bugün

facebook'ta açılmış absürd bir gruptur, çelişkiye gelirsek grubu kuranın e-posta adres carsu_devil@... olarak geçmektedir.

http://www.facebook.com/g...d=197378004126&ref=nf
türk insanının çok boş zamanı olduğunu gösteren bir facebook grubudur.
(bkz: sebep)
(bkz: 6 milyara bağla düz olsun)
grup resminde allah'ı seven 999.999.999 kişi arıyoruz yazısının hemen altında (s.a.v.) yazan gruptur.

celle celalühü (c.c.) yerine peygamber efendimiz için kullanılan sallallahu aleyhü vesselem (s.a.v.) diyenlerin grubudur.

din bilginize hayran kaldım dostum.
Facebook u bizim kadar salakça kullanan millet olmadıgının göstergesidir.
din ile facebook ne alaka lan! yakında sanal namaz da kıldırır bunlar... sanal hoca, sanal camii...
(bkz: allah ini seven defansa gelsin)
yaratıcıyı bulmadan onu seven kişileri aramak saçmadır. diyelim istenilen sayıya ulaşıldı eee? geri zekalı insanların varlıkları artık beni yoruyor..
(bkz: kolay gelsin)
aziz nesin i anmama sebep olan hede. hadi bi halt ettin, saçmalıgını yaptın, bari e posta diye devil yazma oraya. popüler kültür ve özentiligin geldigi nokta. kullanılan da din maalesef. ayrı boyutu ise 100 bine yakın üyesi olması..
hedefe ulasildiginda siradaki icraatin ne olacagini merak ettigim gereksiz caba.
(bkz: nah bulursun)
böyle saçmalıkları çok çok gördüğüm facebook'ta hiç de şaşırmadığım bir gruptur.*
üye olanların spamlara boğulduğu grup. 999 999 999 kişi değil mal arıyoruz desenize şuna. görülen o ki 150 bin den fazlasını bulmuşsunuz.
(bkz: burda bulamayacağın kesin onu baştan söyleyelim)
tam sevmesem de sempatizanıyım baba olmaz mı?
1.Din ile dalga geçmek,
2.Allah ve Peygamber sevgisi olduğu halde, hiç bir bilgi sahibi olmaksızın dine bağlı olduğumuzu göstermek için
açılması muhtemel facebook sitesi.
Yani ya biri lan bu salaklar farkına varacaklar mı bunun(profildeki resme göre)acaba? diyerek salak avına çıkması da olasıdır.
Yahut bizde sahte, bilgisiz müslüman çok fazla aha da kanıtlayacağım diyen birisinin de açması ihtimali yüksek.
Sonuç, aralarında bir sürü salağın olduğu bir facebook grubu daha...
Ama otobüste yanımda konuşan birinden duyduğum üzere, abi Allah geçen bir grubu ignore edersem, günah işlemiş gibi hissediyorum diyenleri de gördük.
VAh ki vah canım toplumum, vah ki vah...

Edit: Sevgili eksileyen arkadaş, o gruplara üye olman, imanını arttırır mı bilemem, Rabbim bilir, ama benim nezdimde salaksın ve hep öyle kalacaksın.
allahtan akıl fikir ihsan etmesini dilediğim 999 999 999 kişidir.
ya sabır!
bulunca cennet garantisi mi varki diye düşündüğüm zavallıların açtığı facebook grubudur. küçümsenemez, 150 bin üyesi vardır. birçok ilden fazla nüfus demek bu. adam mütevazi tabi 1 milyar istemiyor. sadece 999999999 kişi. *
vee ismail yk'dan geliyor.
(bkz: facebook)
(bkz: yaran facebook grupları)
hiçbir amacı olmayan ne için kurulduğu anlaşılamayan grup. benim düşüncem ise bu grubun farklı mesajlar verdiği yönünde.ben dinciyim var mı bi itirazın diye etrafa haykıran insanların üye olduğunu düşünüyorum ama bilmez ki kasmasına gerek yok saygı duyarız her türlü.
(bkz: 999 999 999 kişi birleşip allaha girmek)
(bkz: töbe allam aklıma girmiş)

edit: utandım şu entryden. "karma icin bla bla" denmesin diye silmicem. sacmalamısım kusura bakmayın.
(bkz: küsüratlı sayı söyleyince inandırıcı olmak)*