bugün

ümit davala saçı travmasını hala üzerinde taşıyanlardır.

edit: başlık başıma kalmış, ben de diyorum neden bu kadar kulağım çınlıyor.
senegal diye bir ülke olduğunu ilk o zaman duymuştum.
ilhan mansızın r.carlosu mal ettiği turnuvadır.
kupa bittiğinde bir baktım bizim berberden 2 kardeş saçlarını ümit davala gibi yapmış çıkıyor o zamandan beri travmasını yaşarım.
hakan şükürün son maç hariç geri kalan maçlarda hiç birsey yapmadıgı turnuvadır. rivaldonun çamur oldugunu bize gostermiştir.
(bkz: hasan şaş ın brezilya ya attığı gol)
(bkz: facebook grupları)

sonuna bir de xd koy tamamdır.
olası facebook grubu.
facebookta devam etsin.
çeyrek finalde ilhan mansız'ın golüyle senagal'i yendiğimiz maçtan sonra saçlarımı ümit davala gibi yaptırmıştım.
berber olan babam da ümit davala saçı sayesinde parayı kırmıştı o zamanlar.hey gidi günler.
Hakan Şükür'ün Dünya kupalarının en erken gölünü attığı turnuvadır.
saçlarını ronaldo gibi kestirenlerdir.
bi de bunun oyunu vardır fifa 2002 world cup adı altın da, orta sahadan gol atabilen oyuncuların var olduğu.
(bkz: ilhan mansız ın senegal e attığı gol)
ne kosta rika ne de çin ne de sambacı brezilya ezgileriyle yer etmiştir hafızamda.
malesef kupayı brezilya kazanmıştır, bi de final maçını izleyecez diye düğün konvoyunu kaçırmıştık babamla..*
imansız ın carlos un aklını aldığı hareketi hatırlayanlardır. hasan şaş şaşırt onu yu hatırlayanlardır. 9. saniyede atılan golü hatırlayanlardır. ronaldo ve ümit davala nın saçları yüzünden ülkede çıkan aile kavgalarını hatırlayanlardır. çok şanslıdırlar.

(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
Liseli degillerdir.
tabiki ilhan mansız'ın altın golü unutulmamalıdır.
David Seaman kırk metreden yediği gol o golden sonra bir daha eskisi gibi bir kaleci olamadı.
http://www.youtube.com/watch?v=ExUX7MBk5UM
o zamanlar liseliydik.
2002 dünya kupası maçlarını izlemiş olanlardır. ülkemiz açısından unutulmayacak başarılar elde edilen bir organizasyon nasıl unutulabilir değil mi ama?
ümit davala kurbanlarından bir tanesiyim.
Türkiyenin avrupa takımlarıyla eşleşmeden yani beleşten 3. Olduğu dünya kupasıydı.
Ne kosta rika ne çin ne de sambacı brezilya yı da hatırlıyorlardır .
sözlükteki herkestir muhtemelen. yani hatırlamayan varsa zaten bi zahmet sütünü içip yatsın artık zira geç oldu.