bugün

gurubun favori takımlarından birini yenen galatasaray'ı tebrik ediyoruz. iyi takım kötü takım demiyor allah için golünü atıyor mu atıyor, daha ne olsun. biz* iyi oynuyoruz ama gol olmadıktan sonra ne fayda.
hem lige hem uefa'ya iyi başladılar, darısı diğer takımların başına.
kasmadan hatta ve hatta vasat bi oyunla 3 golümüzü atıp evimize döndüğümüz maç olmuştur.arka arkaya yapılan maçların yorgunluğu bazı oyuncularda halen görülmektedir.ama sonuç olarak galatasaray gerçekten sınıf atlamıştır.
galatasaray adına sevindiğim karşılaşma, inşallah aynı başarıyı basketbol milli takımımız da gösterir.
Galatasaray'ın 3 gol atıp, kendi kalesinde bir gol gördüğü karşılaşmadır.
Galatasaray 2 farklı skorla kazanmıştır.

düz adam
* * *
o neydi be abii öyle, ardanın 72 dk hareketleri adeta beni bi izleyici olarak mest etmiştir... üç dört oyuncuyu çalımlayarak pasını vermiştir...yok böyle birşey... maçın hakimi galatasaraydı sonuçta, arada bir pas hataları olsada çok gol pozisyonuna girdik, hatta şanslı olduğmuz anlarda vardı... elanonun "yok serbest vuruştan o kadar uzaklıktan girmez o" dediğmiz top gol oldu, defans iyi çalıştı, leo franco süperdi... daha ne olsun, takımımla gurur duyuyorum, süpersiniz çocuklar...
maç bitmesine az bir süre kala sevinçten, "koy bu gece" tezahüratları yaptıran karşılaşma. çok şükür ki galatasaraylıyım.
Aydın Doğan'ın sözünde durmadığı maçtır. tnt ekranlarında maçın şifresiz yayınlanacağı söylenmiş, yine de doğan grubu maçı uydudan izleyen türk milletine kazık atmayı başarmıştır. gavurun telif hakkı var da türk'ün hiç mi hakkı yok diye sormazlar mı adama aq? bu maçın tek eksisi buydu benim için.
zaten maç için söylenecek hiçbir şeyim yok, ne görmek istiyorsanız size onu gösteriyor galatasaray.*
galatasarayın avrupa kupalarında üst üste kaybetmediği 9.deplasman maçı olmuştur.

(bkz: nevizade geceleri)
arkadaslarla bugun defansta oynayan emre gungor un kacıncı dakikada sakatlanıp cıkacagı üzerine tahminlerde bulunduk, macı izlemeye ikinci yarı basladıgım icin kacıncı dakıkada sakatlandıgını bilmiyorum ama benim tahminim 25.dakikaydi. hatta icimizden biri 'abi zaten bu sakatlanacak, bastan oynatmasında oyuncu degişikliği hakkımız yenmesin 'demişti , neyse maca gelirsek ben acıkcası oldum oldum dirildim,servetin yoklugunda defansımız resmen otoban halini alıyor bu gorulmus oldu, arkaya kac defa adam kacırıldı ben sayamadım, o direği yalayan toplar zaten ayrı bir olay.ayhan olmayınca da macın sonlarına kewell ve keita nın oyundan dusmesinden de dolayı ortasaha evlere senlik oluyor allahtan riykart barısı oyuna aldı da biraz kendimize geldik.ama sonuc olarak panayı deplasmanda farklı yendik,3 puan bizim oldu ve gruptakı en zor macımızı basarıyla atlasmıs olduk.

artı parantez, hala balon ve guclu rakip gucsuz rakip geyiği yapan arkadaslar ellerinizden öper, esenlikler dilerim.

