bugün

ilk tanışmış olduğu telefon antenli nokia 5110. seninkisinin sesi çok çıkıyor benimkisinin daha çok çıkıyor diye saatlerce gereksiz tartışmalara giren insan.
bünyesi alışmıştır.

önce ki telefonu samsung'dur. o samsung'dan önce ki telefonu da nokia'dır. samsung bozulunca gider nokia 5800 alır. benim lan bu.
telefonunun dayanıklılığına ve bataryasının ömrüne güvenen insandır.
nokia dan şaşmam ! diyen insandır. evet sorun nokia da değil sorun apple ve android sisteminde. telefon piyasasını alt üst eden android işletim sistemli telefonlar ve apple iphone lar, nokia ların o en tepede olduğu günleri eskide bıraktı.
telefonda kalite arayan insandır.
(bkz: nokia n97)

sağlam telefon kullanmak isteyen insandır.

onun yere düştüğü kadar ben düşseydim şimdiye kötürüm kalmıştım. işte bu yüzden nokia kullanıyorum.

en ufak darbede pert olacak telefonu ne yapayım? marlboro ve araba anahtarıyla birlikte elimde taşıyıp kız tavlama kiti mi oluşturayım?
nokia 1200 kullanır ve kafası rahattır. tek özelliği mesaj çekip arama yapmak. ha birde feneri var ki tadından yenmez.
3310 kullanmıyorsa normal karşılanabilecek insandır.
nokia da çalışan insandır.
Telefonu sadece aramak ve aranmak için kullanan insandır.
hele hele nokia 3710 kullanıyorsa melankoliktir.
nokia'nun dayanikligina guvenen insandir. emektardir.
iphone alacak parası yoktur blackberry'de.pekte sikinde değildir zaten insanları telefon markalarına göre değerlendiren bir milletle yaşasa bile.*
kaliteye önem veren ve tabi bütçesi buna uygun adamdır efendiler. sanki nokia 3310 da takıldı kaldı da diğerleri uçtu gitti.*
normal bir insandır.
ülkesinin cari açığını daha fazla arttırmak istemeyen duyarlı insandır.
2020 yılında da kullanacak insandır. O kadar sağlam telefondur kendisi.
benimdir bu. 10 yıl önce bir telefon almıştım nokia hala kullanıyorum, taş gibi.
Nokia N9 kullanıyordur....
Olağanüstü bir telefon olduğunun farkındadır...
(bkz: bir bluevelve değil)
(bkz: bir hbbia değil)
(bkz: orjinaldeli)
Aslında teknolojiye karşı olmasa da azıyla yetinebilen insandır.

Arkadaş benim bir iphoneum olsa, ona 1500 tl ve üzeri para versem ve ilk düşmede ekranı gitse oturup ağlarım.

6300 kullanıyorum. Su dahil herşeye düştü telefon, hala sapasağlam, ayrıca her işimi de görüyor, neden değiştireyim ki?
pazarı eni konu samsung a kaptıran nokia nın son takipçileri.
özenti olmaktan kaçınan, ama kaliteden ödün vermeyen insanlardır.
Kalite kullanan insandır.
t30 modelini kullanıyorsa, yedi uyurlardan biridir muhtemelen. hatta sekizinci uyurdur. 2. kıtmirde olabilir.