bugün

fransanın toplama isviçreyi dağıttığı maç. ayrıca alt oynadığım maçta bu kadar gol olması da beni dağıttı. en fazla 2-0 fransa alır diye bekliyodum. helal valla ne diyelim.
tartışmasız turnuvanın suana kadar en iyi seyir zevki veren maçıydı. son düdükten 1 saniye sonra benzema nın attığı mükemmel gol sayılsaydı 6-2 olacaktı maç.
hakemin "vurmayın adam öldü" dercesine bitirdiği maç.
fransa nin takim otobüsüne binene kadar gol atmaya devam edecegi karsilasma.

(bkz: bokunu çıkartmak)
fransanın maç bitmesine rağmen atmaya devam ettiği mücadele.
Platini ile blatter el birliği ile gruptan çıkmak için oturup güzel güzel grup kurası yapmışlar. Hem zor olmayacak hem de aksi bir durumda Birbirlerini kırmayacak ve yardım edecek bir plan yapalım derken o da ne..! Platini blatteri.... Neyse.

Fransızların hard yaptığı maç.
benzema'nın duramadığı maç. hakem maçı bitiriyor adam gol atıyor.*
ayakta alkışlanır bu fransa.

dünya kupası da fransa, hollanda ve almanya arasında geçeceğini göstermiştir bize. ne brezilya ne arjantin. kupa avrupa'da.
top isviçre'nin 5 gol yedikten sonra 2 gol attığı maç, ulan ibneler 2 gol atana kadar 5 golü yemeseydiniz ya... *
gökhan inlerin cenabet olmaması haha ne asist yaptı be..
5-2 oldu, isviçre geç uyandı.
Turnuvanin en zevkli macidir.
Eger isvicre bi gol atarsa mac 5-1 olur.

-omer urundul
gökhan inlerin cenabet olması.
fransadan beş gol yemeseydi , isviçrenin 2-0 kazanıp üç puan alacağı maçtı. yazık oldu isviçreye tüh.
4 6 oynayanarı heyecanlandırmıştır.

bi durun ibneler...
fransa'nın isviçre'yi dövdüğü maçtır.

attıkça açıldılar, açıldıkça daha çok attılar.

edit: aha isviçre attı, beni mi bekliyodunuz len.
isviçre'nin 5-0 geride olduğu maç...

az önce kamera isviçreli bir taraftara odaklandı taraftarda stat ekranından kendini görmüş olacak ki "çekme o garıyın amu goim çekme" derken kameraman hemen maça geri döndü.
77. dakika itibariyle 5-0 olan maçtır.
fransa resmen dalga geçiyor isviçre ile, 5-0 dk.77. bir de atamadıkları var, onları da atsalar şu an en az 8-0 idi.
Sinir olmaya basladim bu spikeri sosyal medyada yaglamak lazim.
Muthiş oynayan fransayı izledigimiz mac. Isvicre gibi takimlari gordukce orda olmamamiza daha cok yaniyorum.
isviçre'yi, sahaya çıktıkları için pişman ettiren maç. türkiye'de galatasaray gibi bir örnek var, uysanıza adamların yaptıklarına. bak çıkmadılar, şampiyonluk kutluyor gerizekalılar. siz de öyle yapaydınız. 5 tane yiyeceğinize çıkmayıp kutlasaydınız kendi kendinize bir şeyleri.*
Hollanda kazanirken bile spiker bu kadar yirtilmamisti , tamam aq 5-0 neyse sakin ol biraz yegenim, neden bu kadar kendini parcaliyorsun.
Trt spikerinin gollere fransizlardan daha çok sevinmesini saglayan maç.
Fransa'nın şov yaptığı maç.