bugün

depremin merkez üssü marmara denizi'nin 7.7 km derinliğindedir.
sonuç olarak 3+2+1=6 6x7=42 2010'daki 2 yi çıkar 40 yapar ve mhp nin kırkıncı yılı.
bira arkadaşın inanılmaz facebook yorumuna sebep olmuş depremdir.
--spoiler--
iyi oldu iyi istanbul un gazı çıktı
--spoiler--
(bkz: yusuf yusuf)
güneş doğmadan önce sokakta gördüğüm aşırı kalabalığın sebebi olan deprem

(bkz: sabah namazından çıkan cemaat)
marmara fayının kırılmaya ramak kaldığının göstergesidir. umarım tayyibin istanbul için çılgın projelerinden biride istanbulu depreme hazırlamaktır.
Deprem 4.4 büyüklüğünde, Marmara Denizi'nde oldu. 4.4 teki noktayı at kaç eder? 44. Marmara Denizi 13 harfli. 1+3=4 - 44ten 4ü çıkar 40 yapar!

(bkz: kaldı mı dohuz)

istanbul'un kuzeyinde hissedilmeyen deprem.
böyle ufaktan ufaktan korkmak iyidir. şöyle ki fay hattının tepesi atar da tüm kızgınlığını boşaltmış gibi etrafı inletirse daha kötü olur. yusuf yusuf olmak yerine böyle küçük küçük artçı sarsıntıların olmasıyla fay hattının enerjisini kaybetmesi daha iyi olur.
şansal büyüka'nın "4.4 lük deprem" dediği deprem.
bana,
-hayatımdaki eksiklikleri. geç kalacağımı, bir bok yaşamadığımı, tüm 'keşke-lerimi' düşündürten, depremdir.
deprem sonrası kandilli rasathanesinden sonra diyanet işlerinden de açıklama gelmiştir.
--spoiler--
aklınızı başınıza alın, aklınızı alırım(allah cc.)
--spoiler--
sakarya'da hissettiğimdir. ama başdönmesi olarak. eve geldiğimde annem deprem olmuş dedi ve başımdan aşağı 4.4 ölçeğinde kaynar sular döktü. meğer başım değil marmarada bir fay dönmüş. allah beterinden saklasın.
üsküdar'da hiç hissedilmeyendir.
"büyük istanbul depreminin habercisi mi?" sorusunu akıllara getiren, sol framede gördüğüm anda istanbul' gelmekten vazgeçmeme sebep olan depremdir.
k.çekmece'de hissedildi.

son duyumlara göre merkez üssü marmara denizi. deniz kenarı ilçeler daha çok sallanmış.
depremle yaşamayı öğrenin diye ışıkara'yı dinleyen insanlarımızın olduğunu gösteren depremdir. deprem oluyor entry giriyoruz, msn'de duruyoruz, facebook'ta durumlara yazıyoruz. depremle yaşıyoruz. o artık bizden.*
istanbuldaki fayın enerjisinin yavaş yavaş kırıldığını gösteren depremdir büyük istanbul depremi öncesi bir kendini göstermiştir bu depremden sonra insanlarımız önlemler alırlar.

(bkz: deprem öldürmez panik öldürür)
istanbulda yaşayanlara 3.5 attırmış 4.4 şiddetinde depremdir. Geçmiş olsun.
kocaeli'nin yüksek kesimlerinde hissedilmemiştir. adamlar kampüsü boşuna umuttepe'ye yapmamış. *

edit: alakası var mıdır bilmiyorum ama bugün deniz çekilmişti, en azından seka park'ta.
gaziosmanpaşa da hissedilmeyen depremdir. (bkz: banu güven söz sende)
facebookta okey oynadığım vatandaşların biranda yok olmasına neden olan olaydır. *
ataşehirde an itibariyle 5 havaifişek atılmıştır. yazar olanların alakasını çözememiştir.
sevgilimle konuşurken olan deprem. kendisi telefonun diğer tarafında resmen çıldırmıştır. ben ise götümü kımıldatmadım.

-aşkımmm deprem oluyor çabuk çabuk kaçalım.
+yav dur tam da boşalı...

(bundan sonrası özel)
saçlarımı yaparken gerçekleşen depremdir. daha önce arkadaşlarım tarafından ''süslenirken ölüceksin'' cümlesini duymam bir an kalbimde yaralar açmıştır.
beylikdüzünü beşikdüzü yapmıştır anam anam.
ben bi taraftan beşiktaş trabzon maçını izler bi taraftan yeğenimle muhabbet ederim. deprem beni baya bi sallamıştır. olayın şaşkınlığında yeğenime dönerim;

zm; al işte...
y; valla amk onur niye giriyor 1-0 yeniğiz.
zm; adam einstein beyler.