bugün

inci sözlük'ün en iyi icadı bence. bazı başlıklara o kadar güzel oturuyor ki. böyle cuk sesini hissediyoruz müdürüm. bence bakınız olarak kullanılması serbest olmalı, teşvik edilmeli, butonu eklenmeli, vergileri kaldırılmalı. ~: sübhanallah kardeş. tüm inci burdaymış zaten. buton olmasa da olur.
(bkz: caroline)
(bkz: uludağ sözlük e kafam girsin) *
(bkz: itinayla sikilir).
(bkz: siklemeyiniz)
la tınısı unutulmuş inci sözlük bakınızı. la tınısının unutulması ile yavan bir hale dönüşmüştür.
edit:başlık taşınsa da, biz dedikten sonra ne kıymeti var
bazı kızlar internette sosyal arkadaşlık sitelerine koyduğu açık saçık fotoğraflarla kendini öyle bir satarki, bir yandanda
namuslu kız rolünü oynamayı başarırlar. hani sanarsın masum aile kızı, işte ozaman denilesi laf bu.
gelmiş geçmiş, gördüğüm en iyi bakınız verilecek söylemdir.
bir yıldır takip ettiğim sözlüklerde, beni en çok güldüren fotodur.
butonu olsa ''ben'' butonundan daha çok tıklanır.

ahan da yaptım, uygun fiyata satıyorum beyler.

(img:#173529)
kuzeyin babasından beklediğim söz.*
--spoiler--
hanım bi sus allaaasen...
--spoiler--
aşağılama cümlesi.
Rencide etmek için söylenen bir söz genellikle kavgacı kişilerin ağızlarına sakız gibi geveledikleri cümle.
işi gücü inci sözlük memelerini paylaşmak olan mala muhtemelen ayar niteliğinde uludağ sözlük e kazandırılmış hoş bir söylemdir. cemaat, tarikat ve benzeri takım oyuncuları tarafından hoş karşılanmaz hatta bilmeden günaha giriyorsunuz kardeşim az akıllı olun bile denebilir.
götüyle başlık açan yazara hitaben verilecek bkz.
götüyle entry giren yazara hitaben söylenecek cümle.
görsel
sözlükçülerin zeka seviyesini, entelektüel birikimlerini ve en önemlisi kelime dağarcıklarını gözler önüne seren bir motto.

evet evet kesinlikle bu olmalı. içinizdeki hayvana dur demeniz evriminize ve dürtülerinize haksızlık olur. çoğunluğunu üniversite öğrencilerinin oluşturduğu bir ortamda ayar da bununla verilmeli. küfür ederek... hatta bir dakika ya, anne olayına da girilmeli. öyle daha çok artı alırsınız. anan yanımda, anan öyle demiyordu falan daha komik olur azizim daha çok şuku...

bakın eğer fikrime değer veriyorsanız size tek öğüdüm şudur: bu bakınızı kullanan birini kanka listenize falan eklemeyin. bildiği en sağlam ayar bir küfür olan adamla anca küfürleşirsiniz.

hadi ama... sizler daha iyisini yapabilirsiniz. kafanızın içinde saman yerine beyin taşımadığınızı en azından kendinize ispat edin. biri siksin şunu... cidden bu musunuz azizim? bu mudur yani?