bugün

şimdi geldim sahilden, mevzuları anlatıcam.

benim de söyleyeceklerim var.

en başta şu meşale olayına takan pembe götlü duygusal bizans çocukları, siz aman ceza alırız maça giremeyiz diye korktuğunuz için çakmak dahil kendiniz polise teslim edebilirsiniz üzerinizdekileri, biz ona bir şey demiyoruz lakin biz de gözümüzü karartıp içeri sokuyorsak boşuna ağlaklık yapmayın. siz hep medyada önde duruyorsunuz, maçlarınızda sürekli kameralar oluyor, eğer ufacık bir orantısız şiddet görürseniz güvenlik güçlerinden ertesi gün televizyonlardasınız. biz yıllardır nice haksızlıklara nice orantısız güç uygulanmasına alışkınız, bizi zaten sikleyen yok, yalnız geldik yalnız gidicez. şartlar gereği artık bizde oralarda olucaz, deplasmana gidicez, deplasmana geliceksiniz, ama emin olun biz hiçbir zaman sizin kadar ağlamıcaz. sevmeyin bizi fark etmez, biz yolumuzu buluruz. bu arada bir göztepelli olarak açık ve net söylüyorumki sadece göztepeden bahsetmiyorum, anadolu takımlarının kaderi bu, hep geri plana atıldık hep görmezden gelindik, hanginiz bugüne kadar kafanızı kaldırıp kendi derdinizi bırakıp egonuza yol verip, futbol adına, tirbüncülük adına başka bir takımın derdine düştünüz? size burda yıl yıl, gün gün yapılan haksızlıkları sayarım, muhtemelen duyunca hassiktir len ordan o kadarda olmamıştır dersiniz.

şimdi kartlar dağıtıldı, bize şans güldü, çok gelip çok gidicez. asansör mü oluruz kalıcı mı oluruz bir fikrim yok şu anda, çok umurumuzda da değil açıkcası, bütün anadolu takımları adına, isyan! la geldik, hiç olmadı marşımızı söyler geri döneriz.

sadece şunu söylüyorum, ayık olun göztepe! geldi.
Sanki en başından belliydi sonuç,göztepe daha genç olmanın ve daha çok istemenin sonucunda süper ligde,hoşgeldin izmir.
Sevindim izmir adına.
Saat kaç oldu sabah 6da kalkacaz be. Göztepeli kızları tebrik ediyorum, erkekleri etmiyorum tabi. Hadiyin čav.
Arv.
görsel
Oha amk manisanın alakasız bir ilçesinde Göztepenin şampiyonluğu kutlanıyor şu an davullu meşaleli hem de.
Futbolda ki en bariz hata penaltı kaçıran adamı teselli etmek. O topu nasıl oraya vurdun diye diye dövecen aq çocuğunu.
Bu adam gerçekten kral be
görsel
Ne alakaysa Konyalılara fena giren maç. Kudurun lan kudurun.
Alpay Özalan soytarısı yüzünden çıkamadı normalde Eskişehir.
resmen iki gündür oynanan maç. insan yoruluyor tabi.
At cik amk at la at.
sahura kadar bitecek diye umduğum maç.
Hadiiii hadi goztepe!
Ayağını sikeyim amk piçi.
Volkan olsa ne su içerdi beeee.
Sanırım maçı eskişehir alır son 3tür tuttuğum takım finalde kaybediyor.
Penaltılar bende rahat olun. 5-3 Göztepe alacak.
gidip yatsınlar sabah gelip atsınlar penaltıları... bu saatte penaltı mı atılır???
iki takımın yöneticileri, sahaya o patlayıcıları sokulmasına göz yuman bütün stad personeli ve iki takımın seyircisiz oynama cezaları artı yüklü miktarda para cezaları verilmesi gereken maç. ama ben ne anlatıyorum burası türkiye ydi sahi.
Amk.mac pazar akşamı başladı pazartesi bitecek vay arkadas.
Dakikalar geçtikçe zevksizleşen maçtır.
Birazdan sahur molası verecekler.
sahur vakti kupa verilen belki de ilk maç.
Futbolcular sahura yetişir inşallah maçıdır.