bugün

beni duygulandırmış açıklamadır. muhtemelen tff dikkate almayacaktır ancak güzel şeyler bunlar. günümüzde spor müsabakalarında yer alan gerilimin azalması için güzel bir başlangıç olur umarım.
gerçekten takdir edilecek bir hareket. bu çağrıyı tff dikkate almayacak ve büyük ihtimalle galatasaray yöneticeleri itiraz edecektir. 2 takım arasındaki dostluğu pekiştirmek adına güzel bir hareket olmuş. bir fenerbahçeli olarak ''ezeli rakip ebedi dost'' alkışlar sizin için.
bi dakka lan yine mi beşiktaşı mağdur ettiler, allah belalarını vere.
helal olsun beşiktaş'a dediğimiz çağrıdır. senelerdir gs-bjk kardeşliği diye götünü yırtanlar şimdi birden düşman kesilmişler fb-bjk kardeşliğine. cinconlular kafam girsin hepinize. *
ayakta alkışlanacak çağrı. helal olsun lan bu samimiyete helal olsun bu çağrıya.
beşiktaşa yakışan şerefli hareket yapılmıştır. konu fb değil orda şampiyonluk bekleyen gs ts olsa farketmez bu hareket saygı ve fairplay içindir. birileri hemen kardeş takım yapmıştır ancak bilinsin ki beşiktaş türkiyenin en şerefli ve saygın kulübüdür kimse ile kardeşlik kurmaya ihtiyacı yoktur her takıma ve en önemlisi futbola büyük saygı besler.
edit:imla.
bir trabzonsporlu olarak destek verdiğim çağrıdır.
birilerini kudurtan çağrıdır. hazır kadroda köpek de varken kudurmak en doğal hakkınız elbette.
Ayakta alkislanmasi gereken aciklamadir.
Avrupa fatihi oldugunu iddia edip futbol ahlakindan yoksun olanlara, surekli "ezeli rakip, ebedi dost" riyakarligiyla fenerbahce'nin kuyusunu kazan ayagini kaydirmaya calisanlara ders olmasi gereken aciklamadir ayni zamanda.

Helal olsun besiktas!
mükemmel bir açıklamadır. beşiktaş kendine yakışanı yapmıştır. karar bu cezayı etkiler mi bilinmez ama helal olsun beşiktaş'a, futbolun oyun olduğunu bilenlere.
Sadece helal olsun denilmesi gereken çağrıdır.
besiktas her zamanki gibi kendine yakisani yapmistir.

sonra dedimki iyiki besiktasliyim.

edit: eksileyen geseli mutlu musun?
futbol ahlakı konusunda en son konuşması gereken iki takımın-ki biri şikeci diğeri teşvikçidir hem de tescilli- körler sağırlar birbirini ağırlar durumudur.
not: taraftarların da sığınacak bir şeyi olsun... ezeli ebedi şikeciler
edit: önce kendi hakkını bir savun demezler mi adama...
beşiktaş'ın rezilliğidir. fenerbahçe ile birlikte türkiye'de son olarak şike yapma başarısı göstermiş iki ayrı takımdır bunlar. dikkate alınmamalıdır.

madem çok futbolseverler gelin şu şike pisliğini kaldıralım derler ilk önce. hehehe.
bir beşiktaşlı olarak beni fena şekilde rahatsız eden çağrıdır.
Çağrı Tek parça olarak düşündüğümüzde fenerbahçeyi sevmesem de güzel. Fener'in pozisyonunda biz olsak ve fener yönetimi bu açıklamayı bizim için yapsa hoşuma giderdi yalan yok. Ama bunu beşiktaş yönetiminin yapması kadar abes bi şey olamaz.
seni kobay olarak kullansınlar e-bilet davasında gıkını çıkarma yönetim olarak, uzatmaların son saniyesinde takımına elle gol atsınlar ses etme, 10 kişi tamamlamadığın tek derbide kendilerinden aldığın stoperin maçı rakibe hediye etsin sonraki hafta onu taraftardan korumak için 2 hafta sakat de, hakemler ağzına sıçsın gıkını çıkarama ama fener rahat şampiyonluk kutlasın diye açıklama yap.
Bu kadar hakka düşkünsün madem yönetim, Bilic'le tolga hüngür hüngür ağlarken neredeydi bu adalet arayışınız!
Hassiktir!
EKLEME: beşiktaş tek çocuktur, kardeşi yoktur.
beşiktaş'ın stadı 2014-2015'e yetişmeyeceğinden sükrü saracoğlu'nu bedavaya getirme çabasıdır.
Sikecinin sikeci takimi korumasidir.

Bozacinin sahidi siraci.

Pis yalakalar.
körler sağırlar birbirlerini ağırlar açıklaması.
fbliler yine klasik olarak galatasaray'ı provakasyonla, fb'nin kuyusunu kazmakla suçlamışlar ki açıklamanın bir yerinde bile gs lafı geçmiyor nerden bağladıysalar şizofrenler.
şimdi istediğiniz kadar birbirinizi yalayın, bu resmen danışıklı dövüştür. ikisi birleşince galatasaray'ı bastıracaklarını sandıkları için resmen stratejik iş ortaklığı anlaşması imzalamış gibi hareket ediyorlar.
siz böyle samimiyetsiz; dostumuz fb, bjk diye birbirinizi kandırmaya devam edin, yarın öbür gün yine çıkarlarda ters düşünce görürüz dostu, kardeşi.
(bkz: beşiktaş/#23608683)
beşiktaşlı olarak gururlandıran harekettir. seyircisiz kutlamadan ne anladım.

her türlü cezayı indirdiniz ertelediniz, hüseyin göçeğe sezon sonuna kadar ceza verdiniz sezon bitmesine zaten 3 hafta kalmıştı. hep dandik cezalar verdiniz. bunu da erteleyiverin.
şike için ses çıkarmayanların yapmış olduğu çağrıdır. her şeiy geçtim sezon içinde dilim dilim dilimlenen beşiktaş'ın açıklamasıdır. kendisine faydası yok şikeci abisine faydası vardır.
iki yüzlülüğün daniskasıdır.
Caner Erkin'in geçen hafta son dakikada serbest vuruşu bilerek dışarı atmasına karşılık teşekkür çağrısıdır bir nevi. fair play ruhuymuş. hadi len ordan. hayır yani hiç bilmeyen biri şikeden ceza alan takımın çatladı kapıspor olduğunu sanacak. birbirlerinin kumasıdırlar fbjk.
hala galatasarayı bastırmak amaçlı, iki takımın birleşmesi gibi algılanan açıklamadır. klasik galatasaraylı egosunu burda da görüyoruz. sen evinde kasımpaşa'dan 4 ye, kendinden 10 kat az bütçeyle kurulmuş takımın * altında devam et lige, ondan sonra da vay efendim birleşip bizi bastırmaya çalışıyorlar falan. bu nasıl bir egoysa hiç ağırlık falan da yapmıyo acaba demeden edemedim.
biri şikeden ceza almamak için biri de stad için tayyibin altına yatmasından mütevellit normal olan durumudur. ikisini de sikenler aynı olduğu için yatak kardeşliğidir.