bugün

süper lige çıkacak üçüncü takımın belli olacağı maçtır. eses öyle böyle alır bu maçı.
gollü geçecek.
Göztepe'nin bu sefer şeytanın bacağını kıracağı maç.
Tamamen hava durumu gibi bir maç Eskişehirli yıldızlar oynarsa şansı yüksek ama keyifleri yerinde olmazsa Mustafa hoca düşünsün. Gönlüm Göztepeden yana
Bir izmir takımı süper ligde olsa çok iyi olur. Bu yüzden göztepe diyorum ancak eskişehir de çok iyi takım taraftarı şehri onlarda hakediyor. Umarım güzel maç olur.
es-es in almasını dilediğim maç.
ulan okulu eskişehir'de kazanınca sevinmiştim, maçlara gideriz diye. peki ne oldu? o sene kümeye düştü es-es. kurban olayım al şu maçı es-es.
eskişehirspor alır gibime geliyor...
ilginç bir maç karşılıklı gol mutlaka çıkar bir taraf 2-1 kazanır bence o da göztepe olabilir.
Bir Karşıyaka taraftarı olarak Göztepe'yi sonsuz desteklediğim maç.
Bursa küme düşerse göztepe çıkmasın, seneye çok eğlenceli olur.
Göztepe alacak hissediyorum.
bir karşıyaka taraftarı olarak pazar günü antalya'da göztepe tribünlerinde yerimi alıp, göztepe'Yi destekleyeceğim maç.

hadi len tenekeler, bu sefer olsun.
şikeci halil ünal'a sahip çıkan bir camianın süper lige gelip kalitenin düşmesi mi yoksa süper ligde temsilcisi olmayan izmir şehrinin alnının akı göztepe mi?

elbette göztepe.
iZMiRLi OLARAK YILLARDIR SÜRE GELEN BU BAHTSIZLIĞI KIRMASINI VE iZMiRiN SÜPERLiGE GiRMESiNi iSTEDiGiM MAÇTIR.
Göztepe başını alacak saldir es-es.
süper lige bir izmir takımı yakışır.
Es es'in kazanmasını istediğim maçtır. Saldır es es.
atatürkcü iki takimin karsilasmasidir. gönül ister ki ikisi birden kol kola ciksin...
iki ayaklı olmalıydı.
çok gollü geçecek.
Iki chp li ilin takımı kazanan elbette hos havali sehir takimi olacaktir. Ama artik izmir takimi istiyoruz stslde.
göztepe için rez.

http://www.youtube.com/watch?v=FxfYQXXVEtg
Eskişehir'in galip gelip süper lige çıkacağı maç olacaktır.
Kalbimin göztepe'den yana olduğu maç. Es es iyi takım süper lige yakışıyor ama göz göz de gelsin artık lige.
ulan biriniz de başlama saatini yazın be.