bugün

entry'ler (456)

nbr slm

slm arkadaşlar uzun süredir entry girmiyordum gireyim dedim. nasılsınız inşallah sözlük formatını unutmuşum ben galiba
hadi eyvallah.
yazar kendisini imha edecektir
3
2
1

ygs 2012 türkçe soruları

sınavdan çıktıktan sonra yazım yanlışı ve anlatım bozukluğu sorusunun olmadığını öğrendiğim sorulardır. paragrafları çözmeye nasıl uğraştıysam aklıma hiç gelmediler.
ayrıca en geç 30-35 dakikada türkçe bitiren ben 50-55 dakikada bitirdim.

2012 ygs geometri soruları

cemal hocalı soru ve şu boyamalı soru yapamadıklarımdandır.
diğerlerini yaptım ama doğru mudur bilemem.
ayrıca artık dershane ve yayınlar sorularını yenilesin. öyle dik indirince çıkmalı sorular sorulmuyor. ulan bi dörtgen sorusu yoktu ne bileyim açı sorusu yoktu en basitinden.

ygs 2012

bütün sene uğraşıp tüm ümidimi kaybettiğim sınav diyebilirim.
sınavı tam anlamıyla kontrol etmedim ama bir tm'ci olarak 130 netin altına düşmeyen ben büyük ihtimalle sonuçlar geldiğinde çuvallamış olacağım. çuvallamaktan kastım 120 net falan değil hayal görmüyorum o kadar.
hayatımın en uzun türkçesini geçirdim. 50 dakika türkçe'de kaybettikten sonra o kafayla matematik yapmaya kalktım ve şu ana kadar 3 dikkatsizlik hatası var. 1 tane de boş. ayrıca cevabına bakmadığım diğer matematik soruları.
40 dakika kala sosyale başladım. en az 5 yanlış da sosyalden bekliyorum. kalan 15 dakikada yapabildiğim kadar fen yaptım.
özetle sınavı elime yüzüme bulaştırdım.
panik stres falan iyi şey değil.

edit : sabah kontrol etmem itibariyle 115-121 net arası bekliyorum. dünkü sözlerimi geri aldım. ümitler tükenmez.

öğrenci evinde akvaryuma sahip olma

evde 2-3 hayvan beraber yaşarken başka bir hayvan alma gereksizliği.

illuminati org

doğum günüme geri sayım yapan site.

dexter

umarım son bölümlerde boka sarmalarını düzeltirler.

--spoiler--
6.sezon tam mükemmel başladı çok iyi gidiyor derken son 1-2 bölümdür boka sardılar. öncelikle aklıma takılanları yazayım :
* s6e9'da gellar travis'in kiliseye geldiğini gözleri kapalı halde görüyor. ama dibinde onun için cinayet odası hazırlayan dexter'ı duymuyor. tamam gellar aslında travis'in kafasında oluşan bir şey ama dexter o odayı hazırlarken bunu bilmiyordu. acaba demiyor mu 'ne bok yiyorum lan ben adamın dibinde' diye ?
* o ölen fahişe olayını matthews'a bağlama olayı biraz saçma olmuş. saçma değil de klişe.
* dexter'ın koskoca şehirde fellik fellik aranan travis'le otel girmesi de ayrı saçmaydı. kaldı ki üniversitede cinayet işlenmeden 1 gün önce dexter kolunu sallaya sallaya derse girmişti. bu polisler hiç mi kamera kayıtlarına bakmıyor. ulan baksalar dexter'ı görecekler.
* ve bir de ip'den yer tespit etmeyi 4. cinayet sonunda akıllarına getirdiler sanırım. tespit ettikleri adresi de hiç araştırmadan döndüler. ulan insan kamera kayıtlarına bi bakar en azından. tamam kamerada çıkmayacak ama yine de bakar insan. hiç arka sokaklar izlememişler.
--spoiler--
lan amma açık varmış senaryoda.

