bugün

entry'ler (3001)

özür dilerim

ibrahim büyükakin yazdigi disney filmi. Bu adamin esprileri cok guzel kim ne derse desin. Filmin geneline bakmaktansa icindeki esprilerde eglenebilenler icin izlenebilesi guzel film.

awakenings

Bu film neden oscar almamis anlamadigim gibi bu zamana kadar neden izlememis oldugumu da anlamadim. Robert de niro'nun suphesiz en iyi oyunculuk sergiledigi film. Bazen duygusal bazen gulduren. Icinde ask dahil tum duygulari barindirabilmis nadir filmlerden biri. Kisacasi bi efsane.

insan avcısı

74 te kibris cikarmasindan sonra amerikayla aralarin bozulmasina, ambargo koyulmasina binaen yapilmis guzel bir cuneyt arkin filmidir. "Geceyarisi ekspresi" ne karsi atilmis iyi bir gol diyemeyiz belki ama donemin "kurtlar vadisi irak" filmi olarak gorulebilir. Aslinda konusu, replikleri, okunan kitaplar, anlatilmak istenenler vs. Super dense de yine klasik cuneyt abi dovus sahneleri bazen sıkıcı hale getirebiliyor. Film tv lerde filan cikmaz cunku abd ile aralarin duzelmesi sonucu hos olmazmis zaten. Yine farkli Turk filmi izlemek isteyenler guzel vakit gecirebilir. Izleyin efendim.

durante la tormenta

Ispanyol filmleri acayip yukseliste. Bu film bence en degerlilerinden.. izledigim en iyi 50 film arasinda yerini aldi. Mutlaka izlenmeli. Netfliks filmlerinin nadir basarili sona ulasmis filmlerinden biri.

açık ev

Orjinal adi "the open house" olan netflix filmi. Akiciligi,heyecani ve merak uyandirmasi acisindan asla Kotu bir film diyemeyiz ama sonunu izleyince sovenler olacaktir eminim.

atiye dizisi

tv.deki turk dizilerinden cok iyi. bi kere netflix yapimi oldugundan 2,5 saat biribirinin yuzune anlamsizca bakmalar olmadigindan anlatmak istedigini zaman kaybetmeden anlatiyor. konusu, kurgusu, oyunculuklari cok iyi. bazi yerlerde keske bu olmasaydi diyorsunuz ama genelinde su an itibariyle Turk dizi tarihinin en iyi 10u icerisinde olmus olacaktir. cok rica ediyorum mumkunse tek sezonda bitmis olsun. Cılkı cikmadan akillarda yerini alsin. soylendigi gibi ikinci sezonu varsa da orada bitsin. cunku biz turkler guzel bir isin b*kunu cikarmaya bayiliyoruz.

hostiles

bu kadar uzatilmasina gerek var miydi bilinmez. Basrollere bakip vestern filmi izlenmeyecegini ogreten film.

escape plan 2

ilk filmin cag acarcasina guzel olup, ikincisinin 5nci sinif film olmasi cok sasirtici. buyuk beklentilerle izlenip cöp film kategorisinde yerini almistir. bu filmi izleyeceginize tango ve cashi tekrar izleyin.

paul le guen taktiği

5-3-2 oynatir kendisi lakin boyle taktik maktik olmaz. ulan solunda evra saginda dani alves mi var da boyle oynatiyorsun neyine guvenuyorsun? italyada bile biraktilar bu tip futbolu. ama bi kumeye duselim o zaman gorusecegiz baskan bey ve le guen bey!

yatarak para kazanmak

deniz yilmaz'in bursasporda yaptigi..

boşandığın kadının başka bir adamla evlenmesi

eger halen seviliyorsa cok zor olabilir. hatta öldürücü olabilir. mumkunse olmasın. benim karım lan nasıl olur demek gelebilir icinden.. ama malesef ..

lazer göz ameliyatı

arkadaslar bu operasyonu bi yandan isterken bi yandan korkuyorum. yesillik istiyorum deneyimlilerden.

mother

yillardir film izlerim. artik kendimi iyi bir film elestirmeni olarak gorurum. cok berbat ve zirve denebilecek filmler gordum gecirdim. cok sıkıcı filmler gordum. sonunda dumur oldum. bunu da bekledim. ama lanet olsun. hayatimdan tam iki saatimi caldin dedigim bundan daha kotusune hic rastlamadim.
gelelim jenifer lawrence ye. sen benim en sevdigim aktrissin. ne yaptin. ben seni onca kisiye bircok kisiye savundum. bu filmle birlikte kime ne anlatayim. ne diyeyim. buyuk bir hayal kirikligi oldun. git aclik oyunlara yenisini eklet. yolunu bul sen.
herkesin tarzidir begenen vardir dicem ama bu felsefe degil cöküş. iki cumle icin butun filmi mahvedip, insanlarla alay etmekten baska birsey degil bu.

boşanmak

9ncu yil doluyor tam bi ay sonra.biz ise yarin dilekce verecegiz. asagi yukari evlenme yildonumunde bosanacagiz belki de. tamam sevgi saygi kalmayip ,anlasamayip omrunun sonuna kadar sikinti cekmektense ayrilip gitmek daha iyidir de. 9senenin aliskanliklarini nereye koyacaksin. cok zormus.

tamer karadağlı

herseyden once iyi bir dublaj sanatcisi oldugunu dusundugum bir aktor. ozellikle mel gibson, al pacino ve robert de niroyu iyi seslendirmistir. eger kafayi kullanip iyi yapimlarda iyi senaryolarda oynasaydi turkiyenin en iyi jonu olurdu. cocuklar duymasindan sonra iyi senaryolarla film teklifi gelmedi heralde. yapilacak birsey yok. harcandi.

erdoğan a benzeyen erdoğan heykeli

benzeten sadece ben miyim sorusunu sordurmustur. nasil benzemiyor ayni iste.

atatürk eşcinsel midir sorunsalı

oyle bile olsa bizi ilgilendiren bir durum yoktur. alkol almasina karismadigimiz gibi cinsel hayatina da karismamak gerekir. o tarihin en zeki siyaset adami ve en buyuk komutanlarindan olarak hafizalarda kalacaktir.

mondial 150 z one

fiyatina gore tipi, gidisi, yakiti hic te fena olmayan çin mali mitorsiklet. artik cinliler de cok cok kotu motor yapmiyor. alinir binilir efendim.

türkiye deki şehirlerinin ingilizce adı

tokat - slap.

ne olacak bu bursaspor un hali sorunsalı

gittikce vahimlesen durumun sorunsalidir. sezon basindan beri taraftarin kotu futbolu gorup basbas bagirdigi ancak yonetimin ve teknik heyetin aldigi yalanci puanlarla 'yok 3ncuyuz yok 5nciyiz' deyip kendini avuttugu ve sonunda patlayan istenmeyen sonun sorunsalidir.