bugün

entry'ler (160)

bayramefendi osmanlı kahvecisi

Antalya Atatürk Caddesi'nde bulunan kahvecidir.

yaran facebook iletileri

iyi, dürüst ve güzel insanlar... hadi çıkın artık, kurtarın beni... siz konuşun benim yerime, götürmesinler beni. bıraksınlarda sizinle oyunumuza devam edelim. bakın eğer bu işi hallederseniz, sizi sobelemekten vazgeçerim...

19 mayıs 2011 sakaryaspor bugsaş spor maçı

sakaryasporun penaltılar sonucunda finale çıktığı maçtır. tebrik ederiz gençleri.

salca vs brad pitt

denge politikası

10 cm penisle yapılabilecekler

cetvel olarak kullanılabilir.

yaran facebook iletileri

arkadaşın iletisi aynen aktarıyorum. "makyaja gerek yok içiyorsan güzelsindir..." *

yaran yanlış okumalar

yazan: yıldız tilbe - ummadığım anda
okunan: yıldız tilbe - unutamadığım anıda

yaran facebook iletileri

aşk, ben seni bulamadım...sıra sende...şimdi ben saklanıyorum, sen beni bul...

atari tabancasının çalışma mantığı

Dünya ne kadar tuhaf insanlar falan. *

matarama su ko

(bkz: orama koma burama ko)

yaran facebook iletileri

zirveye çıkar gibi sevmişim seni çıkarken çok zorladın da zirvede bayrağımı dikince bitti herşey...

yaran facebook iletileri

s.kime benziyorsun ne gözün var ne kulağın anca tükürüyosun...

ryan giggs

futbol ilahı, örnek sahsiyet, centilmen, bu yaşına rağmen hala çok yetenekli olan manchester united takımında oynayan futbolcu. ilerde çok iyi bir menejer olacağı ortada.

0 km kız

(bkz: o kim kız)

sabri nin tt arena yı terk etmesi

(bkz: çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu)

sığır gözkurdu

boyları 8 ile 18 mm. arsında değişen ve sığırların gözünde asalaklanan lifsikurt. bilimsel adı, thelazia rhodesi'dir.

böcek vaksı

böcek epidermisi tarafından vücudun üzerine salgılanan ve koruyucu görevi olan, yapısında türlere göre değişen oranda gerçek vaks, tabiî reçine, serbest amino asitler ve protein bulunan salgı.

koyuncu

koyun besleyen veya alıp satan kimse.

koyun sinekbiti

sinekbitleri topluluğundan olup, koyunla keçiden başka, insan, maymun, tavuk ve güvercinlerde de görülen, kanatları körelmiş böcek türü.

koyun kırbaç kurdu

yuvarlak solucanların kırbaç kurtları familyasından olup, geviş getirenlerin kör ve kalın bağırsaklarında yaşayan, gelişmesi arakonakçısız solucan. bilimsel adı, trichuris ovis'dir.