bugün

(bkz: algi yonetimi)
Orospu cocuklugudur. Ahlak yoksunlugudur.
yanlıştır.
itiraz eden toptur. *
(bkz: xeşke ben de istismar edilsem)
Çocuğun aklı gitmiştir. Çocuğun yıllarca aklını kurcalayacaktır. Hep o kızı becerme hayalleri kuracaktır. Bu bir cinsel istismardır.
Kız küçük çocuk büyük olsa linç edilirdi. Ayrıca kızın o çocuğu öpmesi, cinsel dürtülerini ufacık bir erkek çocuktan karşılamaya çalışmasından dolayıdır. Bunun çocuk sevgisiyle alakası yoktur. Mk kevaşesi. ilerleyen yaşlarında utanç içinde öl.
(bkz: bayan değil kadın)

Ulan var ya burada erkek ve 9yaşındaki kızı paylaşsak 21 eksi yerdik.
Adamın teki bunu paylaşıyor, sırf kadınalrı ezeceksiniz ya 21 artı alıyor.

Ayrıca kim demiş erkek bebeğin cinsel organıyla oynamak hoşgörülüdür diye ulan? Allahım ya kafasını böyle asfalta sürteceksin.

Ayrıca belki de o kız bebeğin altını değiştirirken başka odaya gitmeleri cinsel baskıdandır ha?

Ataerkil zihniyetli iğrençler sizi.

Evet ikisi de tacizdir, ikisi de istirmardır. Ama siz şunu artılayınca sizin adınıza utanıyorum.
Yaşıtta olsalardı benim için iki öpüşen insanın fotoğrafının paylaşılması ahlaksızlık geliyor. Gel gelelim konumuza daha cinsiyet ayrımını yeni yeni çözmüş yaşlardaki çoçuklara cinsiyet ayırt etmeksizin bu saçmalığı yapıp çoçuğun aklında Kocaman bir karışıklığa neden olacak ahlaksız bir yönlendirme yapan bu tarz insanlar bence cezalandırılmalı.
Edit: Fotoğrafa bakıp açıklamayı okumayanlar siz de geberin. Bir de artılayıp götünü iyice kaldırdınız bunun.

sen bu fotoğrafı kullanıp nasıl bütün suçu değişmeyen cinsiyet tabusuna yıkıp kendi cinsini üstün göstermeye, yok tacize uğruyoruz demeye çalışırsın. küçükken amcaya pipini göster bakalım demeleri sizin pipinizi kaldırmaktan başka boka yaramıyor. biz ise saklanıyoruz, saklanıyoruz. kuyunun derin çukurunda saklanıyoruz. ve sen utanmadan gelip bize suç atıyorsun. geber.
bunun cinsiyetle bir alakası yok. dünyadaki tüm ülkelerde aynı kanunlarla çocuk istismalarına cezalar veriliyor mu bilenler aydınlatabilir bizi. ancak bu yaşta yani çocukların kendilerini daha yeni tanıdığı yaşlarda bunların yapılması pek uygun değil.

ne maksatla yapıldığı sorulabilir belki. kardeşini kardeşçe öpen bir abla da olabilir. bunu bilemeyiz. hemen yargılamak burada sanki erkek daima eziliyor da kadın hep üste çıkıyor gibi saçma bir algı oluşturur.

varsayalım ki art niyetli bir durum söz konusu. o zaman etkileri çok kötü oluyor. kendi arkadaşımdan biliyorum. gerçek bir durum maalesef. zamanında bu arkadaşım 5 ya da 6 yaşındayken komşusu bunu istismar ediyor. söylemeye dilim varmıyor ama oral bilmemne yaptırıyor çocuğa o yaşında bakın söyleyemiyorum bile.

adam o yaşlarda 22 yaşında, çocuk 5 ya da 6. aradan geçiyor 14-15 yıl bu arkadaş şimdi bir genç, yetişkin. erkeklere ilgi duyuyor. ve tek düşüncesi de oral seks. ve bunu isteyerek yapmıyor. geçmişte çok defa buna maruz kalmış. çocuğu kandırma şekli ataride oyun falan oynatmak. tek olay bu. neyse arkadaşın bu isteği ortaokulda başlamış. cinsel yönelim için normal bir yaş mı ortaokul. özellikle türkiye gibi bir ülkede pek dillendirilmeyen konuda bir yönelim.

anlatmak istediğim şu çocuklara bu yaşlarda yapılan istismarlar, tacizler onların geleceğine kötü etkiler bırakabilir. bu gibi durumlarda cinsiyet kavgası yapmaktansa çocuklara sahip çıkıp bu gibi insanları toplumdan dışlamalıyız. sırf bu konu için yani çocuk tacizi, istismarı, tecavüzü ne dersek işte bunlar için rehabilitasyon merkezleri şart.

