bugün

öncekinden yola çıkılırsa yine çok eğlenceli geçecek izlenimi yaratan zirvedir.
ilk zirveye nazaran sıkılmayacağım zirvedir. sözlük tarihinin en kalabalık zirvesi olan uzatmaya gerek yok kısaca istanbul zirvesi'nin rekorunu egale edebilecek organizey$ın fakat burdan lost control, cinayet susu verilmis kaza (puandorg) ve what if'e seslenmek istiyorum esra erol'la izdivaç programına katılalım zirvesi'sini lütfen ama lütfen hemen organize edin a$ığım lan o karıya. *
şimdiden rezervasyonun yapılması gereken, eğlenceli ve kaliteli bir organizasyona dönüşecek zirve. inşallah sağ oluruz ve gideriz.
'uzatmaya gerek yok katılmak lazım' denebilecek zirve.
(bkz: tanım kasmak)
sözlük tarihinin en kalabalık zirvesi olmayan uzatmaya gerek yok kisaca istanbul zirvesinin devamı..

sözlük tarihinin en kalabalık zirvesi için

(bkz: 25 kasim 2006 mecidiyekoy cay simit zirvesi)

edit:ulan niye eksiliyorsun yalan mı? slkgmsktgm
elimde iki adet (giriş+bira) bileti olan zirve.
sözlük tarihinin en kalabalık zirvesi olan uzatmaya gerek yok kisaca istanbul zirvesi'nin devamı olacak zirvedir. ilk zirveye katılım tam tamına elli altı * yazar ile yapılmı$tır. umarım devam zirvesi de nice elli altı yazarların katılımı ile güzelle$ir ilk zirveyi egale eder .

ayrıca sözlük tarihinin en kalabalık zirvesi için kaynak

(bkz: zirvebox)
2009da imiş daha çok var dedirten zirve :D
zirvebox denen zımbırtının yeni olması sebebiyle yeniler bilmezler eski zirvelerin ne kadar kalabalık olduğunu o yüzden uzatmaya gerek yok kisaca istanbul zirvesi zirvebox zımbırtısındaki en kalabalık zirvedir efendim..

uff neyse tamam sus..hee hee senin dediğin olsun.fgujteutr * *
tanım:çok beğenilen zirvenin devamı*
abilerim ablalarım silik yemi$ bilmem kaçıncı nesil yazarlarım için balıkesir bandırma koy gözüne aldırma demek istediğim zirvedir. anla$ılan yine kuyruk acısına denk getirmi$iz olayı neyse ziyanı yok gelirsiniz zirveye ikramlar benden ama sizin zırvalarınız pardon zirveleriniz kadar zevkli olmayabilir benden sölemesi.

her entry sonunda olduğu gibi yine yeniden
(bkz: sidik yarı$ı)
katılmayı ciddi ciddi düşündüğüm zirvedir. birincisinde bulunmaktan kesinlikle memnundum ve ikincisinde de bulunmaktan onur duyarım. ölmez sağ kalırsam gelmeye çalışacağım. orada görüşeceğiz aziz dostlarım. hatta kalın, daha ayarlamalar bitmedi. *
aslında o gün çok mühim bir işim var fakat lost control için tüm planlarımı iptal edip oha falan demeden katılacağım zirvedir. söz konusu lost sa tarih doğrudur. hadi hayırlısı sağ kalır isek.
tanım:asabi yazarların da katılacağı zirveymiş.

sadece ufak bir yanlışı düzeltmek için yazılmış entryi don lastiği gibi uzatıp, entrye ilkokul çocuğu gibi hayır benim dediğim doğru püğğğ sana şeklinde karşılık veren yazarları görünce midem bulandı. tamam senin zirven en kalabalık olsun hatta ikincisi birincisinin üç beş katı olsun ben adam yollarım merak etme sen. ne enteresan bir şeymişsin ya.***
1 hafta kala özelden mesaj atın canına yandıklarım diyerek ricada bulunduğum insanların düzenlediği zirvedir. *
az önce ajandama bakıp, zaman itibarı ile sakat olan zirve sonucuna vardığım ama boş zaman yaratıp bir şekilde ben de gelirim işte bana ne diye iç geçirdiğim organizasyon.
(bkz: yaz beni de yavrum)
bütünlemelere kalacak olmamadan mütevellit kaçırmayacağım zirvedir. o bir şey değil de 84 kişi var lan.
an itibariyle katılım listesi 90 kişiyi görmüş olup, katılımın yüksek olacağının garantisini vermiş zirvedir.

özellikle birkaç saat evvel biten türkiyeyi kurtarıyoruz zirvesinin ardından iple çekilmektedir.

--spoiler--
lostum controlüm lan nası eğlencez lan dimi olum. bizdeki ortam kimsede yok ha, süperiz biz lan ahah sçs.
--spoiler--
koyun sürüsü gibiyiz valla. nereye sığacak lan o kadar adam...
uygun bir düğün ya da nikah salonu bulunması gereken zirve..
davetiye beklenen zirvedir. *
bursalardan kalkıp geleceğim zirvedir. bu hızla giderse ali sami yen'de yapılması gerekecek olan zirve. *
(bkz: bölünerek çoğalan zirve)
101 kişinin katılacağı rivayet edilen zirvedir. ayrıca ismi yazılmamış ama eski sözlük yazarlarınında ekleneceği düşünülürse "yuhhhh lannnn" diye bağırmaya neden olan ve "bunca insan nereye sığacak" sorusunu akıllara getiren zirvedir.
parkta, bahçede, futbol sahasında falan yapılması gereken zirvedir. bu kadar insanın sığabileceği bir yer bilmiyorum ben. hah buldum:

(bkz: düğün salonu)
ismini yazıp gelmeyecek (daha doğrusu gelemeyecek) yazarların listeyi kabarttığı zirve.

(bkz: kendinden bilmek)