(bkz: bu da mı gol değil)

edit: 24 müs, 1 dakkayla kaybettim.
Galatasaray'ın hafta sonu beşiktaş'ı üçlemesinden sonra gidip yunanistan'da panathinaikos'u üçlemesiyle sonuçlanan karşılaşmadır. rakip takımın adı değişiyor ama tarife hep aynı.
sabri bazı çok bilmiş(!) yazarlara beşiktaş maçı ve bu maçtaki performansıyla entry lerini yedirtmiştir.
(bkz: sıradaki gelsin)
galasarayın hakkıyla kazandığı maçtır. maçtan ziyade panathinaikos'un attığı golden sonra çalan o müzik neydi yahu? sanki o güzelim sahanın yanından tüpçü geçiyor da birazdan stadın bi yerinden sahaya girecek falan diye korktum. geçmiş zamanlardaki bir fenerbahce maçında da aynı müzik çalıyordu, nedense o zaman insanın fena halde sinirini bozan bu müzik, bugün duyduğumda bana keyif verdi, bi nevi kendimce öc almış oldum. bu açıdan da anısı olan bir maç olmuştur benim için.
galatasaray-panathinaikos arasında oynanan uefa avrupa kupası grup müsabakası.
+ galatasaray-3-1-panathinaikos
galatasaray'ın iyi oyunuyla bi kez daha mest ettiği maç olmuştur. dereyi görmeden paça sıvamak mı derler ne derler umrumda olmamakla beraber uefa kupasının ucu görünüyor beeee.
(bkz: gelene 3 gidene 5)
panathinaikoslu futbolcu leto'ya sinir olunan maçtır. hem oynayamıyorsun hem ortalık karıştırıyorsun. * ayrıca bu kadar şanssız bir takım olamaz. en az üç top son anda gol olmamıştır. * *
galatasaray'ın söke söke değil de biraz da şansının yardımıyla, defansında açıklar vererekten aldığı maçtır. eyvallh yine şansımız yaver gitti, rakip beceriksizdi ama bir gün güme geliriz bu oyun anlayışıyla. paslaşma sorunumuz var. pas veren, verdiği arkadaşına bakmıyor, pası alan arkasına-sağına-soluna bakmıyor; dolayısıyla çok aptal top kayıpları yapıyoruz. dost acı söyler. yine de (bkz: en kötü günümüz böyle olsun beyler)
(#6076053)

ben demiştim. yine derim. takip edin.
emre aşık'ın hatasıza yakın oynaması, leo franco'nun kritik kurtarışları, elano'nun hatrısayılır golleri, baros'un kaçırdıklarına nispeten daha şık golü, arda'nın girdiği andan itibaren sıraya dizdiği çalımları, kewell'ın her zamanki futbolu, daha da hatırlamadığım tüm ayrıntılarıyla hakedilerek kazanılmış bir maç. galatasarayımıza, galatasarayın futboluna yakışır bir sonuç. helal olsun aslanlar deriz başka da bir şey demeyiz.*
(bkz: #6073408)
galatasaray avrupa takımıdır.
yıllardır, biz bu sözleri söylerken "geçmişe mazi" sözleri çınlardı etrafta.
ama galatasaray, galatasarayım "mazi" olmadığını, istediği anda tekrarlayabileceğini gösterdi.
şimdi deplasmanda alınan hemde grupta bulunan en ciddi rakibin sahasında alınan 3 puan bu yıl ki avrupa başarısının teminatı oldu.
takım yürüyerek maç kazanmayı öğrendi.
teşekkürler aslanlar.
size güvenmiştik, boşa çıkartmadınız güvenimizi.

edit: aa bi kedi gördüm sanki! yok yok takımı mağlup olmuş haset taraftarmış.
http://www.macanilari.com...kimlogo/Panathinaikos.png 1
http://www.macanilari.com...takimlogo/Galatasaray.png 3

şeklinde sonuçlanmıştır. *
galatasarayın kalitesini belli ettiği maçtır.
galatasarayın hücumunun ne kadar güçlü, servet,gökhan ve ayhanın savunma için ne kadar önemli olduğunu göstermiş olan maçtır.