bugün

2. ismi tanga'yı çağrıştıran bir yazardır.hoş gelmiş sefa gelmiş.
kendisine teşekkürü borç bildiğim, anlayışlı ve alçakgönüllü bir yazarımız.*
yeni bir yazar, entrylerinin eğlenceli olacağını düşünüyorum. hoşgelmiş, sürünsün efenim sözlükte.. *
(#9072615) entrysinde "verip veriştirmek" deyiminin tüm sembollerini sergilemiş yazar.
benden bile daha kötü insan.
henüz *cool adam, hbbia, kernel gibi bir çizgisi olmayan, şu sıralar tek yaptığı her şeye muhalefet olmak ya da polemik yaratacak konularda başlık açmak olan troll yenisi. kendisi güzel olmakla güzel yazmak arasında bir bağlantı kurmuş ama bence hiç yaratıcı değil. ne kadar iyi yazabilecek hep beraber göreceğiz. koşturalım bakalım sözlükte.
ardı arkası kesilmeyen troll lerden.
bir geceliğine istiyorum onu. güzel ve çirkini okuyacam kendilerine...
şovenist olduğunu düşündüğüm yazar.
ilginç bir istatistikle geliyorum bu başlığa efendim.
Andreas Tangen;
toplam entry:67
toplam başlık:61
"Kendin pişir kendin ye!" gibim.Kendi açıp kendi yazıyor efendim.Ayrıca nesildaştır ve de hoşgelendir.
bir sözlük yazarı olmanın yanı sıra, knut hamsun'un sult adlı eserinde geçen bir karakterdir.

daha doğrusu, yoktur öyle birisi. sanırım sokakta bir polis kendisini görüp "nabıyon hacı burda?" dediğinde ve polis merkezine götürdüğünde, adının andreas tangen olduğunu söylüyordu. öyle hatırlıyorum.

ha doğru hatırlıyorsam, hafızamı öpeyim. yanlış hatırlıyorsam da doktora görünmem lazım herhalde.

edit: oha oha oha! bildim lan! öyleymiş!
kendisi (#9163018) nolu yazısında hakikaten yazmış yazardır. diğerleri gibi çemkirmeden üslubunca edeplice. tebrikler...
galiba bize birşey anlatmamaya çalışıyor.
(#9316337) ilginç... hoşgelmiş...
(bkz: adam vukuatlı beyler)
yazdıklarını dikkatlice okuyup birşeyler anlamalıyız. ironi dediğimiz şeyin hocası olmuştur girdiği entrylerde. anlayana.
ay canım gidiyormuş...
kıyamam lan.
bu arada bende 3 gün yokum sözlük, hazır reklamlar devrede bende söyleyim.
öptüm baaay
(#9339202) entrysinde sivaslı olduğunu söyleyen yazar. * Evet onun yerine burda hepimiz tutarız orucu. Kendi bacağıdan değil benimkinden asıl, boşver.

(#9349273) entrysinde de imanın saflık olduğunu söyleyen yazar. Ayrıca gelecekten geldiğini de düşünmüyor değilim. ironi var mı yok mu anlamadım. *
sebep: arada okuyorum.

sonuç: 7. nesil, troll olmayan yazar.
knut hamsun un açlık romanın baş karakteri...8 kere okudum azizim o kitabı. hala da okuyasım var.