bugün

akademik kadro ilanına çıkmış üniversite.

http://personel.yok.gov.t...p;sayfa=u&id=g%f6ster
sıradan bir şehrin sıradan üniversitesi. Bir ODTÜ Bilkent vs. değil. Şehirden kaynaklanan bir sıkıntı söz konusu öğrencilerde. Ama canı isteyen, parası da olan rahat rahat geziyor. Hacettepe den sonra napıcam ben burada diye geldim evet ama çok güzel okuyorum. Üstelik notlarım yüksek olmaz geçemem ben izmire diye düşünürken notlarım düşer korkusundan geçiş yapmak istemiyorum. Ha bir de evet fizik tedavi okumasam durmam.
yaklaşık 13-14 tane cafe var 5-6 civarı iyi cafe var.1 ader birane var.eskişehir var ankara var migros var içmek isteyen içer yani.beğenmeyip her fırsatta dile getirenler için otogar var yani sonuçta zorla tutmuyorlar.
odtü olaylarını atv'den izleyen üniversite senatosu gereksizce konuyla alakasız iktidar yalakası bir açıklama yapmamış adeta sıçmış. Açıklamada son ON YIL vurgusu özellikle yapılırken Türkiye Cumhuriyeti Devletindeki üniversitelerin birer bilim merkezi olduğu yalanı ile de iyice sıvamışlardır efenim.

http://www.aku.edu.tr/anasayfa/Default.aspx
Badem bıyık yöneticilerinin olduğu lise devam okuludur. Okulun ilk günü bile yoklama alınır ve öğrencinin zorla derse gidip uyuması istenir.

Her yıl kuruması için onlarca ağaç dikilir ve nihayetinde kurur.

Şenlikler için yapılan anketlerde istenen sanatçıların haricindeki çoğu kişi gelir.

çay su gibi akar ve alkol sokmak yasaktır.
ki zaten şenlik dediğin döner fest '12 döner fest '13 diye sürüp gitmektedir.

kampüsün içindeki yollarda yeni uygulama olarak billboardlar ve reklam panoları konulmuştur. Eğitim kurumundan başka her şeye benzemektedir.

Bir liselinin bu okulu tercih etmesi için tek bir sebep bile yoktur.

güvenlik görevlileri bi artist, araştırma görevlileri başka bir artisttir.

ülkücü grupların oyunlarına her gün sahne olur, insanları oy verdiği partiden soğuturlar.

gider ayak iyi sövdürdü. ama gidiyorum.
Tam anlamıyla bir şakirt yuvası. Bitse de gitsek türünden. Umarım ileride başıma bela olmaz. Bunun dışında mavi diploma adında uluslar arası geçerliliği olan bir diploma verir. ama eğitim düzeyi ilk öğretim düzeyindedir.
edit: (bkz: nasıl dolduysam öncekinin ben olduğunu bile anlamadım)
Daha 3,5 yılımın geçeceği üniversite. Lanet olsun meslek aşkı.
içerisinde özellikle iktisat bölümü son sınıflarda bir çok aşifteyi barındıran üniversitedir. tıp fakültesinde de yollular yok sanmayınız. afyon deyip geçmeyiniz. öyle bir aşifte kitlesi var ki akbaba misali, üşüşüverirler başınızaç
daha önce önermediğim üniversite.

gitmeyin demiştim. ona rağmen tercih yapıp ta giden varsa onun ta amk. malsınız mal.
fen edebiyat fakültesine yerleştiğim üniversitedir.
hakkında onca yazılana rağmen hala tercih edip yerleşenlerin olduğu üniversitem.

http://ulu.so/u19pjb
yeni kazandığım üniversitedir. bi yardımcı olsanız arkadaşlar, bilgi verseniz ?
son olarak öğrenci bilgi işletim sistemine konulan anketle kamuoyunun dikkâtini üzerine çekmiş olan...*
görsel

(bkz: fişlendik ey halkım unutma bizi)
Sosyal bilgiler ogretmenligi okudugum universitedir. Su ana kadar bir yamugunu gormedim. Artik Gerisi allah kerim.
türkiyenin en büyük rektörlüğüne sahip olan üniversite.
şuanda kütüphanesinde bulunduğum ve internetini sonuna kadar sömürdüğüm, yavaş yavaş alışmaya başladığım üniversite.
hakeden kişilere hakettikleri kadroları vermeyip, ahbap Çavuş ilişkileriyle ve din kisvesi altındaki ilişkilerle öğretim elemanı ve üyesi alan okuldur. rektörüne bizzat mektup yazdım ve başımdan geÇen ve bana yaptıkları ayıbı anlattım. kafalarını secdeden kaldırmayan(!) bu insanlar, söz konusu kul hakkı hukuku olunca görmezlikten geldiler. neden acaba? Çünkü riyakarlar. Çünkü yalancılar.. menfaatlerine ters.. Çünkü ben onlar gibi değilmişim. pekiii, benim annemin başı aÇık mı değil mi diye soran, abdestinde namazında insanlar mı diye soran, bizden mi diye soran bu karaktersizler ! siz kimsiniz? Öldüğümüzde gireceğimiz yer 1.5 metre... iki elim yakalarında öbür tarafta.. Çoluklarından Çocuklarından Çıksın diyorum ve bedduamı bitiriyorum.
61 profesör, 128 doçent, 259 yardımcı doçent, 255öğretim görevlisi, 56 okutman, 294 araştırma görevlisi, 25 uzman ve 1 eğitim öğretim planlamacısı olmak üzere toplam 1078 akademik personel bulunmaktadır. idari personel sayısı ise 579'tür. Toplam öğrenci sayısı da 33 bin'dir
eğitim seviyesi çoğu liseden daha düşük olan, gelenlerin bin pişman olduğu, kesinlikle yazılmaması gereken okulumsu.
Güvenlik görevlileri kendilerini cia,mossad ajanı flan sanıyor bir havalar öğrencilere bir artistlenmeler.Hayır yani sen afyonlusun,bende afyonluyum senin havan kime diyip yumruğumu suratını geçirmemle birbirimize girmiştik.
Gelmeyin yazdırtmayın rektörlük Binası için kurulmuş okuldur o binayı kendi fakülteniz zannetmeyin iibfden sonrası çöl teksas gibi haksızlığın bini bin para makam farkını aşırı takanlar mı dersin kongre merkezindeki fıskıyeli havuzları biri gelecekse açarlar 3 ay boş durup okul başlayınca inşaat yaparlar öğrenciyi kazıklarlar taksi aşırı pahalıdır liste uzar gider.
Mezun olduğum minnoş okulum. Ortam yapmak için gelen ördekler vadi kafede göt yayarlar. Salak olmayın eş dost zamanla zaten edinilir.
gelinmemesi tavsiye edilen üniversite. gelmeyin bir sonraki yılı bekleyin...
bu sene gideceğim lise.

o değil de mezun olan yada orada okuyan yazarlar beni yeşillendirebilir mi ?
lise mi ?
güncel Önemli Başlıklar