bulutsuzluk özlemi, moğollar, şebnem ferah, demir demirkan, ogün sanlısoy, duman, vega, raven woods, whisky, hayko cepkin, crossfire, almora, karapaks, 110, anima, rashit, gripin... (bkz: eeh eytere bea)*

http://www.ankirockfest.com
gidilecek ve bol bol kafa sallanacak festival.
1.GÜN 6 HAZiRAN ÇARŞAMBA
110
METROPOLiS
HAYKO CEPKiN
NiL KARAiBRAHiMGiL

2.GÜN 7 HAZiRAN PERŞEMBE
KARAPAKS
MALT
REDD
FERiDUN DÜZAĞAÇ
BULUTSUZLUK ÖZLEMi
ERKiN KORAY
MOĞOLLAR

3.GÜN 8 HAZiRAN CUMA
KARNAVAL
ASENA ÖZÇETiN
BARIŞ AKARSU
YÜKSEK SADAKAT
OGÜN SANLISOY
DEMiR DEMiRKAN

4.GÜN 9 HAZiRAN CUMARTESi
RASHIT
AYDiLGE
ANIMA
VEGA
GRiPiN
EMRE AYDIN
PENTAGRAM

5.GÜN 10 HAZiRAN PAZAR
RESET TO DEFAULT
ARCANE
BLACK TOOTH
CROSSFIRE
RAVEN WOODS
PiLLi BEBEK
WHISKY
program şöyledir: http://img520.imageshack..../63/lineuplaurelincf6.jpg
maalesef yağmurun muhalefet olduğu festivaldir ama genelde hoş geçmiştir burdan Çankaya Belediyesini kutluyoruz fazla soymadılar insanları aklıma hemen başka festivalimsiler geldi insanları soyan cinslerden...

Şimdi diyecekler yine

-abi ortalık çocuk çocuk kaynıyordu

ulan o çoluk çocuk naptı lan sana daha ne ıstıyorsun ıste ne guzel genç kardeşlerımız gelmış ufacık yaşlarında Pentagram'ı metali,rockı keşfetmişler biz onlar kadarken ne dinliyorduk,izliyorduk "kral tv".

O yüzden bu çocuklara hiç laf etmeyelim aksine sevinelim kardeşlerimizin saçma sapan magazin,pop kültürüne ait olmamalarından daha güzel ne var.

Ayrıca Pentagram konserinde pogo yaptığını zanneden ama özünde insanları rahatsız eden 30 yaş üstü dümbükleri burdan kınıyorum, birde çocuklara laf ediyorsunuz uslu durmuyorlar diye.Gerçi bu dümbüklerden birini konser sonunda iyi bir hırpaladım ama denyo ne laf etti ne artislik yaptı yapsa dövecektim kısmet birdahaki pogocuya.
yağmur ve organizasyondaki aksaklıklar yüzünden afedersiniz piç olmuş festivaldir. (bkz: kufur etmeden once ozur dilemek)