bugün

arsenal'ın 32 yaşındaki tecrübeli defansı ..
bazı kaynaklara göre seneye fenerbahçe'de forma giyecek olan ağır kaslı abimiz,ama yine kolpa haberlerden bir parça mıdır yoksa böyle birşey var mıdır bilemiycem ..
tottenham hotspurdan arsenale*transfer olduğunda tottenham taraftarlarınca tehditler aldığını söylemiştir kendileri.ayrıca uzunca bir süre tottenham taraftarları "stand up if you hate campbell" adı altında t-shirtler bastırıp protesto etmişlerdir.
iddalara göre fenerbahceyle aralarında ufak pürüzlerin kaldığı futbolcu..
birçok yerde duyduğumuz haberler eğer doğruysa fenerbahce'ye gelecek futbolcu.gelirse defansın göbeğindeki sorun çözülmesini temenni ediyoruz. (bkz: servet çetin)
http://www.arsenalnewsreview.co.uk/news/196.html
sag sol catısmasını tetikleyebilecek oyuncu. * *
servet'in kendisini kesmesinden korktuğum oyuncu. * *
dennis rodman ın futbol versiyonu *
türkiyeye gelmiş en çirkin futbolcu ünvanını ülkeye ayak basar basmaz eline geçirecek insandır.ve kendisi kadar olamayacak olsa da yeterli çirkinlikte bir ümit özatla elele verip tüm rakip forvetlerin içini kaldıracağından fenerin başarısına kesinlikle katkıda bulunacaktır.bi de servet çetin var.allah muhafaza bu üçlü insana futbolu bıraktırır.

ümit özat : campbella muhteşem bir uyum içindeyiz.

evet evet. ööeh farkındayız.

(bkz: aramızdaki rekabet takıma katkı sağlayacak)
geçmişinde garip olaylar olsa da dünyanın en iyi defans oyuncularından biri olan futbolcu.
- ümit özat 'ın muhteşem gözlerinden sonra muhteşem esprilerine de maruz kalacak futbolcu..

ü: sol campbell!! sol campbell!!
c: go go go!
ü: ya sol diyorum sen bana sağ ayağınla atıyorsun!! nasılım kız tuncay'
t: ben bilmem beyim bilir.

sol campbell: ya anelka sen bana bir "nereden geldim ben buraya" bakışını öğretsene!!
alexle beraber robinson ve cuma ikilisini olusturma potansiyeline sahip süper kaliteli defans kişisi
2005-2006 sezonunun ortasında arsenalde oynarken bir ara kayıplara karışıp kendisinden 3-4gün haber alınamayan futbolcu
dun itibariyle fenerbahcenin transfer etmekle ilgilendigi haberi eurosportun resmi internet sitesinde yayinlanan defans oyuncusu.
ortada fenerbahçeye transfer edileceği haberleri dolaşırken kendisinin yaptığı açıklamada haberi bile olmadığını söyleyen futbolcu
cl finalinde mükemmel bir kafa golü atmış sağlam defans.arsenal gençleştirme politikası ve campbell'ın sorunları yüzünden satmak istediği kadar haftalık 80.000 pounddan da kurtulmak istiyor.bana göre fenerbahçe bu adamı alırsa sadece defansındaki tüm sorunları halletmekle kalmaz avrupa'da da büyük sükse yapar.
Campbell el yakıyor

Sol Campbell'ı büyük olasılıkla Liverpool'a kaptıran Fenerbahçe, taraftarlarını mutluk etmek için "Campbell olsun da çamurdan olsun" diyerek transfer çalışmalarını hızlandırdı. Bir başka Campbell olan Naomi için kolları sıvadılar . Naomi Fener'e yeşil ışık yaktı ve transferde son noktaya gelindi. Fb yönetimi tarafından yapılan açıklamada; "Ayşegül (Tuncay) takımda çok yalnız kalıyordu, onun içinde iyi olacak" dendi. Naomi ile yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği, ajansıyla yapılan ilk görüşmelerde yüksek bonservis bedelinde düşülmesi istendi. Naomi ile yapılan röportajda "ben Fb'de forma giyerim, zaten hepsi manken gibi. Formalarını hiç kirletmiyorlar. Kısa zamanda uyum sağlayacağıma inanıyorum" dedi.

kaynak : forzabjk internet sitesi.
ingiltere' nin portsmouth takımıyla 3 yıllık anlaşma imzalayan futbolcu. haftalık 50 bin sterlin ücret alacakmış ayrıca.
trabzonspor'un görüştüğü 35 yaşındaki defans oyuncusu.
ankaragücü'ne transfer olacağı söylenen futbolcu.
vassell bombasından sonra ankaragücü'nün defans için düşündüğü bomba. bir işler dönüyor bu kulüpte ya hayırlısı olsun.
ingitere 2. lig takımlarından Notts County takımına 5 yıllık sözleşme imzalamış futbolcu. sen bugünleri görecek adam mıydın be campbell.

http://www.ntvmsnbc.com/id/24994714/
ingiltere'de 4. lige tekabüle eden division 2 takımlarından notts county'ye imza atan hayvanat. buraya gelmesinde sven goran'ın payı olduğunu söylemeye gerek yok herhalde.
notts county formasıyla yalnızca 1 maç oynadıktan sonra sözleşmesini çift taraflı olarak feshetmiş stoper amcamız. 36 yaşında olmasına rağmen 5 yıllık bir sözleşme imzalamasına hepimiz şaşırmıştık, ama bu kadar da erken ayrılacağını kimse beklemiyordu herhalde.
transferi dailymail'in spor manşeti idi bugün,