bugün

istanbul'a dönülebilir... *

not: işbu entry; ankara da yapılabilecekler başlığına girildikten sonra sözkonusu başlık bu başlığa yönlendirilmiştir. esen kalınız...
evde çay demliyip hepberaber içmek. eğlence çevrende bitiyo yoksa ankarada eğlenemezsin başka türlü.
deniz yok ve/veya en güzel yanı istanbul a dönüşü diyenleri sikmek olabilir.

zevkli olurdu. sinir etmeyin adamı amk.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/112564/
fışkıye kırmak.

çok zevkli lan...

edit: yani öyle diyorlar, yoksa ben mi kırdım sanki amk. seni seviyok melih başgan...
oda tiyatrosuna gitmek. değerlendirmeyi bilmiyorsunuz sonra vay efendim neden ankarada deniz yok sanki bana bahamalı doğma büyüme.
Aştiye gidip bilet almak.
1- dart oynamak. türkiye' deki en çok dart bara, en çok profesyonel dart oyuncusuna ve en güzel dart ortamına sahip şehirdir ankara. kendinizi geliştirir ve lisanslı bir oyuncu olursanız yaz ve kış liglerinde, haftalık turnuvalarda oldukça eğlenirsiniz ve çok güzel dostluklar kazanırsınız.

2- eymir' de bisiklet kiralamak. eymir' in o mükemmel doğasında bisikletle turlamak kadar keyif veren bir şey yoktur. isterseni göl kenarında bi mola verip biranızı yudumlarsınız.

3- özellikle hafta sonları bestekar' daki merdivenlerde arkadaş grubunuzla ve hiç tanımadığınız, ama mutlaka tanışacağınız insanlarla parti havasında geçen bira gecelerine katılmak.

4- salı akşamları november pub' ta çok iyi bi flamenko topluluğu olan duende' yi dinlemek.

5- canınız hangi gün isterse istesin if, passage, nefes gibi yerlerde mükemmel grupların mükemmel performanslarını izlemek, güzel müziklerini dinlemek.

6- gecenin bi yarısı, devrez' de, rumeli' de çorba içmek. gençlik caddesi' nde, ulus' ta kokoreçin kıralını yemek.

7- perşembe- cuma günleri cso' ya, salı- perşembe günleri operaya gitmek.

8- dt' de her an güzel bir oyun izleyebilmek.

9- belpa' da paten kaymak.

10- pazar günü seğmenler' e gidip yayılmak, birbirinden güzel köpekleri mıncıklamak.

10- kuğulu' da kitap okumak, arada kuğulara dalmak.

11. arada gidip ata' yla dertleşmek.
önceden olsa bentderesine gidilir derdim ama sağ olsun birileri yıkmış galiba *
(bkz: ankara fıskiyeyi kim kırdı zirvesi) yapılabilecek şeylerden biri.
(bkz: ankara da yaşanır)
Kızılay,bahçeli sonra sıkılmaya başlanır. Daha sonraki mantık birazda falanca semtte sıkılayım denir.
sıhhiyeden ulusa kadar yürümek veya dikmende yürümek.
bu ikisi kadar çok az şey rahatlatır.
atakuleye çıkıp ankarayı izlemek.
Not: kışın yapmayın.
Istanbul cafeye gidip batak atarken kivi çayı içmek.
ilginçtir. kime sorsam sik gibi dedi üniversiteye gelmekten vazgeçtim. istanbulda kaldım. haa iyi mi ettim bilmiyorum bir boğazı var amk. trafiği de onu nötrlüyor.
martılara sim... pardon.
özellikle haftasonu yapılabilecek olanları merak edilen aktivitelerdir.
(bkz: pavyon)
Eskişehire gitmek.
müzeye gidersin ki pek sosyal olmadı bu. oyle bir arkadaş grubu varsa genclik parkı cok eglenceli olur. onun dışında her şehirde olan seyler. oyle su bu diye bir bir sayılabilecek bir sey yok o kadar da.
(bkz: fışkiyelerle oynamak)
Hiçbir şey. Ancak avmleri gezer, sinemaya gider, biraz içer ve evlere gidilir. Şu ana kadar Ankara da bunlar dışında yapılabilecek bir aktivite bulamadım. Çok kuru şehir..
(bkz: avm)
yabancı olanlar bu durumu pek kavrayamıyor. koskoca Ankara'da yapacak bir şey nasıl olmaz diye ama gerçekten yapacak hiçbir şey yok.
amerikan elçiliğinin kapısına gidip alayınız ibnesiniz diye bağırıp kaçmak.