öncelikle toplumdaki yetişkin ve hastalıklı cinsiyet ayrımcılığı yapan şahısları rehabilite ederek başlamalı. çocuklarımızı yarınlara daha güvenli bir toplumla hazırlamalıyız.

yetişkin olur kendi kararını verir o zaman her şey değişir. ama bu yaşta yanlış.
karşı cinsle dudaktan öpüşmenin haz ve zevkler (cinsellik) ile ilgili bir şey olduğunu anlamış yaştaki birinin 1 yaşındaki çocuğa bile bunu yapmaması gerekir.

yeni yeni adetler çıkarıyorsunuz amını yurdunu siktiklerime bak. illa dudağından öpecekler, kız erkek farketmez gördüğüm yerde ortalığı karıştırırım, sikik götoşlar.
Igrencliktir.
Gene Ayetullah Muhammad Baqir el-Hakim'in bir erkek çocuğu dudağından öptüğü fotoğraf gündem oldu sanıp, okuduğum olay.
Oysa durum başkaymış. Bay olmanın zorlukları bir kez daha yüzümüze çarptı.
Pis kezbanlar tecavüz diye, dayak yedik, sakat bırakıldık öldük diye şikayet edeceğinize, bayların çilelerinden ibret alın. Altları değiştirilirken anaları pipilerini teşhir edip taciz ediyormuş bu garibanları. Pipiye Dokunmadan alt temizleyen bir icat yapmadıkları için Bilim insanları da bu taciz komplosunun içinde diye düşünüyorum.
Ne diyim be olayı artılayan mağdur baylar. Analarınızı mahkemeye verip sizi taciz ettikleri için sürüm sürüm süründürün. Sizin gibi baylara bunu yaptıklarına göre, hak ediyor pis sapıklar.
"baskıya maruz kalan cinsiyet her alanda kesinlikle erkek cinsiyetidir."

He yavrum he.
kadınlara gark edilen pozitif ayrımcılığın psikolojik tezahürlerinin ibretlik tecellisidir.
Küçük Kardeşini dudağından öpen pek çok kişi var. Kız arkadaşım bile kız kardeşini dudağından öperdi. Çok sevgiden mi neden bilmem.. o yaşta zaten çocuklar meraklı olurlar BU TÜR şeylere bedenini tanır vs. Karşıdaki kişi onu cesaretlendirip karşılık vermek yerine normal davranmalıdır. Ne itmeli ne çekmeli. iterse daha da yaklaşır çekerse de belli yani ne olacağı. O sizi öpmek istedi diye egonuzun hoşuna gideceğine düzgün bir birey gibi davranıp neyin ne olduğunu açıklayın.
Başlığı görünce aklıma direkt yüzyıllar önce yaşanmış bir olay geldi. O kişiden bahsediliyor sandım.

Tam bahanelerimi hazırlamıştım, "ama sıcakta kızlar erken olgunlaşıyor, onun yaşı aslında 9 değil 46, o aslında 9yaşındaki kızı korumak için aldı" diyecektim ki bir baktım konu farklı.

Nasıl ki 3 yaşında kız çocuklarının kafaları türbanlı çarşaflı fotoğrafları yayınlanınca yobaz kardeşler "kendi çocuklarına istedikleri gibi davranır" diyorlar, burda da anne baba kendi çocuğunu ister öper ister sever.

