2006 dünya kupasında gruplarda karşılaşan iki takımın maçı. sıkıcı olacaktır büyük ihtimal.

skor tahmini 0-0.
fransanın coştuğu maç.

yürüyün be.
isviçre'nin tek gollük bir takım olduğunun ispatı olan maç.

bu lavuklar böyle işte, iyi direnirler, maçı kilitlerler, ama bunlara bir gol atarsanız arkası gelir. böyle yavşak bir ülkedir isviçre.
ikinci golü ilk golün tekrari sandigim mactir. ulan diyorum adam niye zenci oldu.
Fransa'nın 1 dakika da 2 gol attığı maç.

2.golü atan zenci Fransız formasıyla kabile dansı yaptı. Yıllarca kafalarına vura vura her türlü kaynaklarını sömüren afrikayı açlığa mahkum eden Fransızların formasını giyerek aşağı olduğunu kanıtlıyor bu zenciler.
noluyor lan dediğim. bu nasıl maç arkadaş. Dünya kupası maçı böyle olur işte.
isviçreli bir bebenin balon olduğunu düşünmek istediğim bir şeyi yaladığı maç.

çok acayip şeyler oluyor orada.
fransa yenilirse olay çıkması muhtemel maç.

skor veriyorum: fransa:4 isviçre:2
isviçre'nin ilk yarıda perte çıktığı maç. Ben olsam gassaray gibi bir bahane bulur 2.yarıya çıkmam.

3-0 fransa önde.
iddaa'dan yatıran maçtır. ispanya, ingiltere'den sonra fransa'da modaya uyar diye düşündük ama nafile.
hakem maçı hemen bitir. ( sepp blatter aradı).
Fransa'nın şov yaptığı maç.
Trt spikerinin gollere fransizlardan daha çok sevinmesini saglayan maç.
Hollanda kazanirken bile spiker bu kadar yirtilmamisti , tamam aq 5-0 neyse sakin ol biraz yegenim, neden bu kadar kendini parcaliyorsun.
isviçre'yi, sahaya çıktıkları için pişman ettiren maç. türkiye'de galatasaray gibi bir örnek var, uysanıza adamların yaptıklarına. bak çıkmadılar, şampiyonluk kutluyor gerizekalılar. siz de öyle yapaydınız. 5 tane yiyeceğinize çıkmayıp kutlasaydınız kendi kendinize bir şeyleri.*
Muthiş oynayan fransayı izledigimiz mac. Isvicre gibi takimlari gordukce orda olmamamiza daha cok yaniyorum.
Sinir olmaya basladim bu spikeri sosyal medyada yaglamak lazim.
fransa resmen dalga geçiyor isviçre ile, 5-0 dk.77. bir de atamadıkları var, onları da atsalar şu an en az 8-0 idi.
77. dakika itibariyle 5-0 olan maçtır.
isviçre'nin 5-0 geride olduğu maç...

az önce kamera isviçreli bir taraftara odaklandı taraftarda stat ekranından kendini görmüş olacak ki "çekme o garıyın amu goim çekme" derken kameraman hemen maça geri döndü.
fransa'nın isviçre'yi dövdüğü maçtır.

attıkça açıldılar, açıldıkça daha çok attılar.

edit: aha isviçre attı, beni mi bekliyodunuz len.
4 6 oynayanarı heyecanlandırmıştır.

bi durun ibneler...
fransadan beş gol yemeseydi , isviçrenin 2-0 kazanıp üç puan alacağı maçtı. yazık oldu isviçreye tüh.
gökhan inlerin cenabet olması.
Eger isvicre bi gol atarsa mac 5-1 olur.

-omer urundul