bugün

ss lazio nun 2-0 alacağı karşılaşma. böbrek+dalak artı bir miktar holosko ile gözünüzü kırpmadan oynayın.
Trabzonspor'un zorlanmadan kazanacağı maç.
trabzona başarılar dilediğim maçtır.
klose'nin bu sezon fazla performans gösterebileceğini sanmadığımdan trabzonspor'un aldığı gazlarla yoluna devam etmesini ümit ettiğim karsılasmadır. şampiyonluk da verilirse fazla tutamazlar bu takımı.
0-4 bitecektir.
lazio'nun hamsinin kılçıklarını ayrıacağı maç. evet.
nedense şikecileri ilgilendirir olmuştur. adamların avrupa macerası trabzonspor'la galatasaray'dan ibaret. *
avrupa'ya gidemeyenlerin merakla izleyecek olduğu maç.

Rakibine çamur atacağına desteklediğin takımdaki çamurları temizle derler adama.
Laz derbisidir. Ne de olsa lazio'yu laz'lar kurmuş.
Edit 1: ben demiyom hacı, bizzat ts yöneticisi demiş.
Edit 2: Bana kalsa laz'anyacılar kurmuştur* (garfield mode on)
Trabzonspor'un 2-1 kazanacağı karşılaşmadır.
1-3 Lazio nun alacagi mactir malesef.
trabzon sporun kova olacağı maç. bu takım apollo bilmem neyi bile zor yendi. düşün takımın adını bile bilmiyorum öyle sikten bi takım.
trabzonspor'un kazanması gereken maç.

umarım Karadeniz fırtınası kazanır.

not: Beşiktaşlıyım.
gs nin burak yilmazi lazioya satmasi halinde ts nin kazanabilecegi macti. ama su durumda cok zor olan mac.
petkovicin futboldan anlamadığını göreceğimiz bir diğer maç.
3 puan için saldıracağımız maç. Hadi lan alın şu maçı.

(bkz: oyna dik oyna)

Maç 8'de ntv'de. Heyecanla bekliyoruz.
trabzon dan 2 de 2 beklediğimiz maç.

haydi hamsiler!!!
ahaha, böyle diyince olmadı da, cidden bekliyoruz 2 de 2 yi.
grup liderliği açısından son derece önemli maç. umarım italyanları eli boş göndeririz.

oyna, dik oyna!

görsel

yapılacak bir şey yok canınız sağ olsun diyeceğim de; yapılacak çok şey var be oğlum. ama yine de canınız sağ olsun. lazio karşısında alınan beraberliğe üzüldüğümüz için bile çok şeyi hak ediyorsunuz.
bugün saat 20:00'da ntv'den yayınlanacak olan karşılaşmadır.

grubun en favori takımına karşı bir mücadele olacağından en kötü ihtimalle beraberlik güzel bir sonuç olur.
umarım daha fazla yabancı oyuncu ile değil daha fazla türk futbolcu ile her türlü sonuca açık oluruz.

skor tahminim

sosyal sigortalar lazio-2
trabzonspor-2-1-2-1-1!!!1!-2

oyna dik oyna !
biz galatasaraylıların trabzonsporumuzu gönülden destekleyeceği maç.

edit: bunun nesine eksi verdiniz amk?!
2 faşizan sistemi destekleyen takımın mücadelesidir.
skor oynamak isteyenlere %80 ihtimal 1:2 ts lehine tavsiye verecegim maçtır. %20 ihtimal 1:1 bitecek olan karşılaşma.
not; gs maçında kulak verenler iyi para kaldirdi. (bkz: 02 10 13 juve gs maci ilk golu/#21489042)
lazio yu 3-2 yeneceğimiz maç. ayrıca hiç gerei düşmeyeceğimiz maç. bizi geriden izleyecekler.
(bkz: hayal dünyası)

allah yolunuzu açık etsun uşaklar.
kazansa da yenilse de onurundan hiç bir şey kaybetmeyeceği maçtır.
ya fenerli olsaydık.
yarınki gazete manşetlerini şimdiden merak ettiğim maçtır.

lazio/laz esprisi olan en az bir manşet olmazsa beni sikiverin ivedilikle. ama olucak o manşet.