bugün

entry'ler (309)

arnavutköy islambeyv mahallesi

Ikamet ettiğim mahalle.

arnavutköy eminönü otobüs yolculuğu

Normalde 1 saati geçmez ama malum istanbul bitmeyen bi şantiye.

hdp binasına eşek göndermek

Terbiyesizlik aynı seyi dusunmeyebılırsınız. Hatta zıt yada dusman bile olabilirsiniz ama insanliğin bunu aşması için lumpence eylemler yapmamalıdır.

devrimci işçi partisi

Trockızm ne olup ne olmadığını öğrenmek isteyenler için dogru adrestir. Bı kac toplantılarında bulundum yayınlarını takip ettim. Artıları gercekten işci sınıfına yönelik çalışıyor
Yayınlar anlasılır cok teorik kasıntı yok.
Eksileri her sosyalist orgutte oldugu gibi orgutleme sıkıntısı
Bide Üye yapısı cok arkadas canlısı gelmedi. Sadece işleri oldugu zaman haber verdiler. Tabi bunu partiye mal edemem
Parti baska Üye profili baska

sol haber portalı

görsel
Arada link ile haberin karıştığı haber portalı.

sol haber portalı

Elit komünistlerin yayın organı.

türkiye komünist hareketi

13 eylülde ıstiklaldeki bi salonda etkinlik düzenlenecek tüm dostların gelmesi dileğiyle.

volkswagen passat

O paraya istanbulun kenar semtlerinde ev alınır .amk kapitalizmi☺

sözlük yazarlarının kitap tavsiyeleri

Türkiye üzerine tezler yalçın küçük
Rüya gibi semir aslanyurek.

Su an için iş yapabilecek sosyalist bi parti eğer sosyalizm bi alternatif olacak ise bağımsız hattı ile olmalıdır.

mühendislerin ukala ve götü kalkık olması

Yeni mevzun ise havasında geçilmez SolidWorks te çalışıyor diye getirdikleri işlerden kaçı hurdaya çıktı hatırlamıyorum.

maoculuk

En inatçı komünist türü evet mao nun katkılarını inkar edemeyiz ama özellikle Türkiye sol adına illegal işler yapanlar genelde maocudur. Ha bide herkesi reformist olarak görürler .değişmeyen tek şey degisimdir ( çok reformist im

Eski Bi htkp üyesi olarak desteklediğim ama belli bi süre uzaktan izlemek istediğim parti .
Sevdiğim birçok kişi bu partide örgütlenmiş onları anlamak kolay bende farklı düşünmüyorum umarım Türkiye sosyalist hareketinde tkp nin bıraktığı boşluğu doldurabilirsiniz. Takipte olacağım.

sözlükteki komünist akımı

Devamının gelmesi gereken akım.

fransızların erikli suyunu türklere satması

Hala daha komünistler dinsiz onlarla is yapılmaz diyenlere gelsin. Bi düşünün kâfir mi daha zararlı munafik mi ?

solcu kızlara aşık olan islamcı çocuk

Yazık günah onlara Hâlbuki adalet eşitlik özgürlük gibi ortak değerleri paylasmis olabilseydiler mükemmel bi sentez yakalayabilirsiniz. Ama suan imkansız gibi gözüküyor.

osman pamukoğlu nun bağımsız aday olması

Sosyalist biri olarak osman paşa ya benim bolgemde aday olduğu için oy veririm.yoksa zaten mecburen chp ye oy vereceğiz.

fuck buddynin hamile olması

O kadar tohumlama isleminden sonra hasat mevsimi geldiğinde mahsulu napacagini bilmemek te kötü kardeşim. Özetle bi b planı olmalı.

sol iktidarda türkiyenin kerhaneye dönmesi

Genel evin bi standardı vardır.
Ama kuzum sağ iktidarda sokağa düştük resmen bu daha acıklı değilmi ?

ateistlerin çok gereksiz insanlar olması

Eğer kişi inançli ise bu âlemde her şeyin gerekli olduğunu bilir. Bilmiyorsa zaten tartışmanın bi anlamida yoktur.