bugün

entry'ler (588)

annenin ölmesi

annenin ölmesi demek kişinin kendisi ölmesi demekmiş bunu 4 gün önce annemi kaybedince anladım, 4 gündür tarifi mümkün olmayan ama adının kesinlikle acı olmadığını düşündüğüm bir his yaşıyorum, acı değil çünkü, acı denilen şeyin herkes için bir tarifi vardır, ama ben bu his için bir tarif getirebilen birisini görmedim. annenin ölmesinin verdiği bu hissi acıya bile dönüştürebilen varmıdır diye merak edip bu başlığı aradım ve içindeki bütün entryleri tek tek okuyup hepsi için ayrı ayrı ağladım ve anladım herhangi bir yöntemi yokmuş, ben hayatımın şuana kadar geçen bütün süresinde anneme çok yakındım süreki sarılır öper koklardım, ona rağmen hiç doyamamışım anneme. annesini çok daha yeni kaybetmiş birisi olarak nacizane tavsiyem; anneniz halen yanınızdayken bol bol öpün koklayın sarılın.

sözlük yazarlarının doğum günleri

11 nisan.

31 mart 2015 büyük elektrik kesintisi

yaklaşık yarım saat önce ankara da gelendir, darısı diğer elektrksiz kalanların başına.

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

bir çerkes ismi; marje.

bülent arınç

bu aralar yardıran.

diş çekilirken yaşanan kafadan bişey kopuyor hissi

tam olarak yaklaşık 1 saat önce yaşadığım berbat his.

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

yan gelip yatmak.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum; sözlüğe çok uzun zaman ara verdim ve bu arayı bu itirafla noktaladım

leyla ile mecnun

--spoiler--
mecnun- dede beni hemen geçmişe götür
dede- kaç?
mecnun- kaç mı? o nasıl bi tepkidir, kaç ne ya, insan bi nemiş der, hea der.
--spoiler--

329 uncu dönem yedek subay sınıflandırma sonuçları

Kuvveti Kara Kuvvetleri
Sınıfı Piyade
Statüsü Kısa Dönem Er
Branşı -
Kabul Toplama Merkezi -
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 20'NCi ZH. TUG. K.LIĞI ŞANLIURFA

balta

balta gitti sapıda gitsin..

sigarayı bırakmak

(bkz: ne gerek var)
(bkz: hepimiz ölmeyecekmiyiz)
(bkz: düz mantık)

zeki ve güzel kadınların evde kalması

(bkz: nerede peki bunlar)

savasmayalim seviselim

savaşanlar genelde erkekse ve bu söylenen söz genelleme değilse, bu sevişme kısmı kötü.

hayko cepkin

manga nın vokali ferman, bide ege çubukçu ile kanki olan sağlam parçaların sahibi kişisi.

sac rengini surekli degistiren kadin

(bkz: bunalım kişisi)
(bkz: bunalgül)
(bkz: sıkılhan)

1 sene sonra bile eski sevgiliyi düşünmek

gece yatağa girilir fakat uyku gelmemiştir, kalkmak da istemez, hayal dünyasına bir girer, işte o zaman değil 1 yıl öncekini 5 yıl öncekini bile hatırlayanlar vardır. * *

en asil duygunun insanı

bütün bakınızlar sayesinde, ortamda en çok tanınan insan oldu kişisi. *

paranın satın alamayacağı şeyler

paranın satın alamıyacağını, daha çok para satın alır. * *

tüm kampüse kuyruk sokumunu göstermeye çalışan kız

anlaşılmayan kızdır, madem açıyosun, neden sürekli üstündekini çekiştirip duruyosun, madem açtın, bırak açık kalsın, bu gözle bakınca bakınca er kişiyi sinirlendiren kız oluyor kendisi.