bugün

entry'ler (2210)

tıp fakültesi öğretim üyesinin ibretlik makalesi

beni türk hekimlerine özellikle bir süre emanet etmeyiniz dedirmiştir.

gözgöz tv

tamamen gönüllülerden ve liyakat sahibi göztepe'ye gönül vermiş insanlardan oluşan platform.

kubilay kanatsizkuş

göztepe'nin forvet hattındaki top tepici. gittiği her takımdan gittiğinde hayır yapılan forvettir.

patende lokma döktürmek dileğiyle.

göztepe

izmir'in en büyük sosyal topluluğudur. taraftarı ve camiası birbirine abi kardeş abla gibi bağlı olmakla birlikte kendi şehrinde yaptığı sosyal faaliyetlerle ilerleyen günlerde adını sıkça duyuracaktır.

eski başarılı günlerine tez zamanda geri dönmesi umuduyla.

yaşasın şehrine ihanet etmeyenler.

aziz kocaoğlu

izbanda yaptığı son uygulama (artı para sistemi) ile kendisinin dolayısı ile chpnin izmirde fişini çeken beyaz eşyacı.

kadir mısıroğlu nu sirke götürmek

ayrı bir yerde muhatap olunmayacak şekilde götürülürse maymunlar açısından faydalı olabilecek eylem. yoksa o yol bitmez.

maymunlar kendinden daha cahil birisini görmüş olurlar.

izmir belediyesini eleştirene taşın demek

hem beğenmiyorsan taşın diye savunduğu şehirde yaşamayıp hem her ilde olan sorunlar bunlar diye savunma yapan ultra acizleri gösteren başlık.

kardeş bu şehirde biz yaşıyoruz ve dediğin her ilde olan sorunlar değil malesef. şöyle anlatayım. adam 1 sene önce kültür merkezi açtı bulunduğum ilçeye 3 milyon tl lik bir yatırımla. 1 senedir ne yapıldı diye sorarsan hiç. çöp olarak duruyor. cem evi olarak da olsun dediler 1 tane cenaze kalkmadı. şuan 1 senedir bomboş duruyor 3 milyonluk yatırım.

şimdi bu her ilde olan sorunlar öyle mi?

aziz kocaoğlu

merkezi hükümet bize üvey evlat muamelesi yapıyor bizi her konuda engelliyor diye ağlayıp daha fazlasını farklı partiden olan ilçe belediyelerine uygulayan sosyal faşist.

not: şu yazdığımı çürütebilecek arkadaş varsa buyursun. ulu önder mustafa kemal atatürk'ü karıştırmadan ama.

izmir belediyesini eleştirene taşın demek

zavallılık ve acizlik belirtisidir.

doğma büyüme izmirliyim. eşim izmir'in yerlisi. Oğlum izmir doğumlu. sadece üniversite okurken ve askerlikte ayrı kaldım. ama gördüğüm kadarıyla çomar sadece malum partide yok. aziz kocaoğlu'na veya izmir büyükşehir belediyesine en ufak bir eleştiri getirildiğinde hemen beğenmiyorsan taşın lafı gelir.

biz belediye başkanlarını neden seçeriz? şehirle ilgili sorunlarımı çözsün diye değil mi? bunu çözemeyince ben neden taşınıyorum? neden chp il başkanı seçimi için koşturan aziz makamından gitmiyor da ben gidiyorum şehrimden?

tartışma kültürünüz bu mu? beğenmiyorsan taşın. kardeş sizi çomarlardan ayıran farkı bilmiyorsanız savunmayın kimseyi. keza kendini aydın sanan cahil daha tehlikelidir.

2 ocak 2018 izmir ulaşım rezaleti

insan olmaya çok yolu olanlar tarafından taşınmak çözüm önerisi getirilen rezalet.

sen kimsin de doğup büyüdüğüm ve hayatımı kazandığım şehirden beni sürmeye çalışıyorsun?

melih gökçek gibi cevaplar verince ki aziz kocaoğlu da veriyor bu cevapları son zamanlarda haklı olduğunuzu mu sanıyorsunuz?

bitin artık ve çözüm önerisi sunun.

eren erdem

iran'da olan olaylar hakkındaki görüşlerini merak ettiğim vekil.

iran

chp vekili eren erdem'in şuan patlak veren olaylar hakkındaki görüşünü merak ettiğim ülkedir.

klozetin kapagini kaldirmadan isemek

evlenmeden önce yaptığım hareket. artık yapamıyorum hanım kızıyor :(

turgut özal ı kim öldürdü sorunsalı

ecel cevabının her zaman es geçildiği sorunsal.

amk adam 1.60 boyunda, 180 kilo, by pass geçirmiş, içki dersen var. kalp krizinden öldü.

lan bu geçmişi kime okusan e hak etmiş amk der. eee sorun ne bilader? neden kahraman yaratmaya çalışıyorsunuz ki?

20 yaşında ak partiyi eleştiren ergen

2009 yılında 14 yaşında olan ergendir. oslo görüşmelerini dinleyip "bir devlet teröriste şehirlere bombalar yüklediğinizi biliyoruz ama ses çıkarmıyoruz nasıl der" diyebilme yetisine sahip yaştadır.

abdullah gül

hayır cephesinin adayı olursa 2. ekmelettin vakası olur benden söylemesi.

bülent ecevit yönetim açısından başarısız bir lider olabilir ancak chp ile %48 aldığı dönemlerde hitabeti ile hangi görüşten olursan olsun o insanın gönlüne hitap etmesini iyi bilen birisiydi. şair olmasının etkisi olabilir.

ancak abdullah gül ne solcunun ne sağcının gönlüne hiç bir şekilde hitap edemez bunu yazın bir kenara.

%48lik hayır cephesi uzlaşabilinecek bir aday çıkaramayıp çareyi küskün akplilerde buluyorsa vay halimize.

benim adayım ümit özdağ'dır.

tanım: resmi bayramlarda ne hikmetse hastalanmayı adet edinmiş eski cumhurbaşkanı

kürt sorunu yoktur karadeniz sorunu vardır

bir tespit.

yetiştirdiğin onca ürünün para etmemesinden dert yanıp ısrarla bunun sorumlusuna aşık olanların yarattığı sorun. bölünme tehlikesinden daha büyük sorun.

çin ve yunan medeniyeti yanında türk medeniyeti

piri reis'i, mimar sinan'ı, orhun yazıtlarını, HAZERFEN AHMED ÇELEBi'yi, evliya çelebi'nin seyahatnamesini bilmeyen dangozların bok atmaya çalıştığı medeniyet.

izmir

şehircilik anlamında çizdiğim sınırlardan sonrasının köy olduğu şehrim.

deniz kenarından anadolu caddesinin yukarı taraflarına gidin köydür.

çevre yolunu sınır olarak alınca çiğliden devam edin bergamaya kadar köydür.

gaziemirden sonrası bariz köydür.

izmir deniz kenarı değildir sadece. izmir'i sadece kordon güzelyalı karşıyaka'dan ibaret sananlar ve buna göre oy verenler izmir hainidir.

aziz kocaoğlu

metroda kırılan heykel kadar izban işçisini düşünmeyip izmirliyi mağdur eden başkan.