bugün

Başbakan sözü. O diyorsa doğrudur(!)
Üzülen herkes psikopattır.
Suya giren herkes balıktır.
recep tayyip erdoğan'ın ünlü bir vecizesidir(!). diline yanlışlıkla kolonya değenler de dahil midir sormak gerekir führer'e.
maske takan herkes provakatördür.
Genellemenin damına koymaktır.

Oruç tutmayan herkes kafirdir bu mantığa göre. Her başı açık olan orospudur. Ondan sonra vay efendim neden bizim demokrasi anlayışımıza güvenmiyorsunuz?
bu mantığa göre abd'ye giden herkes abdlildir.. hadi abdye başbakan.
ayran içen inektir.
üniversiteye giden kız orospudur *
alkolik lafının anlamını adabıyla içen insanlara mal etmiş kör cahil örümcek kafalı beyanı .
pkk ile masaya oturan herkes vatan hainidir. (bkz: kısasa kısas)
başörtüsü alan herkes dindar değildir ama.

tanım: yine bir rte saptırmasıdır.
doktora giden hastadır.
sapla samanı karıştırmamak lazım. örneğin düğün gezi toplantı gibi ortamlara giren insan ikram edilen içkiyi
içkiyi anda alkolik falan değildir. lakin her akşam bir kadeh dahi olsa içmeden duramayan insanlar alkoliktir.
Alkoliğin ne anlama geldiğini bilmeyerek acizliğini göstermiştir.
metin devamı şöyledir.

-e içki içip size oy veren insanlar da var.
+onlar alkolik değil.

(bkz: nerden baksan utarsızlık)
(bkz: 5 gün 5 ayrı açıklama)
Bu tespite göre yemek yiyen obezdir... Sevişen seksomanyaktır... Fatih Altaylı da gazetecidir... Tayyip Erdoğan demokratiktir.
boşbakan beyanıdır.
amacı belli cümle.

iplemeyin arkadaşlar. ekmeğine yağ sürmeyin şunun.
yılmaz özdil in eğer başbakan gençliğinde bir bira içseydi bugün türkiye böyle olmazdı sözünü akıllara getirmiştir.
Çok büyük gaftir. Resmen rengini belli etmiştir. bir başbakana yakışmıyor
kendisi muhtemelen bir kaç içki içme girişimi sonunda ayakta duramayıp sağa sola kusmaya başladığından hekesi kendi gibi midesiz sanan diktatörün son gündem değiştirme çabasıdır.
her namaz kılan cennetlik olmadığı gibi her alkol alana alkolik demek tespit sıçmaktan ileri yol kat edemez.
O zaman, Maklube yiyen herkes de nurcudur, diyebileceğimiz önermedir.
Çok saçma bir laftır.

Ancak bu başlıkla yayınlanan haberi ntv'de seyrettim ve alkol içen alkoliktir lafını duymadım.

Link verilirse iyi olurdu.