bugün

su anda önümde duran rakamlar. tutmuş mu oluyo şimdi anlamadımç.
tüm türkiyenin bilmeden de olsa beni konuşmasını sağlayan numara.
(bkz: 4 8 15 16 23 42)
muhtemelen her entry giren yazarın aynı espriyi yapacağı sayılar. (bkz: aa bana çıkmış)
Çeyrek bilet olduğu iddia edilmektedir. Hatta 3 istanbul, 1 Adanaymış bekleyip görelim bakalım..
tüh! verdiğimiz 16 tl'nin tarafıma şişmesine sebep numaralardır.
edit: ertesi gün yani bugün itibarıyla 64 TL kazanmışımdır peh.
köşeyi dönen adamın biletinin üzerindeki 7 haneli sayı.
keşke 16 misli iddaa oynasaymışım.
bir akrabamin biletindeki sayi.

böyle yazdigim icin hicbiriniz inanmayacaksiniz, akrabamin pesine düsecek mafya da bu entrymi okuyup "nasilsa bunlarda degil" diyecek. devam edin salaklar, ben parayi harcamaya basladim bile. hieiaoehoehe.
bakıyorum buraya entry giren herkesin ya da bir akrabasının biletinde olan numara. üstelik aldığım tek biletin de numarası bu. demek aynı biletten bir kaç seri basmışlar, iptal olur bu seneki piyango sevinmeyin boşuna.
yoğun istek üzerine...

2+2+1=5
8-7=1
5x8=40
40x1=40

milliyetçi hareketin kırkıncı yılı!
şu baştaki 8 i 6 yap sonraki 8 i 4 2yi 7 1 i 5 sonra 2 yi 3 tamam işte tuttu yani. ah ulan be gösterip de vermedi şerefsiz.
daha önce bir kaç kez piyangoyu kazanan talihlinin kehanetini doğrulayan rakamlardır. dördüncü sayı sonuncu sayıdan bir fazla. ilginç.
rakamları kullanarak mhp'nin 40. yılına ulaşamayanları dövüyorlarmış.

bilet almayarak kaçırdığım büyük ikramiyedir. ayrıca fakirinde umudunu sikim.( evet şu anda çok heyecanlıyım)
bilseydim kesin alırdım . yazık oldu .
yazı ile (bkz: sekizmilyonsekizyüzyirmibirbinikiyüzyetmiş)
çeyrek bilet numarasıdır.
az önce gördüğüm ve biletimi kontrol ederek bana çıkmadığını öğrendiğim rakamlar bütünü.
yine tutmadı dedirten bilet numarasıdır .
küfür ettiren bilet numarasıdır. Hiç mi birşey çıkmaz..
8+8=16
16*2=32
32+7+2=41
41-1-0=40

bu bilet kesin devlet bahçeliye çıkmıştır aga.
hepsini toplayınca 28 etmektedir.

(bkz: fenerbahçe)
(bkz: türkiye kupası)
görsel
8x8=64
64-1=63
63/7=9
2+2=4
9-4=5
5 tane bilete amorti bile çıkmaz mı be ...
rüyama giren bunağın bir rakamını bile tutturamadığı sayı. ulan hem fanatik iddaa tahmincileri gibi adamsın. hemde rüyalara girip sayılar bu diyorsun. ayıp.

oldu mu şimdi bu laf bu. oldu mu yani böyle uhrevi bir ortamda hocam. beyazlara bürünmüşsün. elinde asa. hiç hoşmu hocam dedem. yalan söylüyosun insanlara.