dexter

--spoiler--
dexter'ın bir bölümlük de olsa dark side a geçişini izledik. brian moser'ı tekrar görmek güzeldi.
--spoiler--

töder

sonuçları açıklamalarına rağmen kendi sonucuma ulaşamadığım bir sınav yapmış olan kurumdur. ulan her şeyi doğru giriyorum (il kodu kurum kodu falan) ama yine de sonuç bulunamadı diyor. hadi sadece bende böyle yapsa sorun benden kaynaklıdır diyeceğim ama bir kaç kişi de daha aynı sorun çıkmış. en iyisi dershaneye gidip öğrenmek. böyle de saçma bir sınav hazırlıyorlar işte !

aynı anda gelmek

kapıda karşılaşmak.

dexter

--spoiler--
6.sezon 4.bölüm dexter'ın en güzel 5 bölümü arasına girebilecek bir bölümdü. ancak ardından gelen 5. bölüm yanında çok tırt kaldı. özellikle dexter'ın katilin yanındaki elemanı yakaladıktan sonra bırakması cidden saçmaydı.
ayrıca prof. geller'ın eski asistanının hem geller'ı korumaya çalışması hem de quinn'le yatıp evine 2 tane polisi alması ikinci saçmalıktı.
--spoiler--

türk kadınlarının seksten anlamaması

görsel

çok şükür bugün de tsk ya bok attım

her taraf yazarının aklından geçen düşünce.

muammer kaddafi

batılı devletler tarafından gaza gelen arap halkının öldürdüğü diktatör. libya'nın geleceği bugünden itibaren hiç parlak değil.

2011 ispanya gol kralı

guiza için 1'e 50 veriliyormuş.

ygs 2012

bir sorun olmazsa benim de gireceğim sınavdır. bir eşit ağırlıkçı olarak ygs'den biraz tırsıyorum tabi. 3 yıl fen görmeyip fen sorularına tabi tutulmak kötü bir şey ki iyi bir yer kazanmak istiyorsan en az 20 fen neti yapman gerekiyor. neyse bakalım şu sıralar umutsuzluğa kapılsam da kendime güvenmeye çalışıyorum. ben asıl lys'yi bekliyorum bu arada. gelsin edebiyat gelsin mat 2

kaan sezyum

bir aynştayn olmasa da dahi diyebileceğim yazar, komedyen.

dexter

6. sezonu 5 gün önce başlamış olan dizi.
ilk bölüm hakkındaki izlenimlerim

--spoiler--
ilk olarak Dexter önceki sezonlardaki aile babası sorumluluğunu biraz da olsun atmış gibi. bunda çocuğunun büyümesinin de payı var tabi. bu da bu sezonun daha kanlı geçeceği izlenimini veriyor.
Yan karakterler üzerinde daha çok durulmuş. önceki sezonlardan alışık olduğumuz gibi her olay dexter endeksli gelişmiyor. dexter dışında oluşan olaylara da tanık oluyoruz. tabi bunlar ileri ki bölümlerde dexter'ın hayatıyla kesişecek.
bu sezonun katili biraz daha sıradışı. farklı bir öldürme tarzı var. yanındaki akıl hocası da okuduğum kadarıyla ölmüş birisiymiş. aynen dexter'ın ölmüş babasını gördüğü gibi. bu yönden ortak yönleri fazla.
ilk bölümde aklıma takılan birkaç şey de oldu tabi. mesela thrish adlı kadının dexter'a oral seks yapması biraz saçmaydı. bu sahneyi sırf dexter kadının cep telefonu alması için yaptılarsa başarısız olmuş.
onun dışında bu sene bizi daha hızlı bir sezon bekliyor gibi. umarım sözlerim haksız çıkmaz.
--spoiler--

evde yalnızken aynada yabancı yüz belirmesi

pantolandan akıtan durumdur.

internet kafede counter muhabbetleri

sis atma oç.