bugün

bu sabah twitterdan dosta düşmana bunu anlatmasıyla gün yüzüne çıkan gerçek.

--spoiler--
Ayse Arman‏@armanayse

Sevdigim adamla @ODormen gune guzel baslayinca hayatta hic bi sey beni yikamaz gibi geliyoo yasasin ask yasasiiin seks
--spoiler--

--spoiler--

Ayse Arman‏@armanayse

Deminki tweetin yasasin seks kismini silmek istiyorum... Malum kisi kizacak diye korkuyorum.. Aman ya bir cuval inciri berbat ettim..
--spoiler--

artık sevişmiş olduguna göre dagıla biliriz.ben kahvedeyim.
(bkz: 1 yıl aradan sonra sevişen kadın replikleri)

yaşasın seks ne lan.

(bkz: kimse beni sikmiyor neriman abla)
günün en güzel haberlerinden birisi. tamam dünya kurtuldu.*
(bkz: ağzından mı öpmüş)
sken kişi şanslıymış.
erkekler birini skince hemen arkadaşlarına filan anlatırlar ama bu adamın anlatmasına gerek yok karı dünyaya duyurdu zaten.
(bkz: Ayşe arman için oyna forman için oyna ölümüne oyna)
(bkz: 26 ocak 2013 pacchiano nun sevismesi)
çok da sikimizde olan olaydır.
(bkz: işte bunlar hep seks)
hayretler içerisinde karşıladığım olaydır.

bunun şerefine bir puding yenir.
Ayşe arman'ın sikilmesi degil, ayşe arman'ın sikmesi haber degeri taşır.

bu söz böyle değildi de neyse.
(bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)
tweetırın bereketini kaçıran sevişmedir. sevişmenin izlri ve ölümüne cünupluğu ile tivıt atmış ve berekti kaçırmıştır. ögghhh o eller şimdi.
(bkz: işte bunlar hep seks)
seksin güzel ve gerekliği olduğunu internet, tv başında falan pinekleyenlere bir şekilde hatırlatmıştır, ara sıra hatırlatmak lazım, birde ergen kadın vücudu bilmiyorsa(bilmiyorum artık allah rüyasında mı gösterir ne olur allah bilir...) ve hele de cinselliği az olduğundan fazla şehvetlenmiyorsa.. çoğalmamız lazım inşallah *.

adama bayanlar farklı bakıyordur şimdi, ayşe arman bence kıskansın şimdi.. ya erkekte maharet diye düşünen bayanlar adamın peşine düşmüştür..

demek ayşe arman daha menopoza girmemiş ve zevk alıyor seksten dedirten durumdur ama menopozdan sonrada bayan erkeğine aşıksa gene psikolojik olarak zevk alır ama ayşe arman ın ki sanki fizksel zevk gibi geldi bana..
en azından sevdiği adamla sevişmiş*. ya seviyor numarası yaptığı biriyle sevişseydi.
malumun ilanıdır.

(bkz: biri siksin la şunu) pardon ya, sikmiş zaten biri. iyi de sikmiş ki dünya aleme duyurmuşlar. helal olsun abimize ne diyeyim. yalnız ayşe arman köşe yazarı falan değildir, kenar yazarıdır: kıçımın kenarı yazarıdır.
(bkz: biri siksin la şunu)
twitterdan, büzülmüştüm düzüldüm mesajı.
26 ocak 2013 emmo nun çalışması kadar önemli değildir dünya tarihi için.
"pics or it didn't happen" diye bir tepki verebileceğimiz bir durum. *
ilk defa sevişiyor olabilir.

yazık lan.
tamam bu haber de geldiğine göre bütün dünya kol kola girip "bütün dünya buna inansa bir inansa hayat bayram olsa." şarkısını söyleyerek dans edebiliriz.
hollywood aktrislerinin o seksini sevismesini utanmadan konusabilen kadinlara özenme hareketi ancak burasi türkiye pek hoş karsilanmaz.
ellen programinda kadin sabahlari mutfakta sekse bayiliyorum dediginde herkes normal karsiliyo ama bizde oyle olmuyo. o yuzden ayse arman girme bu mevzulara da fantezilerini seksini paylasma twitter da falan.
(bkz: yaşasın seks memelere özgürlük)
Sikimizde degildir.