fifa serisinin en iyi kalecisidir. hafiften yakışıklıdır da.
winning eleven 4 ve diger winning eleven oyunlarının en kova kalecisidir.
her daim at kuyruğu saçı ve bıyığıyla hatırlanacak olan peter shilton'dan sonra ingiltere milli takım kalesini devralmış ve nigel martynle birlikte dönüşümlü olarak bu görevi sürdürmüş olan eski kaleci. özel bir marifetini gören varsa bana söylesin; zira benim aklımda kendisi vedran runjevari bir kaleci olarak yer etmekte.
75 kez milli olmuş, kariyerini 2004 yılında manchester city takımında sona erdirmiştir. enterasan atlayışları ve kurtarışları vardı.
http://news.bbc.co.uk/med...8089268_seaman_afp300.jpg
Arsenal'in, Real Zaragoza ile karşılaştığı 1995 yılı kupa galipleri kupası finalinde, Zaragozalı bir oyuncudan * uzatmanın son dakikalarında * orta sahadan aşırtma gol yemiş, yeteneği sınırlı ingiliz kaleci.
2002 dünya kupası'nda ronaldinho'dan yediği golle kova olduğunu bir kez daha göstermiş ingiliz file bekçisi. *

http://www.youtube.com/watch?v=ExUX7MBk5UM
bir turnuvada, bir kadın taraftar sahaya atlayarak dudağından öpmüştü bu adamı. bir de bir mizah sitesi kendisini mr.pringles'a benzetmiştir. evet benziyor.
dünya kupasında ronaldinho'dan yediği golün bir benzerini 1995 kupa galipleri kupası finalinde son dakikalarda real zaragoza'dan yemiş olan eski ingiliz kaleci.
fifa 2000 isimli oyunun en gerizekalı kalecisiydi bu adam.
bana fifa world cup 2002 yi hatırlatan ingiliz kaleci.
Bir ingiliz gazeteci onun hakkında komik bir beyanat vermiştir.

- Eğer Seamen'nın Babası prezervatif kullansaydı , ingiltere 2002 Dünya kupasında daha başarlı olurdu.
futbol kariyerinde hiç golü bulunmayan kaleci.
hayrettin demirbaşın ingiliz versiyonudur...
şu haliyle yolda görsen tanımazsın.

http://www.youtube.com/watch?v=erNAIOkgHg4 (1:35'e bakıyoruz)
Dünya kupası'nda Ronaldinho'dan yediği golü "Aaaa! Gol!" diye ağzım açık seyrettiğim kaleci.
çok iyi hatırlıyorum, evinde televizyon seyrettiği esnada uzaktan kumandaya uzanmak isterken ayağını kırmıştı. uzun süre geyiğini yapmıştık liseliyken.
tek şansı, onun kuşağında sağlam bir ingiliz kaleci yetişmemesi olan eski ingiliz oyuncu. yıllarca ingiltere milli takımının kalesini korumuştur fakat şahsi görüşüm efsaneler arasına girecek bir kaleci değildi.

40 küsür yaşına kadar yeşil sahalarda boy göstermiştir.
benim favori kalecimdi bıyıklarına kurban.yalnız hantal gözükürdü ama acayip derecede iyi refleksleri vardır.
at kuyruğu saçları ve bıyığıyla hatırlanacak kaleci.
Her zaman 2002 dünya kupasında ronaldinho dan yediği frikik golüyle ve gol sırasında yan ağlara yapıştığı anla hatırlanacak bıyıklı ingiliz kaleci.
kendisi ronaldinho'dan yediği golle hatırlanan uzun saçlı ingiliz kaleci. Aslına bakarsanız ronaldinho da o sırada tanındı. Ve arkadan bi ses "işte bu samba".
17 mayis 2000 galatasaray-arsenal macindaki topa atlayislarinda dalgalanan saclariyla hatirliyacagim ingiliz kaleci.
premier ligde binin üzerinde maça çıkmış ender futbolculardan.
(bkz: bıyıklı kaleci)
yenilgisiz şampiyon arsenal in bıyıklı tutucusu. ronaldinho ile kötü anıları var abinin.