bugün

yok öyle bir şey *
tükürDüğünü yalamak: olmuş olmuş! hatta telefonlar bile geldi. nasıl yaymışsam kendimi artık *
dikili açıklarında meydana genel deprem. *
(bkz: zina çok olan yerde deprem olur) bakınızlarına hazırlıklı olunmalıdır.

geçmiş olsun. allah izmir'i korusun.

: eksilemişler yahu. van'daki insan da, izmir'deki değil mi? beynini yıkadıklarım.*
uykumdan uyandırdı. fena sallandık.
cümleten geçmiş olsun.
--spoiler--
2011.12.05 10:17:26 38.8097 26.2345 6.0 -.- 5.1 -.- EGE DENiZi
--spoiler--

hadi geçmiş olsun.

vandan selamlar..
çok kısa süren ama hızlı giriş yapan bir deprem olmuştur.
alsancak da tatlı tatlı sallandı.
bi arkadaş da ofisteki akvaryumu gösterdi, ahala ba ba ba deyü, hava veren zımbırtıyı deprem öncesi fokurdama sandı zaaar.
edit: la tam aselsan ölümleri, haarp falan okurken salladı*.
sıkı sallamış, ama oldukça kısa sürmüştür.
hala başımın dönmesine sebep olan hadise.
5.1 şiddetinde haldır huldur sallayıp hemen de duran deprem. öncül olmamasını diliyoruz. 13. kattakiler indi, yoksa onlar yaşayacak biz hepten gideceğiz.
şöyle bir yokladı geçti zelzelesidir. izmir halkına geçmiş olsun.
3.0 in aksine 5.1 olarak ölçülmüştür. akabinde edindiğim bilgiye göre yerin altı kilometre dibinde meydana gelmiştir. size tavsiyem, derhal tövbe edilip hak yolunu seçmektir.*
tüm izmir halkına geçmiş olsun.
tam elime kur'an-ı kerim'i alıyordum ki içerden arkadaşlar seslendi deprem oluyor diye.ben hissedemedim ama sağlam sallanmış.
marmaris'te çekilen suyun 'depremle ilgisi yok` açıklamalarının halkı uyutma amaçlı olduğunu bir kez daha anlamamızı sağlayan deprem. geçmiş olsun.
sevilen arkadaşların bulunduğu, atatürk kokan şehrimizin, 3.0 şiddetiyle sallanmasıdır. büyük geçmişler olsun...
karşımda duran denizin karadeniz olabileceği şüphesini uyandıran depremdir. hayır karşımdaki ege ise 5.1 hissedilmez mi yahu?
"istanbul'dan hissedilmeyendir" entrysinin henüz yazılmadığı için sözlüklerde dönüm noktası olan deprem.
bu deprem istanbul depremini tetikler mi geyiklerinin gelmesi an meselesidir. cümleten geçmiş olsun.
bürodakileri tırıstırtan depremdir. ama sakin olun ben iyiyim.
5.12.2011 tarihinde ege denizi merkezli 5.1 büyüklüğünde deprem. van'da ki depremden dolayı herkes hop oturup, hop kalkıyor. Kandilli'nin yalancısıyım.
bursa' da ufaktan hissedilen depremdir. hepimize geçmiş olsundur.
"gavursunuz", "allahsızsınız", "müstehak size", "beter olun" ve "kelime-i şehadet getirmeyi öğrenin" gibi iğrenç kelime tümcelerini facebook ve diğer sosyal ortamlarda paylaşarak insanların sinir katsayılarını tavan yapan kansız, vatan haini, bölücü orospu çocuklarının varlığını göstermiştir.

bir müslüman olan sizsiniz amına koyayım. kusura bakmayın ama ben sizin müslümanlığınızın amına koyayım.
7,2lik van depremi görüntülerini izledikten sonra bu görüntüde bir deprem belirtisi göremedim.
http://gundem.milliyet.co....2011/1471265/default.htm
yine de geçmiş olsun.