bugün

27 yaşında ve henüz kimseyle ilişkiye girmemiş olan erkektir. garip midir? kişiye göre değişir. zaten mevzu bu değil aslında. mevzu bu durum üzerinden trollük yapmaya çalışmak;

(bkz: adam ağır troll)

çemkirme üzerine edit; "ayar vermeyin, troll demeyin, çok da güzel yazmış" diyenler için geliyor;
--spoiler--
"çok mu istedim, bir karpuza delik açmak ya da keçilere koyunlara hallenmek işi görüyor. köpeklere de olabilir ama o pislikler kilitliyor, yani tavsiye etmem. damacana olayından sonra damacanaya dayandım ama o pek zevkli değildi, boşa hallenmeyin.

dediğim gibi önemli olan bakir kalmak."
--spoiler--
düdüt; başlık başıma kalmış. "ne demiş bu" derseniz, bu entry başlık sahibi andreas tangen içindi. zira yukarıdaki beyanı konuyu özetler nitelikte. "ilk entry tanım olmalıdır" diyerekten, tek tek basaraktan, bade süzerekten ilk paragrafı da eklemiş bulunmaktayım.

saygılar, sevgiler, falan filan...
(bkz: insanın kendisini bilmesi güzeldir)
(bkz: bakir troll)
http://www.altinyildiz.k1...resimler/rsm/madalya2.jpg
(bkz: ibrahim üzülmez)
bayanlarla cinsel münasebet kurmayıp, köpek siken, bakir, sapık, troll kişiyse bu erkek ortada psikolojik bir sorun var demektir. köpek sikmeyi önermem kilitliyor ne lan abaza manyak!

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
--spoiler--
beni tacize tecavüze çok kadın kalkıştı, ama hiç bir zaman istemedim
--spoiler--
kacan kovalanır yani hacı?
dini gerekçelerden dolayı zina yapmak korkusuyla hala bakirse biran önce evlenmesi gereken erkektir. *
gusül abdesti almayı bilmeyen erkektir.
(bkz: herif manyak tipinden belli)
(bkz: yazık laa kimin çocuğuysa)
vay anam vay bunları da görcekmişiz..

serhat?

serhaaaatt?

aha bak vay anam serhat bile utandı kaçtı lan.
yaşı önemli olmayandır, bildiğin bakir erkektir.
--spoiler--
bakirliği kaybetmek, sadece 30-40 lira, ama tanrı ve evleneceğin kadına sözün, işte o paha biçilemez dostlar.
--spoiler--
*
not:hiç öyle "troll başlığı işte olm" denmemelidir.

adam ne güzel yazmış, ayar vermek için ibiş ibiş konuşmayın.
(bkz: abim)
alkışlanası cümleler kuran hakiki erkektir.troll falan da değildir.
derhal evlenmesi gereken erkektir.
body ye gitmesine gerek kalmadan kaslı kollara sahip olan erkektir. lakin köpek girmiş olayın içine. et ete değmiş aga bakirelik bozulmuş.
(bkz: aslında yalnız değiliz)*
çok şey kaçırmıştır. öğrenmesi de uzun zamana ve yıkıma malolacaktır. 16 17 yaşında geçirmesi gereken deneyimleri olgunluk döneminde yaşayacak etkisi çok daha travmatik ve kalıcı olacaktır.
bekaretin yalnızca bayanla kırmızı çizgiyi aşmak olduğunu düşünen ve bayan dışında her türlü hayvanla her türlü fantezide bulunan sözde bakir erektir.
kusura bakma dostum bedenin bakir ruhun fahişe senin..
aslinda daha 26 yasindadir.. yani 27 dolmamistir ki daha.. 27 denmez o yuzden 26'dir o.. daha araliga 3 ay var lan ipneler.. ne hemen sey yapiyosunuz ki?
Burhan Altıntop ile aynı kaderi yaşamaya mahkum olan adamdır.
Devremdir kendileri! Karı kız tripleriyle'de yıpranmamıştır. Düşünüyorum da pek birşey kaybetmiş sayılmaz.
kişi bayansa muz kabuğundan ipek gömlek değeri görür.
doğru insanı bulamayan ve her geçen zaman bu yöndeki umudunu yitirendir.