mideniz delinir, yapmayın.
yavaş yavaş için.
bu eylem sonrası sıçarkene, makat sınırlarını terketmek üzere bulunan mülteci bok, geçtiği yerleri ateşe verir, yerli halka zulmeder. timurlenk'in ordusu musun mübarek?
kafanız kırlır yapın ama çaktırmayın.
kışın soğuk, açık havada yapıldığında kafanızdan dumanlar çıkaran harika içecek.
(bkz: fayansın delinmesi)

elbet çıkacak ya parselledim bu başlığı.
ardından 15 dakika geçtikten sonra,patlama şeklinde klozette dali'yi bile kıskandıracak sürrealist bi eser bırakılması olası hadise.*
sırasıyla,
dil > ağız > gırtlak > yemek borusu > mide ve son olarak da göt çeperleriyle, çıkış noktasında yanmalara sebep olacak eylem. çok fena çok!
götünden zorun mu var bilader diye seslenilesi yazar eylemidir.
bir çeşit intahar eylemidir. s.ça, s.ça ölür gider bünye...
kezzap içmekten beter sikertir adamı. ağzından ejderha gibi alev çıkarmak isteyenlere önerilir.
(bkz: kan sıçmak)
bunun çıkışı* da girişi gibi acı olur. o lezzet için göze alınır tabii.
götten ateşler çıkar anam babam benim.
dillerinin sağ arka kesimi olmayan insanların yapabileceği eylem. ben kokusuna dayanamıyorum, sen nasıl içersin be adam?
artık gün boyu hazımsızsınızdır. keyfini çıkarın.
- turşu suyunu parayla satıyorlar, onu niye içmeyelim
acı biber turşusunun suyunu kafasına diken kişinin önce gırtlağı yanar, sonra gözler kan çanağına döner, daha sonra ise midede derin bir hıçkırık başlar. eğer kişi acıya biraz olsun dayanıklı ise sorun su, domates veya yoğurt yardımıyla giderilebilir. ama yok kişinin bünyesi zayıfsa, kişi bulunduğu yerden en az 10 km koşmasına sebep verecek bir durumla karşı karşıyadır.*
yanıyorsak aşkımızdan dedirtecek acı biber turşusu sevgisi.
yunanlılar gibi geçtiği yeri yakar. taki denize dökülene kadar.
altın vuruş
(bkz: fire in the hole)
belki de jackass'ta göremeyeceğiniz tek atraksiyondur.
roket gibi havalanırsın mazallah..
hemoroid varsa ictikten yaklasik on saat kadar sonra acidan duvarlara tirmanmana sebep olabilecek bir eylem. o olaydan sonra artik hemoroidler ameliyatlik kavama gelirler. ve tursu suyu yüzünden adami o belali kürtaj masasi benzeri masaya yatirirlar (allah kimseyi yatirmasin - bazen uyusturmadan da yaparlar o ameliyati...) yani kelimenin tam anlamiyla o ictigin tursu suyu " g.tünden kan alinmasiyla" sonuclanabilir....
Bu tünelin bir de sonu var.
ölüme gidiyorsun miroğlu.

Bkz: Ağabey