bugün

taksim-kadıkoy iett hattı.ayrica bir muzik grubu,ayrıca *.
ismini taksim kadıköy iett hattından alan grup
atomların harika dünyası adında stüdyo albümleri bulunmaktadır.
hatta tavsiye edilmektedir..
alo itfaiye
solisti teoman'a benzeyen grup.
gen filminin soundtrack parçasını seslendiren müzik grubu...
gen filminin soundtrack i olan gölge adlı şarkılarını dinleyenler muse grubunun time is running out adlı şarkısını da dinlemelidir.Ne demek istediğimi o zaman anlayabilirler.
albümlerinin adı olan 'atomların harika dünyası'nı nette dolasırken bir fizik sitesinde bulduklarını soyleyen topluluk.
elektronik müzik yapan, adı pek duyulmamış, dinleyeni az olan grup.
yağmurlu havalarda saatlerce bekleyip ve karşıdan geldiğini görülünce uzun zamandır görmediğiniz birini görmüş kadar sevinebileceğiniz iett otobüs numarasıdır.
özledim seni şarkısı bıkılmama özelliğine sahip grup. ayrıca gen filminin ost lerinde gölge isimli şarkıları yer alır.
ozan yılmaz isimli iyi bir klavyeciye sahip grup.
rock n coke 2005 te burn sahnesinde performans sergilemis grup
cuneyt arkin in bir filmde oldurdugu optimum insan sayisi...
2 eylül günü rock'n coke ana sahnede yer alacak olan gruptur.
abd ve kanada'daki şehir şebeke voltajı. aynı zamanda 60 hertz'dir
yeni albümüne az kalan , süper Endüstriyel Rock ve Alternatif Pop-Rock yapan müzik grubu.Gitarist Mehmet Esemen de iyi çalar ayrı mesele.
sarkı sözleriyle beni çok etkileyen. dinlenesi bir grup.
TBMM üye tamsayısının(550) beşte birini (1/5) ifade eder. anayasamızda bir takım faaliyetler için iradesinin gerekliliği belirtilen asgari milletvekili sayısıdır.
metro otobüs şirketinin istanbul-ankara hat numarası.
(bkz: kontrol)
ikinci albümünü çıkarmış elektronikten rock a dogru agırlıgını arttırmış grup.
gayet başarılı bir vokale ve değişik bir sounda sahip, dinleten grup...
çok güzel müzik yapan bir grup. özledim seni, bitti mi, tuzak gibi süper şarkılara sahip. son çıkardıkları düştüm de çok başarılı olacaklarının emaresi. dinlenilesi gruplardan.
vaktiyle 11 O diye telaffuz edip, "tüü servis cocugu seni" şeklindeki şakalara maruz kaldıgım otobus.
candan tezel gibi süper bir vokale ve ozan yılmaz gibi şahane bir klavyeciye sahip, henüz kıymeti piyasada çok bilinmeyen fakat benim bizzat hayranı olduğum müzik grubumuz.