bugün

2 Bardağın üzerine karşılıklı isimler yazdırılabilir ve akşam güzel bir yerde karşılıklı yemek yemek.
bir çift balık, akvaryum.

bakın taşıması vs. zor gibi görünse de çok hoş bir hediye olabilir.
Ne hediyesi ya, eğer onu gerçekten seviyorsan sevgilim diyorsan, kendini ona ver. Bırak kendini ona. Daha büyük güzel hediye tanımam.
eğer sevgiliniz sigara içiyor ise sigara paketini
paketleyip
kurdele ile kombin yapabilirsiniz.
bir kilo dermason fasulye..
kızların ufak tefek hayvanlara olan ilgisinden dolayı, erkekler için hamster almak iyi bir alternatiftir.
ikinizin fotoğrafını yap-boz olarak bastırmak.
masal kitabı.

üzerine de bir not;

'şimdilik bununla idare et. çünkü vakti geldiğinde en güzel masalları ben senin kulağına fısıldayacağım...'
yıllar sonra, ayrıldığınızda bile hatırlanabilecek bir hediye. yolculuğa çıkmak. birer bilet alıp hiç bilmediğiniz bir şehre gitmek. çünkü her insan bazen bambaşka bir yerde bambaşka bir sabaha uyanmak ister.
burham burham aşk kokan bir mektup olabilir.
izmir'de yaşayanlar için; yonetmeyen yonetmen ile mesaj yolu ile irtibata geçilir. bugüne kadar sevgili kişisiyle yapılan etkinlikler, gidilen yerler, yaşanılan romantik ve komik anılar, senaryo şekline getirilerek, başrolünde, hediyeyi hazırlayanın olduğu 5 ile 10 dakika aralığında bir film çekilir ve kurgulanır...
benim gibi kendisinden başka herkese hayrı olan bir takı tasarımcısı bulup, eşsiz bir hediye tasarlatabilirsiniz. * * * *
kısa film çekmeyin.
bir erkegin hediyeyi verirken ilistirecegi not kesinlikle cocuklarimin annesine diye bitmeli. Tabi ciddi dusundugunuz bir bayana yapin bunu sonra basiniza is almayin.
her sene olduğu gibi koca sene boyunca akılda yer kaplayıp, 14 şubata 2 hafta kala yok olan hediye fikirleridir.
eldiven.

abi ben sağ elime güzel değişik bi şey alcam. gerçek anlamda memeli falan bi sevgilisi olan varsa onlara bi tavsiyem yok.
içi boş hediye kutusu. kavga çıkmazsa hiçbir şeyi olmazsa bile 2 insanın birbirini sevebileceğini kanıtlar.

peki öyle mi olur? yüzde 99.99 kavga çıkar ve ilişki biter.
eğer gerçekten seven ve sevilense söz konusu, hediyenin çeşitliliği ya da değeri değil... kimden alındığı ve kime verildiğidir mesele.
(bkz: dantel eldiven)
tencere.
milli piyango bileti.
iddaa kuponu.

iddaa kuponu olayını yaptım ordan biliyorum sözlük. hatta takımların baş harflerinden onun adı çıkıyodu. kutuya koydum, üstüne de leblebi öfeledim.*

(bkz: geyiğe vurarak paradan kaçma yolları)

//kupon tek maçtan yatmıştı. inat eder gibi.

///bu sene de olsa gül reçeli alacaktım ama kısmet değilmiş sözlük. hayır gül alsam, kız naapsın lan gülü. reçel alaydım, bi de yarım ekmek böler beraber yirdik.
eşlerin birbirine vereceği en güzel hediye sadakattir.hz.ali
kendi emeğiyle güzel bir hediye hazırlamak isteyen dişiler için;
sims3 oyunu açılır. tamamen sizin ve sevgilinizin yüz hatlarına sahip iki karakter yaratılır. motherlode şifresi ile karakterler paraya boğulur. hayvan gibi bir ev alınır. eve yerleştirilir ve hemen sevgili yapılır bu iki karakter. daha sonra birbirleriyle oynaşırken, el ele tutuşurken, birlikte uyurken falan 10-15 saniyelik videocuklar kaydedilir. bu videolar ashampoo tarzı bir programla siyah beyaza çevrilir. güzel bir fon müziğiyle süslenip bir cdye koyulur. cd'nin üzerine iki ya da tek kelimelik bir cümlecik yazılır. sevgiliye verilir.
bir peçete yeterli olacaktır.
kendinizi paketletip evinin önüne bıraktırabilirsiniz.
bu durumda başınıza gelebilecek abi yada baba katliamını göze alabiliyorsanız tabi.~~
sevgilinize yaptığınız alışverişlerin taksitlerini kredi kartı hesap özeti üzerinde yuvarlak içerisine alıp, kenarlarına da kalp stick yapıştırarak takdim etmek. * *