bugün

ve Hagi tekrar Galatasaray'da * futbol hayatina yeniden donemeye karar veren hagi yilligi 1milyon dolara Galatasarayla 5 yillik sozlesme imzaladi. teknik direktorluk doneminde verimli olamadigini soyleyen hagi futbolcu olarak eski gunleri aratmiyacaginin garantisini verdi. *
Beşiktaş forvet arayışına devam ediyor Carew ve Ailton dan beklediği verimi alamayan karakartal brezilyalı süperstar ronaldinho ile temasta.Ronaldinho'nun transferinde tek engel takımdaki dil sorunu. Eşini ikna etme çabasındaki oyuncunun çarşamba günü kartala imza atması bekleniyor.Ronaldiho olmassa Nisterroy veya inzaghi isimleri gündemde...
aziz yıldırım michael jordan la söz kesti. anelkadan beklediği performansı göremeyen fenerbahçe başkanı aziz yıldırım anelkanın düştüğü ofsayt başına para ödemektense alemin kralı micheal jordan ı forvet oynatıvım dedi.
fenerbahçenin; yapmasının imkanı olmadığı transferler...
pendikspor david beckhamla anlaştı..pendikspor başkanı "beckham'ı forma satışlarını artırsın diye transfer ettik" dedi..
alex fenerbahçeye sene sonunda gelmişti,ancak fener onu devre arasında da almak istemişti. fotomaç ta bunu şöyle yayınlamıştı:
-alex fenerle flört yapıyor
- alex fener ile protokle gidiyor
- alex te herşey tamam artık o bir fenerli
ertesi gün- alex te pürüz... hehehehhe...
fotomaç bir ilki daha gerçekleştirdi... 14 ocak 2006 tarihli galatasarayın transfer haberini yine türkiyede ilk ve tek fotomaç verdi...

Flaş flaş pele ve maradona galatasarayda şampiyonluk yaşamaya geldik dediler... ikili türk medyasında her zaman olduğu gibi yine fotomaçı tercih ettiler... bomba röportajlar sayfa 2-3-4-5-6 ve 7 de...
rivaldo, özhan canaydın'a "başkanım beni al" dedi.
rui costa galatasaraya göz kırptı
galatasaray ronaldo ile anlaştı fakat eşini türkiye'ye gelmeye henüz ikna edemediler.
gibi eğlenceli, asparagas ve takip edilmesi keyifli haberlerdir.
fenerbahçe henry'i transfer etti,,henry'in çarşamba günü*istanbul'a gelmesi bekleniyor hatta fenerbahçe yönetimi eşşeğin ölüp bir tarafının güneş görmesini bekliyor..**
bir kaç kaçık adamın toplanıp biz bugün neler sıçabiliriz diye toplanıp buluştukları gazetenin haberleri.
(bkz: kendi söylediği yalana inanan insan)
-nedved "gönlüm galatasaray'da" dedi- * * *
aziz yıldırım eğer yabancı sınırlaması kalksaydı barcelona onbirini transfer edecektik ama federasyon izin vermedi dedi.haydi fenerbahçeliler federasyonu faks bombardımanına tutalım fenerbahçenin önüne kesmek isteyenlere engel olalım.**
aziz yıldıvım baskanlığa geri dönmesi için yapılan ısrarlara dayanamadı ve isviçreden seslendi:yuvda dönüşte ucaktan 3 yeni yıldızla bivlikte ineceğim.büyük fenev taraftavına hediyem olsun.sağlam kaynaklardan alınan istihbarata göre shevcenko,nesta ve robinho ile her konuda anlasıldı.esyalarını topluyorlar.ronaldinho ise eşini ikna edemediğinden son anda vazgeçti.aziz yıldıvım ın ronaldinho nun yerine ortega ya tekrar teklif götürdüğü bildiriliyor.
fenerbahçe shevchenko'ya yeşil ışık yaktı.
totti cimbom da.*
sol campbell fenerbahçeyle kesin anlaştı gibi haberler okudum mütemadiyen fotomaç gazetesinde. ama bir gün akşam gazetesine baktığımda spor sayfası manşeti : benim haberim yok idi. sol campbell benim bu transferden haberim yok öyle birşey olamaz demişti. bir de her sene rui costa galatasaray gelecektir ama bu sene de benfica ile anlaşmıştır. ne garip bir ironidir, anlayamamışımdır.
(bkz: Juve çıkarması)
(bkz: Kartal Kapo için pusuda)
(bkz: Cimbom da Gravesen Heyecanı) * * *
(bkz: wakabayashi fenere yakın)
(bkz: tsubasa fenere beni alın dedi)
(bkz: hyuga fenere göz kırptı)
(bkz: yok artık lebron james)
serie a dan küme düşürülmesinin üzerine juventus yöneticileri,100. yılda komple takımı fenerbahçe nin paf takımı olarak kullanamk istediklerini, bunun için başkan azai yıldırım la görüşmelerein devam ettiğini belirtiler.
fazla uretılmemesı gereken haberlerdir. zira fotomac, atacak palavra bulamayınca sozlukten kopya cekebilir ve nice oyunculara daha fotomontajla formalar giydirip yurdum insanını kafalamaya devam eder.
Anelka dan şok açıklamalar:dün akşam kimselere birşey söylemeden apor topar fransaya uçan anelka lyon ile anlaştı...
ertesi gün:Anelka idmanda neşe saçıyor.
beşiktaş fenerbahçeli alex'in peşinde.
+almanya'dan ithal süper cumhurbaşkanı, 24 ay taksitle, bonservisi elinde. türkiye ile 4 yıllığına anlaştı. ayrıntılar 4. sayfa'da...
manchester'ın baki transferine sevgili engeli!

bir süredir baki mercimek'le ilgilenen manchester united baki mercimek'in sevgilisine takıldı.

ingiliz kızlarına güvenmem diyen sevgilisi baki'nin geleceğiyle oynuyor.
dp ile birleşemeyen erkan mumcu fenerbahçe ile ittifak pazarlığı yapıyor eğer anlaşırsa roberto carlos istanbul 3. bölge birinci sıra adayı olacak.