bugün

http://www.izlesene.com/v...ini-yapabilen-kiz/6391923

videodaki emektar kızdır. bayağı da başarılı olmuş hani. mimiklerini yediğim...
çocukluğuna inilmesi gereken kızdır. ne yaptılar yavrum sana?
bu saatte gerçekten merak edinilesi bir konu mudur düşünülür.
seks yaparken ne tür sesleri çıkaracağı merak edilen kızdır.
hoş ta kızmış, yazık olmuş gerçekten.

evde kalması kaçınılmaz.
sabah sabah güldürmüş olan kızdır, ayrıca çok sempatiktir.
çocukken ben pikaçu oldum diye dolaşan kızdır. etkileri yeni yeni görülmektedir.
1 dakika 32 saniye dayandım öyle böyle değil.
Hiç mi işi yok bu insanların? Arada bir insan taklidi yapsa evlenirdim.
Arada da kapıya bakıyor, "ulan babam mı geliyor, nasıl açıklayacağım durumu" diye.
insanlar delirmiş olmalı.
(bkz: kıçıyla karpuz kıran kadın)
kültürlü kız arkada harry potter kitapları da var, pokemonu da seyretmiş.
başarılı bir pikachu taklidi bulunan, 1.46 dan sonraki söylediği jigglypuff şarkısıyla beni benden almış harry potter sever kızdır. mimiklerini sevdiğim*
bildiğin mal kız. poke topuna koyup köprüden aşağı at gitsin.
charizard sırasında içindeki hayvanı ortaya çıkarmış kızdır. korktum oğlum. kapattım pencereyi birden.
üşenmedim izledim. bence güzel yani. bir de olaya sempatiklik kısmından bakmak gerekir. kavga ettiğin zaman bu şekilde şirinlik yaparak seni güldürebilen bir sevgiliyi kim istemez ki?!

bence hoş yani. kendisi ile evlenebilirim.
Olaya sözlüklerin yorumları şöyle olmuştur,

ekşi sözlük; harry potter hayranı olduğunu düşündüğüm kız. sağ omzunun üstündeki dolap rafında serisi duruyor da. melez prens'e kadar olanlar gözüküyor, sağ tarafta bir de ölüm yadigarları olacaktı..

edit: benden 1 dk önce de hp meselesi dile getirilmiş ama neyse, bunu söylemek için gelmemiştim. kız çok tatlı ya la.

Uludağ Sözlük; üşenmedim izledim. bence güzel yani. bir de olaya sempatiklik kısmından bakmak gerekir. kavga ettiğin zaman bu şekilde şirinlik yaparak seni güldürebilen bir sevgiliyi kim istemez ki?!

bence hoş yani. kendisi ile evlenebilirim.

inci Sözlük; ne sikerim ben bunu ya. pika pika diye inlemesi yeter.

itü sözlük; selülitleri olduğu halde kısa şort giydikten sonra onu bu taklitler bile kurtaramaz hayır.

yaşanmıştır.
çok iyi mimik yapıyor hatun ya.böylesi her eve lazım.
tatlılıktan ölebilir her an.
profesyonel seslendirme sanatçısı olduğunu düşündüğüm kızdır. gayet başarılıdır.

ayrıca kıza "işi gücü yok mu?", "deli mi ne?" sallamalarını yapan kütükler, bi' siktirin gidin. siz dünyanın en faydalı insanısınız bana zaten, o kadar çok akıllı ve çalışkansınız ki internet başında oturup ona buna sallıyorsunuz.
remixi çıkmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=uEmjmJoG6aI
büyük bir iş başarmış kızdır. memleketi kurtarıyor sanki anasını satayım.
edit: ha bu arada. o kadar pokemon var mı lan.
evlenilecek kızdır. bir de harry potter okuyor zaten datlum benim.
iki gündür hiç bıkmadan usanmadan, videosunu döndürüp döndürüp izlediğim dünya sempatiği insandır.