bugün

tipik Türk taktiği azizligine ugranmis mactir. ondeyken defansa kapan. boyle cevirirler maci..
Trabzonspor 2. yarıdaki pozisyonları değerlendirseydi belki de Lazio gol bulamazdı. maçı alırdık.
kardeş takım lazio bir puanla döndü zorlu trabzonspor deplasmanından. bu da sevindirici bir durum.
avrupa da oynamanın, türkiyede oynamaktan farklı olduğunu gösteren maçtır.
trabzonsporun maçını sonlarına doğru bayaa formdan düşmesi sonucu berabere kalmıştır ama o form düşmesi olmasaydı trabzonspor kesinlikle 3 puanı alırdı.
bir maç bir takım tarafından kendi eliyle nasıl verilir onu göstermiştir. kaçırılanların yarısını atsa bu düzeyde bir avrupa takımına karşı alınmış en farklı galibiyeti elde edecekti trabzon. yazık oldu.
galibiyete çok yakın iken, beraberliğe razı olmak zorunda kalan klasik bir trabzonspor maçıdır.
sıkıntı yok karşı takımda da bizden...laz-ya-o.
3-1'den, 3-3'e gelen maçtır...

"bu saatten sonra trabzonspor maçı bırakmaz" denilerek kanal değiştirilmiş, sabah haberlerinde ise mevzunun öyle olmadığı anlaşılmıştır. hala lider olması, trabzonspor için bir tesellidir.
trabzonspor'un uefa avrupa ligi'nde 4 puana ulaşmasında 1 puanlık katkısı olan maçtır.

6 puana ulaşmak işten bile değildi ama son 8-10 dakikada lazio'nun golleri beraberliği doğurdu.
o da lazio'nun farkı olsun.

akıllı oynamak lazım futbolu.

en kötü ihtimalle berabere bitsin dedik.
öyle oldu.
buna da şükür.
öyle maçın ben taa!
lazio ve trabzonun bireysel yetenekler üzerinden oynadığı maç iki takimda da bütünlük yoktu defans ve orta saha yol gecen hanıydı hollanda ligi gibiydi mubarekler.
yazık olan maçtır. bu kadar ucuz 2 gol yenmemeli ama 1 puan 1 puandır neticede lazio grubun mutlak favorisidir.
lazio cok kotu bir takimmis bunu anladik bireysel olarakust duzey olabilirler ama sahada bir varyasyon bile gosteremediler sonucunda ne oldu bu takima puan veren laz kardeslerimize uzulduk. gecenn sen bizim koydugumuz gibi onlarin da koymasini cok isterdim ama olmadi buna kalite farki dersiniz, tecrubesizlik dersiniz ne dersiniz bilmiyorum ama lazionun bu futboluna puan vermek kesinlikle kayiptir.
alanzinho'nun bir an önce trabzondan siktir olup gitmesi gerektiğini gösteren maç. ulan ayağıma doğru dürüst top geçmemiş şu halimle o pozisyonda ben olsam atarım amk. sokayım senin sol ayağına.

sen 83'e kadar 3-1 önde ol, bir o kadar pozisyon kaçır, 1 dakikada hatalardan iki gol ye. bunun adı salaklıktır. akşam akşam adamı sinir ettiler amk.
futbolun ciddi bir iş olduğunu tekrar tekrar göstermiş maçtır. tıpkı taraftarın da futbolcu gibi durumu istisnalar hariç ciddiye alması farzdır.
ama sen maç 3-1 olunca fenerbahçe'ye de koyar mıyız diye sorarsan, önce adamı daha o maça gelmeden sikilmişten beter ederler. sonra kalırsın. hafta sonu ile ilgili de maça dair yazdığım bir entari var, götüne güvenen bakar. biz burdayız!
Alanzinho, o golü atsaydı kahraman olacaktı atamadı ve tüm sorumluluk omuzlarına kaldı.
işte böyle nankör bu futbol denilen gavur icadı.
Trabzonun iyi oynadığı maç, reşit akçay alanzinho konusunda kumar oynadı ancak başarılı olamadı düşünce doğru ancak adam yanlıştı(2 sene önceki alanzinho olsaydı şu anda trabzonun farklı galibiyetyini konuşuyorduk)ki bu maçtan sonra muhtemelen volkan şen'i affedip kadroya alacaklar, bunun dışında 3. golden sonra başta henrique olmak üzere trabzon hucum hattında bir çokta sikimdecilik meydana geldi bir takım ard arda 4 tane taç kullanamazmı bir tane insan evladıda bana at panpa boştayım demezmi lan, sonra yersiniz böyle iki tane(pozisyonun 3-3 ten sonra olduğunu biliyorum ama en bariz örnek) ancak takım genel olarak iyi bu takımdan en az yarı final bekliyorum.
aferin lan trabzon derken insanı allah belanı versin trabzon'a getirmek önemli bir meziyet olsa gerek.

not: romalıyım. perihanla bir akrabalığım yok.
dün galatasaray'ın bugün de trabzonspor'un 3 puan kaçırdığı karşılaşma.

fenerbahçelileri de tebrik etmek gerekir.. kurtlar vadisini gene kaçırmadılar..
güldüren maç. sen 4. golü güle güle kaçır, üstüne taraftarlar koyduk mu diye tezahüratlar yapsın. 1 dakikada 2 gol ye. gece gece iyi güldürdün.

not: livornoluyum.
genelde (malmö, psv) beşiktaş'ın başına gelenin şimdi trabzonspor'un başına gelmesidir.

3-1 den maçı 3-3 e getirmek kadar kahredici bir sonuç var mı?
bu akşam gördük ki, futbol denilen bu oyunda ne kadar iyi oynarsan oyna fizik gücü ve kondisyonun yeterli değilse belli bir dakikadan sonra oyundan düşüyorsun. lazio gibi bir ekibe karşı 3 gol atan trabzonsporuma teşekkür ediyorum. mustafa reşit akçaya destek devam etmeli.
akşam akşam iyi güldürmüş maçtır.
son 10 dakikasında lazio'nun aleni tecavüzünü sergilediği maç. üzüldük.