bugün

entry'ler (648)

gs bonus ek kartlılara bilet önceliği verilmemesi

sözlükteki gs bonus card sahip sayısı hakkında bilgi veren başlık.

gs bonus ek kartlılara bilet önceliği verilmemesi

galatasaray'ın gs bonus card hakkında yanıltıcı bilgi verip niyet değiştirmesi.

bilindiği gibi galatasaray, gs bonus card sahiplerine bilet önceliği tanıyordu yani herkes bu karttan alırken asıl amacı bilet almaktı.

bilet satışında biletix ile ilişkiler sonlandırılmış galatasaray kendi bilet satış sitesi https://bilet.galatasaray...agesPublic/home/home.aspx kurdu.

bugün alınan bilgiye göre gs bonus paracard sahipleri ve gs bonus ek kart sahipleri öncelik hakkından yararlanamayacak.

bu gerçekten ahlaksızlık ve şerefsizliktir. klüp bir an önce bu hesabı vermelidir. yarın tüketici hakem heyetine gerekli başvurular yapılacaktır.
ana kredi kartı ile ek kart olan kredi kartı arasında bizim bilmediğimiz ne gibi bir fark vardır?

başta galatasaray olmak üzere, garanti bankası ve denizbank'da bu suça ortaktır. yanıltıcı bilgileri hala sitelerinde vermeye devam etmektedirler.

galatasaray klübü çağrı destek ofisi, bu eksikliği sistem sorunu olarak gösteriyor yakın zamanda öncelik gelecektir diyor.
kaç aydır hazırlığı bu eksik sistem için mi yaptılar acaba?

bu klübün ahlaksızlığıdır. bu kadar basit bir düzenlemenin hatası olmaz.

16 aralık 2012 galatasaray fenerbahçe maçı

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=D1wjv01_tfU

islam dinindeki akılalmaz mantık hatası

konuya verilen saçma sapan cevaplara güldüğüm olaydır. açıklayamayınca, bir sav yoksa aha böyle kalırsınız.

islam dinindeki akılalmaz mantık hatası

beni hatırlayan bilen bilir, çok ayrıntılı, uzun entryler yazarım bu konularla ilgili ancak bunu kısa keseceğim...

şimdi bu din hoşgörü dini değil mi?
el kesme ayetleri vs, mürtedin öldürülmesi gibi kavramlarla nasıl oluyorsa bu, ama oluyor işte bir şekilde...

yani diğer insanlara saygılı, isteyen inanır istemeyen inanmaz*...

e peki arkadaş, bildiğimiz ne var o dönem hakkında? hz muhammed'in putları paramparça ettiği, hepsini yıktığı, attığı, onlara inananların aşağılandığını görüyoruz.

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

ekonomi kötüyse audi standındaki bu kalabalık ne

yazıyı okuyup, bunu yazanın da soyadına bakınca nasıl bir bütünleşme olduğunu gördüm...

(bkz: fatma sığırcı)

30 ekim 2012 reading arsenal maçı

Wenger'in yeni taktiği.Yaşlı taraftarı kalp krizinden öldürüp,tribün yaş ortalamasını 21 yapmaya çalışıyor.

(alıntı)

30 ekim 2012 reading arsenal maçı

hakikaten böyle bir maç yok, o neydi aq.
yalnız arsenal'e bir 20 30 saniye kadar hakem yardımı oldu 90. dakikada. 4 dakika vermesine rağmen, 4.20 lerde arsenal kalecisi, aut kullanıyordu, vurdu topa, reading kafayla vurdu tekrar arsenal yarı sahasına geldi, sonra tekrar arsenal şişirdi, taç oldu hala bitirmedi, orta sahanın ortalarında. 4.45 lerde taç kullanıldı, sonra içeri ortalandı ve gol oldu.

ayşe hür

hayatımda tanıdığım en büyük orospu çocuklarından.

farklı olmaya çalışan, entel gibi davranan bir tip.

tamamen internet söylentilerinden atatürk'ü eleştiriyor. zaten atatürk'ün yanlışları olmuştur, gidipte burada nasıl atatürk'ün yanlışı olmamıştır nasıl dersin, demiyoruz. olmaması da imkansız. zaten bu laftan da bıktım 'atatürk'ün hataları da oldu tabi.' aq tabi oldu...

ama bu karı tamamen karalamaya yönelik çalışıyor, bir bok bildiği yok. atatürk döneminde bu gibi kaltaklar iş buluyor.

abdullah gül ün kulağı

her an ağrıyabilir, 29 ekim cumhuriyet bayramı kutlamaları yaklaştı...

zülfü livaneli

http://www.muhalifgazete....iZLEMEK-iciN-TIKLAYIN.htm

konserini canlı izleyebilirsiniz. umarım konser sonları değildir, haberim yok.

23 ekim 2012 galatasaray cfr cluj maçı

(bkz: sen istiyor duj yenecek cluj)

sen istiyor duj yenecek cluj

(bkz: 23 ekim 2012 galatasaray cfr cluj maçı)

galatasarayımızın bu geceki galibiyet parolası.

johnny sins şahin k düeti

tüm türkiye ve brazzers aleminin beklediği düettir.

(bkz: bu gruba yürek dayanmaz)

akp yi ülkeden defedecek formül

açıklıyorum,

akp'nin gitmesini isteyen kişiler, tabi bunlar sigara veya içki ya da her ikisini kullanan kişiler olacak, 2 sene boyunca bunları içmesin akp ekonomiyi siker ve halk gönderir, aksi olursa şerefsizim...

ne abartı var, ne espri var ne de başka bir şey... o kanına dokunduysa akp içme bak neler oluyor, milyonlara ulaşsın yer ki...

zamanında demiştim,

(bkz: akp nin içki ve sigarayı yasaklayamayacak olması)

22 eylül 2012 vergi artışı

an itibariyle gerçekleşmiştir.

http://www.ensonhaber.com...gi-artisi-2012-09-22.html

zamanlaması yine süper. 21 eylül 2012 balyoz davası kararları konuşulurken akp min o temiz saf kitlesi bunu göremeyecek görse de pekte sikinde olmayan demokrasi şenliğini düzenleyecek çünkü.

mehmet şimşek ile konuştum haberler iyi, ekonomi süper süper süper...

21 eylül 2012 istanbul daki ilginç dokunma hissi

(bkz: ekşi sözlük ten başlık çalmak)

21 eylül 2012 california da duyulan ses

(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)

21 eylül 2012 istanbul da duyulan enteresan ses

uşak'ta haberler iyi, zaten bir bok yok uşak'ta, belki biraz renk gelir lafı geçer diye ses duymaya çalışıyım diye balkona çıktım bir bok yok aq, o değil boxerımla karşı apartmandaki komşuya yakalandım sinsice pusmuş balkonuna oturuyor 1-2 dk sonra farkettim tabi iş işten geçmiş benim çadır kuruluydu, hemen içeri kaçtım...

21 eylül 2012 istanbul da duyulan enteresan ses

ateisttim, artık imana geldim,

eşhedü enla ilahe illallah...