Öpmeyi sevmeyi yasak haram gören ama aklı sikişten başka Bi şeye çalışmayan yobazlara bakmayın siz.
Bir tecavüz ya da sapıklık kadar üzücü olmasa da sübyancılık kesinlike kabul edilmemelidir. 9 yaşındaki bir çocuk yaptığı hareketi idrak edemediğinden ama kızın öpmesine de karşı gelmediğinden dolayı bu davranışa verilecek en uygun isim çocuk istismarıdır. Kanımca cinsel taciz sayılmalıdır.
Cinsler arası temasın bu kadar uç algılanmasına ne gerek var kardeşim. Bir yazar müsveddesi yukarıda ergen kuzeninin dizine oturan kemalist kız demiş. Dizine otursa nolucak çocuğun pipisi diz kapağından fırlayıp kızın ve çocuğun kotunu delip kıza girip kızı "patlatıcak" mı? Sizin deyiminizle. Bu nasıl bir ahlaksızlık, yobazlıktır kardeşim böyle zihniyetler siktir olup bi Suudi Arabistan'a falan gitsin de bi kurtulalım artık. Efendim gereken cevabı verdiğime göre şimdi konuya değinebilirim konu şu kardeş; sen istediğin kadar normalleştirmeye çalış, bu normal bir davranış değildir. Bu kadar açık ve net. Bazı kültürlerde insanlar dudaktan öpüşerek selamlaşabilir vs ama bu senin kültüründe yoktur. Erkeklerin de zor durumda olduğuna gelince evet amk zor durumdayız, çünkü her bok bizden bekleniyor nedense mk yerinde hep biz güçlü olmalıyız hep biz kızlar sarhoş olduğunda onları taşımalıyız öpüşmek istediklerinde reddetmemeliyiz sevişmek istediklerinde de ve onlar bunu yaptıkları için orospu olmazlar ama biz aynısını yapsak abaza yakıştırması alırız. Evet iki cins birbirinden bu kadar uzak tutulmaya çalışılırsa olanlar böyle oluyor işte.
Bu ne diyor sabah sabah ya.

Bu bir etik kural dana.

görsel
3 yaşındaki kız çocuğunun amcasının yanına kilotla gelmesi doğru değildir diyen...

Kendi kızını öperken aklına şehvet duyguları gelenlere "normal" diyen adamları seçen, tapan, okuyan götler, ahlaktan bahsedermiş.
erkeklere karşı negatif önyargı olması durumu haksız da değildir. tecavüz vakalarının neredeyse tamamı, cinsel istismar vakalarının ise çok büyük çoğunluğu erkekler tarafından gerçekleştiriliyor. haybeye oluşan bir negatif önyargı değil yani bu.
dinen uygun değildir. ama ilk entryde arkadaş haklı kızın yaptığını erkek yapsa neler denirdi neler.
kültürel farklılıkları bilmeyen zevatların hemen kendini aklama çabasına girmesidir.

ben sana çeşitli ülkelerden o dediğin şekilde rollerin değiştiği resim getiririm. bu doğaldir o kültürde.

he kadınlar neden baskı görmüyor dersen de bir gün minibüse binen erkeğe 2 kadın saldırıp, yakarsa belki o da olur.
çocuğun kız ya da erkek olması bunun doğru olacağı anlamına gelmiyor. bu ülke de yaşadığınıza emin misiniz nerede erkek çocuğunu dudağından öpen kadın hoş görülüyormuş?

negatif ayrımcılıkmış pardon da bu ülkede daha çok reşit olmayan erkek çocuklarımı zorla evlendiriliyor yoksa kız çocukları mı?
bu ülkede kızlara mı taciz,tecavüz daha fazla erkeklere mi?

altı açılan erkek çocuğunun cinsel organıyla oynamak şaka yapmak normal karşılanırmış gerçekten şaka gibisiniz. ayrıca çocukların altının başkalarının yanında açılması doğru bir durum değil kız ya da erkek fark etmiyor bunun yapılmaması gerekiyor ama bizim kültürümüzde yiğidin malı meydanda olur mantığından normal geliyor.

bu kadar saçma bir yazı yazıp ülkenin abazalığına bağlamakta tebrik edilesi durumdur. Ülkemizin cinsel açlığının en büyük nedeni dinin yasaklamalarıdır. türk kültürünü koruyamayıp arap kültüründen etkilenmemizdir. Cinsel tabuları yıkmakla küçük çocuklarla öpüşmenin bir alakası yok.
Birilerinin şunları sorgulaması gereken olaydır :

1. Öpülen gerçekten erkek çocuğu mu?
2. Yaşı gerçekten dokuz mu?
3. Kız gerçekten 25 yaşında mı?