bugün

o kadar internet sahabısı müslüman yok...
Travel hariç de.

Tişikkirler.
garp cephesinde bir şey yok.
neye lazım?
Bir an önce ulaşılması gereken hedef. Yoksa neticemizden ateş fışkırtacak
Bu günlerde 1 kişi bulursan 1 kişilik tarikatın olabilir. Olabilir. Olabilir.
facebook'ta bir dönemler oldukça yayılmış olan, bir boş işler grubu.
1'er lira verseler. ohş
düz bir milyar olmamı.
Bu şekilde açılıp ‘götten verenler’ diye adı değiştirilen gruplardı. Bir zamanlar facebook’da fırtına gibi yayılmış, çok insanı üzmüştü.
sazanları ipe dizer gibi yayılan post türü.
bir sevdiğini zanneden takiyyeci milyonlar değildir.
sadece yaratıcı ile insan arasındaki bir ilişkiyi karalamak gibi hissediyorum. ilginç bir rastlantıdır şu teknoloji çıktığından beri hiçbir ilişki eskisi gibi değil. ne yaratıcıya ne de insana duyulan sevgi eskisi kadar özel ve masum değil. bu çok üzücü bir durumdur. umarım en azından kendi ilişkilerim benim sevdiğim yaratıcı ve insanlar onlara duyduğum sevginin ucuz, sıradan veya geçici olmadığı biliyorlardır.
Ateistleri, putperestleri, budistleri felan çıkarın dünya nüfusundan, geri kalanlar allaha inanan ve sevenlerdir ki o rakamı hayli hayli aşar.
Nasıl ki red=rot=kırmızı, aynı şekilde tek bir yaradan vardır ve kim hangi kelimeyi kullanırsa kullansın herkes aynı şeyden bahsediyordur, hristiyan, müslüman ve yahudilerin de inandığı yaradan aynıdır.
God=tanrı=allah
isimlere takılıp kalmayın.
Ekleme: facebookta yorum yada beğeni yapmadığım bir paylaşım. Yorum/beğeni yapmayınca allah ı sevmiyor mu oluyorum.
neden 1.000.000.000 değilde 999.999.999 anlat sana biraz.
bulinca napcan?
bana da yer açın.
Allah(cc) diye sayfa var ya. Abi bi paylaşım yapıyor ayet sanırsın. Deli midir nedir. Resmen ilahlık iddiası lan
Klasik din tüccarlığı. Allah üzerinden beğeni kasma hilesi.
Beğenmeyen fetocudur paylaşmayan pkklı yorum yapmayan amerikalıdır.
(bkz: ergenler bastı kaçın)
Hortlatmayın su başlıkları be.
sonra bu sayfalar liseli ateşli kızlar olarak isim değiştirdi amk ahahaha.
Facebookta bir sayfaydı yanlış hatırlamıyorsam.
facebook sayfasıdır kesin.
Bulana bir kilo hıyar hediye şeklinde ödül verilmesi gerekilen kampanya.