bugün

zengin olmayan ölsün yalan söylesin bak en dogrusu bu der gibi ergenlerin gelişimi etkıleyen aaa cumartesi gecesi dışarı çıkılmaz mı (çıkmayan birçok kişi boş bir yaşama sahip sanki)gibi anlamsız şaşkınlık geçiren gençlerin bulundugu dizi.
umudumu yitirtendir. sözlüklerin ciddi ciddi izleyip yorum falan yaptıklarını gördükçe umutlarımı yitiriyorum.
sabahları okula zengin erkek arkadaşının arabasıyla giderek otobüs parasını cepte tutan kapıcı kızını ve çevresinde gelişen olayları anlatan ezik dizidir. hande karakteri insanın içinde ağzına ağzına vurma isteği uyandırmaktadır. feriha eziğin önde gidenidir.
(bkz: adını benjamin button koydum)
klasik türk filmidir ve bu dizi tutar. çünkü biz klasikleri severiz.
Yeni nesil bir küfür çeşidi . Şahsen diğer küfürler gibi söylendiği zaman çok güzel bir etki bırakıyor .
an itibariyle zaplarken historia de un amoru duyup ekranda kaldığım dizinin adıdır.
"Face'de bi hesap açtım adini feriha koydum" gibi cok sacma bir espriye taban saglayan dizidir. Tek umudum hazal Kaya yonetmen biraz sevistirsin o zaman reytingler patlar.
(bkz: dizi sözlük)
''daha nerelere neler koydum da kimselere söyleyemedim'' şeklinde devam etmemesi gereken cümle.
(bkz: adını feriha koyduğumun çocuğu)
eveeeeeeetttt..... dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünün dönen görüntülerinden anladığımız kadarıyla, herkes feriha'dan bir namussuzluk beklerken feriha'nın abisi erken davranarak jigololuğa adım atıyor. gerçi bu bir gerilim dizisi olduğundan mütevellit abinin bu jigololuk mesleğini icra etmek için seçtiği mekan ise tabi ki feriha'nın çalıştığı otelin restoranı olacak, köşeden habersice fırlayıveren garson feriha ile bizi gerim gerim germeye devam edecektir.
Bu dizi tutar ama bu kızın soyadını hala koyamazlar.
(bkz: varoş)
her izlediğim de şu repliği bağırarak söyleten dizi.
*adını bildim de goduuum anneeeem!!!
her seferinde feriha'ya nasıl koydum diye okuduğum ve diziyle beraber kendimden de iğrenmemi sağlayan dizimsi bir şey.
Başrolünde Aşk-ı Memnu'dan çıkma bir oyuncu olduğu için Hazal Kaya'nın oynadığı, senaristinin nasıl bu kadar akıllıca (!) tesadüf ve yalanı birbirine kattığını düşündüren dizi.
bu kısır konusuyla birlikte daha ne kadar devam edeceğini merak ettiğim, show tv de yayınlanan bir dizi.
haftada en az 5 kere tekrarı yayınlanan dizi. yeter görmek istemiyorum.
kim koydu bu kıza!
adını feriha diye.
bir istanbul masalı nın yandan yemişi. Tam bir felaket.
dizinin ilk haftasında annemin yorumu:

-"adını feriha kodum" başlıyor bugün. aç da izleyelim.
en çok sedef şahin in (cansu) oyunculuğunu beğendiğim dizi.
dandik bir türk dizisi.
bir de başından sonu belli.