bugün

entry'ler (320)

bozulan bilgisayarı çalıştırma yöntemleri

(bkz: bir açıp kapasak)*

demet akalın ın alnının ak olmaması

(bkz: önder açıkbaş)
(bkz: bülent kayabaş)
(bkz: peker açıkalın)

sevişirken çorap çıkarmayan adam

aynı zamanda beyaz atlet ve beyaz slip giyen adamdır.

el ile yapılacak en güzel şeyler

(bkz: gitar çalmak)

sözlük yazarlarının şu an aklından geçenler

ulan iki gecedir dikkat ediyorum, günün bu saatine sözlükte olan kişi sayısı aynı yahu.

erkeklere yakışmayan şeyler

düşük bel pantolon.

birinci günden sevişelim diyen erkek

kim ne derse desin ama ikiyüzlülük yapmayıp doğal davranan erkektir.

sevgilisini 8 saat boyunca bekleyen erkek

bildiğin maldır.

serçe parmağın hiçbir sike yaramadığı gerçeği

bareli akor basarken işe yara efenim. ayrıca elektro gitarda ton düğmeleri ve switchlede oynayabilirsiniz.

telephone song

bir bb king şaheseriyle daha karşı karşıyayız dedirten şarkıdır. ama en iyisi her zaman olduğu gibi srv abimizden dinlemektir.

erkeklerin kızlara anlatamayacağı şeyler

ona olan sevginin büyüklüğünü anlatamazsınız. çok sevdiğini söylesenizde o, neden-sebep düzlemindeki çıkmazlardan mütevellit işi yokuşa sürmeye ve bu konuyu anlamamaya devam eder.

misafirlikte evin kızının ortaya çıkmaması

kızın, misafirlerin odasına girmemesi bu kadar dikkatini çektiğine ve sana bu tespiti yaptırdığına göre kız, odada kalmakla iyi yapmıştır denilecek durumdur. ayrıca;
(bkz: göt gibi ortada kalmak)*

gözlerim 7 derece miyop ama zeka bende

(bkz: cemil meriç)

gökhan vots

buram buram blues kokan, içinde klasik riff ler ve mükemmel bir solo barındıran harikulade bir antitayyip şarkısıdır. mükemmeldir. dinleyin. dinlettirin.

uyuma şekilleri

yüzüstü. başını sağa çevirip kollarınıda yastığın altına aldın mı senden rahatı yoktur artık.

yazarların teşekkür etmek istediği kişiler

gecenin köründe nete girebilmeme vesile olan zemin kattaki paşam pastanesi yönetimine ve 1,5 tl lik çay karşılığı wayırles şifresini zorluk çıkartmadan veren joni dep gözlüklü amcaya teşekkürler.*

türk sanat müziği dinleyen genç

yüksek ihtimallerde rakı adabındanda anlayan gençtir. aferindir.

hastası olunan sözler

aşka uçma kanatların yanar... (sadi sirazi)
aşka uçmadıktan sonra kanat neye yarar?... (mevlana)
aşka vardıktan sonra kanadı kim arar?... (yunus emre)
aşkın açamadığı kapı, kanatlanıp uçamadığı yer mi var? (demet akalın) *

ben bu yazıyı sana yazdım

adım gibi eminim ki bu yazıyı okuyacaksın. okuduktan sonra belki tebessüm eder gülersin, belki kapatır gidersin bilemem. ama illa ki okuyacaksın. şimdi uzun uzun yazmak vardıda sinirini bozmiyim burdan. ****

sözlük yazarlarının itirafları

onun şehrinde. onun güneşi, onun ayı, onun yıldızları, onun havası...herşey o burda. ve o da benim içimde...