bugün

oluyomus amk. bende anlamadım. 7 sene hangi ara geçti de ayrıldık onu da anlamadım. ikimizde aynı düşü görmüyormuyduk? aynı umudu paylaşmıyormuyduk? bütün yaşananları gurur adı altında yokedebilecek kadar basitmiydi herşey. bunu da anlamadım yemin ederim.
özetle hiçbişey anlamadım. ne bu olanlardan ne de beraber geçen 7 yıldan. hiçbişey kalmadı bende bomboş kaldım anlamsız anlamsız yaşıyorum. o kadar.
karadeniz teknik üniversitesi'nden mezun olmaktır.
8 yıllık sevgiliden ayrılmaktan iyidir.
baktığında koskocaman hiç kalır ortada da.
sonrasında 8- 9 ay dinlenmeye kapatır insan kendini ama nafile. mutlu değildir fakat mutsuz da değildir. öyle bir aradadır ki kendisi de bilemez bir pazar gününü yatakta uyuyarak geçirir.
kendisi de ne yaptığını bilemez haldedir gerçi bilse de önemi yoktur.
yaklaşık bir yıl boyunca üstünden atılmayacak kötümserliğin başlangıcı olabilir.
geri kalan günlerini kurtarma açısından bakılırsa kaybedilen günleri saymamak gerekir. bardağın dolu tarafına bakın.
7 yıl boyunca iyi kötü bir yüzük alıp evlenme teklif etmeyi beceremeyen erkeğin müstehakıdır.
normaldir. hayatta güçlü olmak önemlidir.
dananın kuyruğu kopmuş.
aldattığı için terk edilmiş erkek.
2013 ekim ayında yaşadığım berbat olay.

ilk zamanlar ne olduğunu anlamazsınız, pek bir şey fark edilmez. ama sonra öyle bir koymaya başlar ki hayattan kopar gidersiniz. hani isviçreli bilim adamları "biten ilişkinin atlatılma süresi, o ilişkinin yarı zamanıdır" der ya, şaka bir yana gerçekten öyle galiba. tam 2 yıl geçti ama hasar tespit çalışmalarına başlayacak bir ortam bile yok henüz. allah kimsenin başına vermesin.

ayrıca bu konuyla ilgili beni en çok yaralayan film repliği fakat müzeyyen bu derin bir tutku filminin başında söylenmiştir.

- o kadar uzun süredir birlikteydik ki, evlenmezsek ayrılacakmışız gibi bir his oluştu.
zamanında onunla sevgili olacağınıza "tıp" okusanız,

şimdi 1 yıllık doktor olacağınızı gösteren durumdur.
zor olsa gerek

yalnız arkadaşlar şu entryden sonra (#29397895) sağ olun destek oldunuz, teselli ettiniz.lakin ben 7 yıllık sevgilimden ayrılmadım.7 yıl sevgili mi olunur aq sertap erener miyim ben.