bugün

entry'ler (357)

galatasaray

her ne kadar tarihinde mükemmel başarılar olsada, dünyanın en salak yönetimlerine sahip olmuş takımım. acı ama gerçek !

arap

iran'ı sevmezler ama türkiye'yi bir arap ülkesi olarak görmeyi tercih ederler. neden böyle olduğunu biraz sorgulamak gerek. gerçekten bi çoğu kabadır ama genelde bu söylediklerim suudi arapları için. politik konulara girmeyi bizim gibi pek severler ama bi arapla politik konulara girdiğinizde ağız burun giresiniz gelir.

genelde kürtler ayrı bi milletdir, kemal atatürk herşeyi değiştirdi eğer değiştirmeseydi şimdi sende benimle arapça konuşuyor olucaktın gibi mal mal laflar edebilirler.
genelde bizim eleştirdiğimiz araplar suudi araplarıdır ama bizde genelleme yaparak bütün arapları kötülüyoruz. mesela lübnan ya da filistin arapları daha farklı ve moderndirler. hiç olmazsa tarihi bilirler. direk bi türk'ü gördüğünde sizlerde arap gibisiniz lafını yapıştırmazlar.
ayrıca bi çok suudi arapları osmanlıdan nefret eder, eee az sikmedik tabi ama bizim başımızdakiler hem osmanlı, hem arap hayranı.
genelde çok tembellerdir. hiç bir zaman bi suudi arap arkadaşın vaktinde bi buluşmaya geldiğini görmedim.
her boku yerler ot çerkerler, içki içerler ama domuz etine geldimi ben müslümanım derler. zaten bu da herşeyi anlatıyor onların karakterleri hakkında.

penguen

son aylarda kalitesini fena halde düşürmüştür. yaratıcılıktan bir hayli uzaklar.

hayat ne renk

(bkz: eşeğin ziki)

saç uzatmaya başlarken yaşanan ara dönem

kestirmeye karar verilen dönemdir.

minibüste manita yiyen türbanlı

minibüste türbanlı siken atatürkçü kadar garip bi durumdur. karışık bu işler...

11 eylül kuran yakma gününe katılacak yazarlar

tevrat, incil falanda getirelim aga. ortaya karışık güzel bi salata olur işte.

(bkz: bugün allah için ne yaptın)

kurtlar vadisi filistin

anca mal mal filmlerde kahramanlık yapıp orgazm oluruz mına koyyim...

tanrı olduğunu zanneden ateist

(bkz: benim lan bu)

darbe taraftarları

(bkz: olsada yisek şöyle)

1977

(bkz: kürt milliyetçiliği)

vladimir ilyiç lenin

amerikan ajanıymış, rus arkadaşın yalancısıyım.

ermeniler

istanbul'daki bi çok mimari onlara aittir, zaten istanbul'da hangi yapılar bizim orijinal eseerimiz ki, tarih boyunca değiştirmişiz. ayrıca türk alfabesinin mimarıda bir ermenidir.

türk insanının kendini aşağılaması

başka ülkeler kolay kolay yapmaz.

(bkz: en asil duygunun insanı)

israil in kucağında oturup israil e gak guk demek

Türkiye günden güne güç kaybediyor, kendi içimizdeki sorunları çözmek yerine Filistin gibi dünyanın en büyük sorununu çözmeye kalkıyoruz.
Recep bey gene oy kaybettiği sırada Yahudi avcılığına soyunup, Duygusal Türk halkını tekrar can damarından vurdu ama planınıda gerçekleştirdi gibi.
Savaş diye bağıran kişiler gene çok duygusal hareket ediyorlar. israil'le bi savaş çıkması durumunda Türkiye'nin parçalanması pek zor olmaz herhalde. Geçen bunu düşünmüştüm, acaba savaş çıksa Kürtlerin bi çoğu napar diye, zor değil tahmin etmesi, ne yazık ki...

türkiye

bu kadar güzelliklere sahip olup bunu adam gibi değerlendiremeyen dünden bugüne bi çok salak iktidarlara sahip olmuş ülkem benim.
türkiye'nin genel felsefesi genelde insanlar arasında kuyu kazmak üzerinedir.

güler zere

biraz cesur olsaydı kurşun sıktığı ve nefret ettiği o devletten yardım almadan, tükürdüğünü yalamadan cesurca ölümü beklerdi.
bende sol görüşlü birisiyim ama solcuların nefret ettiği abdullah çatlıdan bi farkı yoktur güler zere'nin. ikiside silah tutup kana bulamışlardır her bi yanı.

north york

toronto'da sessiz sakin bi yer.

sözlük yazarlarının son oynadığı bilgisayar oyunu

call of duty 2.

ateistleri kazığa oturtacaksın ki allah desinler

büyük ihtimal ateistlerin buldukları kubbeleri, minareleri, kilise çanlarını inananların götüne sokmasıyla sonuçlanacak hadisedir.