bugün

http://www.metallica.com tarafından kesinleşmiş konserdir. söylenilecek tek kelime "allaaaaaah!" olacaktır. ayrıca festival olacak. slayer, anthrax ve mastodon da bu festivalde yer alacaktır.
sahne önü bilet almanın farz olduğu tek konser! değer mi? değmez mi sen ne diyorsun kardeşim....
sonisphere festival adı altında gerçekleşecek festival konseridir.
bekliyoruz....
aynı heyecanla...
aynı sevinçle bekliyoruz seni metallica...

an itibariyle gözlerimizi dolduran haberdir. james baba'yı özlemiştik zaten, yanında slayer, anthrax ve lamb of god'da olursa tadından yenmeyecek festival konseridir.
allah diyorum sözlük ne diyeyim be sevindirdin beni yine gözlerimden yaşlar akıyor şu anda.
25-27 haziran 2010 tarihinde olacaktır festival. romanya'da da aynı tarihler yer aldığından büyük ihtimal bir paylaşım olacaktır. farklı günler de olabilir.
göremeyenler için:

http://www.metallica.com/index.asp?item=602811

eğer orda da göremezseniz

http://www.sonispherefestivals.com/
düğünümün ertesi günü olacağı için gidemeyeceğim,gidemeyeceğim içinde çok ama çok üzüleceğim konser..
ulan kısa dönem olsam bari diye kendi kendimi parçalıyorum şu an.
gidecek öğrencilerin şimdiden para biriktirmeye başladığı iptal edilmemesi umut edilen konserdir.
aha 10 lira attım bile.
kesin olmayan konserdir, aynı tarihlerde aynı festivalin bükreş ayağı ile çakışma ihtimali göze alınmalıdır.

(bkz: gençler sakin)
oha lan dedirten haberdir. gitmek lazım.
başta benimde altında bir ibnelik aradığım,fakat hummalı araştırmalarım sonucu fikir değiştidiğim konserdir.kesindir.
(bkz: hanım koş gidiyoruz)
(bkz: otur otur hemen dikilme varmış daha)
mutlaka gidilesi konser... bir daha izleme şansımızın olacağını düşünmediğim son bir şans daha konseri...
(bkz: the saints are coming)
orada bulunduktan sonra hayata yeniden gelmişlik hissini yaşayacağınız konserdir.sonisphere kapsamında bir de iron maiden gelirse yeme de yanında yat türünden bir konser haline dönüşme ihtimali çok yüksektir.eğer yemeyip yanında yatacaksanız ön sıralarda bu eylemi gerçekleştirmeniz sizin için en hayırlısı olacaktır.
u2'nun ardından bir bomba daha.
(bkz: noluyo lan)
metallica fanlarını* bir araya getirecek konserdir, dedikodulara göre ayrın meydın*'ın da gelme ihtimali varmış, bu 2 süper hiper düper grubun fanlarının kavga yapma ihtimali varmış üstelik. Birbirlerine forumlar dan, messenger üzeriden eğer gelirseniz "sikeriz, biçeriz, ibanez'lerinizi kıçınıza sokarız" dedikleride ağızdan ağıza dolanıyorumuş, hayırlısı olsun kimin gitarının sapı uzunsa* pardon hangi grubun gösterisi daha ateşyici ise o kazansın diyoruz.*
(bkz: kendi dediğine inanmamak)
(bkz: guitar fetish)
1999 yılında alıp parasızlıktan sattığım bileti hatırladıkça bu sefer vipten izleyeceğim amına koyayım dedirten konserdir. *
final zamanı sofya yı sallayacak festival, olsun. çok acayip heyecan yapmıştır, ya iptal olursa diye hazirana kadar kudururuz sanırım.*
bu sefer gelmişken yatıya da kalsınlar dediğim konser. öyle günübirlik olmuyor.
27 temmuz konser kayıtlarını açıp çıldırmama sebebiyet vermiş konser. allah'ım bu nasıl güzel bir haber ağlıyorum lan burda. kısa bir aradan sonra tekrar ;

we are together now !!!
rammstein'ın da gelme ihtimalı olan festivaldir bu.